Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 12 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) _Volkovy_ válasza anulu (#1244) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Felmásolom vinyóra,és onnan kiírom?Akkor jó lesz?

(#1252) _Volkovy_ válasza anulu (#1248) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Át tudnád dobni mailben?
volkovy@vipmail.hu

Nagyon köszi :P

(#1253) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1248) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az emulátor és a progi is érdekelne mail-ben:B

(#1254) Bazsesz válasza Batman (#1243) üzenetére


Bazsesz
őstag

Elmehetsz ezzel az autóval :D

Ez átszámítva olyan 3-4 orosz lóerő :DDD Töltök egy vodkát a Ladába, és 93 orosz paciról rögtön megugrik 430-ra :D

Tényleg kéne nyitni egy autós topikot :) És oda irogatni az autókat. Megnyissam?

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1255) Bazsesz válasza anulu (#1248) üzenetére


Bazsesz
őstag

Úgy dszeretlek én is Téged :D
bazsesz@mailbox.hu :)

PS2-re emultáort tud valaki jót, ami megy is? És a PS2-es játékok ugye DVD-n vannak? Pölö GT3...

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1256) Batman válasza Bazsesz (#1254) üzenetére


Batman
őstag

Nyisd és egyből be is linkelheted a kicsikét!:)
De valami jo nevet adj a topicnak!:U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1257) anulu válasza Bazsesz (#1255) üzenetére


anulu
félisten

PS2 emulátor még nincs, és valszeg nem is lesz :( túl bonyolult a hardware :( GT3 iso megvan, már csak gép kéne alá :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1258) anulu


anulu
félisten

Alvin, _Volkovy_, Bazsesz: ha hazaérek (du 4-5 óra), dobom.

Alvin: a progi gázos lenne mailben, mert 650MB :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1259) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Rohadt szemét köcsög LG fos cdíró nem olvassa be a GT2-t.A zenéket.
Ordítok.
Múltkor írtam vele 10 cd-t,és 2 szar lett.
Most komolyan:hogy lehet ilyen terméket eladni/megvenni?

(#1260) Bazsesz válasza Batman (#1256) üzenetére


Bazsesz
őstag

Lóerők harca, avagy Autós Topik :D

Ez lesz :D

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1261) Batman válasza Bazsesz (#1260) üzenetére


Batman
őstag

Ahogy érzed!
Vagy inkabb: Ilyen kocsid sose lesz! ;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1262) Bazsesz válasza Batman (#1261) üzenetére


Bazsesz
őstag

MEgnyílt :D

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=70346[/L]

Ide mehetnek a cuccok :D

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1263) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1258) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor a progit majd máshogy:)

(#1264) _Volkovy_ válasza anulu (#1258) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi,várom ezerrel :)

(#1265) anulu válasza Alvin_ti4200 (#1263) üzenetére


anulu
félisten

mondjuk boltból :DDD amúgy már nem vészes az ára (3-4k), és szvsz ez a progi/progik megérdemlik, mert - nálam legalábbis - verik a tökéletes szintet :) én tuti meg fogom venni, ha lesz pénzem rá :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1266) anulu válasza anulu (#1258) üzenetére


anulu
félisten

kb 3-4MB pluginekkel, meg miegyéb, úgyh ennyi hely legyen a mailboxotokban :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1267) Bazsesz válasza anulu (#1266) üzenetére


Bazsesz
őstag

CSerébe jószívűségedért megajándékozlak egy GT4 múvíval :)



[L]http://216.127.90.3/movies/gt4_tgs2k3.zip[/L] 28MB

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1268) anulu válasza Bazsesz (#1267) üzenetére


anulu
félisten

ismerem, de köszi :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1269) Batman válasza Bazsesz (#1267) üzenetére


Batman
őstag

Ha mar elindítottad a topicot várunk tőled sok szebbnél szebb autos képeket is!:t

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1270) Cathfaern válasza anulu (#1258) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ajánlom hogy tömörísd be. Ugyanis a GT1 betömörítve normal tömörítéssel ,rar-ba ''csak'' 37x MB (persze, e-mailen még így is sok, de pl. p2p-el ez már ADSL-től is lehúzható szvsz). Egyébként szerintem GT1-et nem nagyon fogsz sehol sem kapni, 2-t talán.

