Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) biga válasza ngabor2 (#745) üzenetére


biga
senior tag

Jé! Te meg CapsLock-os lettél? Ez valami csúnya betegség, hogy te is elkaptad? Kikúráljunk? ;]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#752) szandisas válasza Sianis (#750) üzenetére


szandisas
senior tag

Hol kerül megrendezésre? lehet tudni? Remélem nem úl drága helyen... Sok pénz hagyok ott én is ha úgy adódik, és minél olcsóbb a hely annál többet iszok érte :DDD

aláírás

(#753) ngabor2 válasza szandisas (#752) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a törzshely az öregmotoros ''vendéglátóipari egység'', nem túl drága. mondjuk eddig 1x voltam, de azt meg kell ismételni. ha nem a talajrészegség a cél, hanem a magunk jól érzése (hú, micsoda nyakatekert megfogalmazás lett :Y), akkor kibírható.

biga: nem kell kúrálni :D tudod: nem szenvedek elmebajban, minden percét élvezem :D

(#754) szandisas válasza ngabor2 (#753) üzenetére


szandisas
senior tag

Szólnak jófajta rock zenék? A hely nevéből indultam ki...
Nem leszek talajrészeg, ahogy egyik talin sem, csupán annyit iszok amennyi jólesik ;]

aláírás

(#755) Bencom ™


Bencom ™
őstag

ó, akkor jó sokára lesz tali, de addig is meg kell szervezni alaposan ;)

Ngabor2: hamarabb lettél mod, mint Gambit és Sianis? :D:DDD Akkor most már lesz egy kissebb ''nyíregyi érdekeltségű moderátori kör'' ami majd megóggya az NYH topic sorsát :) hátha...

(#756) ngabor2 válasza Bencom ™ (#755) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én leszek itt a talikért felelős, körzeti meghízott, izé megbízott mod :DDD

gambit, mint mod? húha, az érdekes lenne :D Sianis pedig majd legközelebb ;)

(#757) Sianis válasza Bencom ™ (#755) üzenetére


Sianis
addikt

Talit vazze' a sör meg a pénz szervezi! :) Mi csak engedelmeskedünk a csábításnak! :) Bírd ki kérlek, hidd el nem bánod meg, ha türelmes vagy, mert nekem nagyon hiányzik egy tali már, és nem akarok lemaradni róla! Thx thx thx

(#758) b14


b14
senior tag

Akkorhátmikorlesz?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#759) ngabor2 válasza b14 (#758) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyugi, időben megtudod te is. nem most szombaton, az hótziher.

(#760) Skót


Skót
aktív tag

ejnye hát ti átköltöztetek ide én meg észre se vettem:)

ngabor2: grat a kinevezésedhez:)


talit meg ugye úgy szervezitek, hogy nekem se közvetlenül szóbeli érettségik előtt legyen, mert ha igen akkor irgum burgum lesz:DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#761) b14 válasza ngabor2 (#759) üzenetére


b14
senior tag

Kár pedig...

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#762) hummerdikk válasza ngabor2 (#745) üzenetére


hummerdikk
őstag

Gratulalok!
Megerdemelted! Legyel jo kis modink!

Cia!!!

(#763) Sianis válasza Skót (#760) üzenetére


Sianis
addikt

Ha belegondolok a topic címébe, nem csak személyes találkozóról lehet beszélni, MI itt találkozunk! Úgyhogy simán beleférhet bármilyen közösségi téma...és ebben szerintem újdonsült MODERÁTOR kollégám is megerősít.

(#764) biga válasza Sianis (#763) üzenetére


biga
senior tag

Ehh... Álmodik a nyomor. Előbb utóbb ezt is ledegradálják piacos témának. Vagy mittomén'....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#765) ngabor2 válasza biga (#764) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ahoz már nekem is lenne 1-2 szavam. meg semmi logikus indok nem lenne rá, úgyhogy ettől nem tartok.