(#1271) anulu válasza Cathfaern (#1270) üzenetére


anulu
félisten

p2p-ről lezúzható, valóban. nekem az upload 10k (netlimiter, h a letöltésem ne csökkenjen). ezzel nem rövid idő a lehúzás, és vmiért esik-kel a gépem (táp vagy vinyó gáz topic...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1272) Cathfaern válasza anulu (#1271) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Úgy értem, hogy ha nincs más megoldás :) Nekem is ADSL van 12k-s limittel. Húztak már így le tőlem 260MB-os (Dreamcast-os) játékot (Na persze mindkettőnknek meg volt az eredeti is :D). Igaz ment 24h-t mindkettőnk gépe, de ennyi belefér, nem?

[Szerkesztve]

(#1273) anulu válasza Cathfaern (#1272) üzenetére


anulu
félisten

nálam az a baj, hogy nem tudom, h kibír-e kékhalál nélkül 24 órát a gépem... :( ha kiapplikálom a bajos vinyót, akkor valszeg menni fog, de szvsz jobban járnak, ha egy T1 vagy T3-astól húzzák 60K-val. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1274) Cathfaern válasza anulu (#1273) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ne tudd meg mit kerestem én a GT1-et DC-n, mire megtaláltam. Igaz, akkor relatív gyorsan jött...na j ez túlzás. Csupán stabilan. Kemény 6-7kB/s-el :U Sajna magyar HUB-okon elég reménytelen ilyesmi (nem PC-s) játékokat megtalálni. Újabbakat (ps2, x-box) még csak csak, de régieket :(

(#1275) anulu válasza Cathfaern (#1274) üzenetére


anulu
félisten

nem magyar HUB-okon szoktam keresni... swedish metal hub, jaguar, stb :DDD ott simán meg lehet ilyeneket találni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1276) Cathfaern válasza anulu (#1275) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Adatoknál ott az e-mail címem. Előre is kösz a HUB címeket :D
(de szerintem lőjük le magunkat, mert ez azért így nem kóser :))

[Szerkesztve]

(#1277) anulu válasza Cathfaern (#1276) üzenetére


anulu
félisten

címek menni fognak, de min 150GB a megosztás... csak hogy készülj! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1278) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Valaki segítsen már..
2 hete egyszer én balga beállítottam hogy ''Tile Windows Horizontally'',és azóta minden ablakot így nyit meg.Nézek egy képet,és félbevágva hozza be az ablakot hozzá.
Idegem a plafonon.
Hogy lehet visszaállítani?

(#1279) bbazsy


bbazsy
őstag

hali! utolso hozzászolásaim mér tunnek el ? :D

..

(#1280) fokukac


fokukac
nagyúr

ma gondoltam kicserélem a két legrégebbi húrt a
gitáromon, mert kezdtek tropára menni.
És a poén az, hogy véletlenül felcseréltem az A és az E húrt.... :)
és csak néztem, hogy hogy van ez, hogy az egyik olyan laza, a másik meg
úgy feszül, hogy mindjárt elpattan, és még a közelében sincs az A
hangnak...

nade rájöttem. azért 10 év alatt ilyen még nem történt velem...
de ez kábé olyan, mintha fordítva akarnám felvenni a két cipõmet.

ez egy jó nap...! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1281) tildy válasza fokukac (#1280) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit meg nem tud rólad az ember....Most paslót fogtam:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1282) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Itt a 14k:C

(#1283) Fercsa válasza Alvin_ti4200 (#1282) üzenetére


Fercsa
senior tag

ohhh ember:DDD

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1284) Alvin_ti4200 válasza Fercsa (#1283) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, valóban az vagyok:D

(#1285) LOTR


LOTR
addikt

el se hiszem!! :(
Portugáliát legyőzte Görögország!! :(

One Ring to rule them all

(#1286) fokukac válasza LOTR (#1285) üzenetére


fokukac
nagyúr

hogy szakadnának meg.
remélem ez csak amolyan pünkösdi királyság lesz....
menjenek csak haza, gyakorolni a szöglet-fejelést és a futó-támadó ellenfél felrúgását.

a szomorú az lesz, ha ezek után ellepik a világot az ottó rehágelek, és mindenki ilyen stílusban fog futballozni. :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1287) fokukac válasza fokukac (#1280) üzenetére


fokukac
nagyúr

:U

most mit csináljak? 14 évesen egy Tisza-túrán elhatároztam, hogy megtanulok gitározni, s lőn... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1288) fokukac


fokukac
nagyúr

floodolom az offtopicot ma este.

szóval, kérdésem-kérésem lenne.

Nincs valaki, aki felvette a cseh-holland EB-meccset? ez volt az elmúlt 10 év legjobb meccse...
ha valaki netalán kölcsön tudná adni a videókazettát, bedigitalizálnám...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1289) Trak válasza fokukac (#1288) üzenetére


Trak
addikt

Aztán felrakhatnád vlami ftp-re mert pont azt nem láttam :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1290) anulu válasza Cathfaern (#1276) üzenetére


anulu
félisten

sent... :) sorry, h csak most, de tagnap délután könyékig benne voltam a gépemben. nagyjából újraépítettem :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1291) anulu válasza fokukac (#1288) üzenetére


anulu
félisten

''ez volt az elmúlt 10 év legjobb meccse...''

szerencséd, hogy már július van, és a '94-es foci VB júniusban volt :) akkor láttam életem eddigi legjobb meccsét. Hollandia - Brazília : 2:3. sajnos kikapott a holland csapat, de néztem a meccset, és mintha nem is 2 óra ment volna el a napból, hanem csak 5-10 perc :)) na nekem az kéne videjón. a cseh-holland sajnos nincs meg :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1292) anulu válasza fokukac (#1286) üzenetére


anulu
félisten

nem fog mindenki ilyen stílusban focizni, azon egyszerű oknál fogva, hogy a Görögöknek ez a fajta játékstílus volt az egyetlen esélyük, hogy akár 1-2 pontot szerezzenek az EB-n. amit tudtak, azt maximálisan jól kijátszották. részemről grats nekik!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1293) I_Am


I_Am
veterán

Be a totyikkal jobbra.:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1294) fokukac válasza anulu (#1291) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, a cseh-holland pontosan ahhoz a '94-es holland-brazilhoz hasonlítható...! :D a focitopicban én is ehhez viszonyítottam.
nagyon jó volt : 90 perc, 2 percenkenként gólhelyzettel.

de mit az az egész, ha az antifoci lesz a bajnok.... :O
mennyivel jobb lett volna az az EB, ha a görögök helyett a spanyolok jutnak tovább a csoportból...

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1295) anulu válasza fokukac (#1294) üzenetére


anulu
félisten

egy spanyol - cseh dönőnek jobban örültem volna és is, de ez már a focitopicban folytatható :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1296) Som@


Som@
őstag

Westlake-nek: valamelyik topicban kérdezted, hogy mi az a mobil adattároló. Hát ilyen: [L]http://www.greenfoto.hu/index.php?menu=0&item=87[/L] :D
Mondjuk én kijelző nélküli változatot hajtok éppen.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1297) Loretto


Loretto
veterán

minden sasmsung telonak fos a hangja?

Soirée...

(#1298) Tithian


Tithian
őstag

Indul a 24 a magyar TV-n!
Hurááááá!!!:C:C:C:C

Aki jó sorozatot akar látni, nézze 22:00-tól mától hétfőnként az M1-et!

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#1299) Loretto


Loretto
veterán

most is melozok és a csajok nézik a barátok közt-t.és az elején vasalt a csaj DE nem volt bedugva a vasaló.nagyon láccott. csak ugylogott a földön a kábel, ő meg dolgozgatott :D

Soirée...

(#1300) Loretto válasza Tithian (#1298) üzenetére


Loretto
veterán

az micsoda?

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 12 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.