(#766) Sianis válasza ngabor2 (#765) üzenetére


Sianis
addikt

De akkor csak igazam van?

biga: Nekem inkább azt mond, hogy mikor mennyek a vasért! ;]

(#767) ngabor2 válasza Sianis (#766) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha arra érted, hogy mindenféle (nyíregyhez vagy környékéhez kapcsolódó) tali szerveződhet itt, akkor igazad van. hogy bármilyen közösségi téma beférne ide... maradjunk annyiban, hogy ami máshova befér, mint közösségi, és nem helyi specialitás, az inkább ne itt legyen. persze éles határ nem húzható, én csak nagyon kirívó esetben törölném.

(#768) b14 válasza Sianis (#763) üzenetére


b14
senior tag

Privizz nekem egy korsó narancslevet:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#769) Slax


Slax
senior tag

Ha sikerül, akkor a hétvégén autót váltok. :) Ha nem, akkor a jövő héten. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#770) Sianis válasza Slax (#769) üzenetére


Sianis
addikt

Milyen vasat veszel?

(#771) Slax válasza Sianis (#770) üzenetére


Slax
senior tag

Ha sikerül ignistö. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#772) szandisas válasza Slax (#771) üzenetére


szandisas
senior tag

Talira ne kocsival gyere, mert neked is lógok sörrel a multkori hazaút után ;) :R

aláírás

(#773) Sianis válasza Slax (#771) üzenetére


Sianis
addikt

Abban már van anyag is ugye? Tehát autópályán nem horpad, fékezéskor nem keletkeznek púpok a motorháztetőn...

(#774) b14 válasza Sianis (#773) üzenetére


b14
senior tag

Autópályán a legoptimálisabb, mert az a legaerodinamikusabb... :U

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#775) Slax válasza Sianis (#773) üzenetére


Slax
senior tag

Melyik autó volt ilyen? Mellesleg tudtommal nállam egy autópálya sincs. :D Meg amúgyis elsőnek egy toronymerevítőre fogok gyúrni. :DDD
b14-nek igaza van. Az olyan autó a legjobb, követi az aszfalt vonalát. :))

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#776) ngabor2 válasza b14 (#774) üzenetére


ngabor2
nagyúr

legoptimálisabb :Y optimális = legjobb...
legaerodinamikusabb... na ez még egy szép szó.

(#777) Slax válasza ngabor2 (#776) üzenetére


Slax
senior tag

És a leghosszabbszó a mondatban. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#778) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mivel június vége még messze van, mit szólnátok egy holnap délutáni/esti msn-''találkozóhoz''? azért szólok már most, hogy előre lehessen rá készülni, és az emberkéket felvenni a listára.

(#779) Slax válasza ngabor2 (#778) üzenetére


Slax
senior tag

Legyek? Leszek! Csak hogy létezzek. :P

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#780) Slax


Slax
senior tag

Visszakerestem a biga nagymester által szervezett első tali írásos emlékeit. Jól szórakoztam. Augusztusban lessz 3 éve. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#781) Sianis válasza ngabor2 (#778) üzenetére


Sianis
addikt

Lehet én is leszek... :F

(#782) biga válasza Slax (#780) üzenetére


biga
senior tag

Majd szervezünk rá egy évfordulót! Akkor úgy sem várható ár :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#783) Bencom ™


Bencom ™
őstag

itt leszek este, bár azt nálam sose lehet tudni, akinek nincs meg a címem, ott van az adataimnál, most nem állok neki felvenni mindnekit (am szerintem már fel van mindenki de hátha nem...)

(#784) Slax válasza biga (#782) üzenetére


Slax
senior tag

:) Király, tehát ingyen lessz minden? ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#785) Sianis válasza Slax (#780) üzenetére


Sianis
addikt

És ugyebár a totyik is 3 éves lesz Aug 1-én...

(#786) biga válasza Slax (#784) üzenetére


biga
senior tag

Ehhh... És ezt pont eyg vízügyis érti félre.... :))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#787) Slax válasza biga (#786) üzenetére


Slax
senior tag

:DDD köszönöm, köszönöm :R :R Nem kevés gyakorlás, és agymunka áll egy ilyen produkció mögött. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#788) SAMYka válasza Slax (#787) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Hát ezen még az asszony is röhög :DDD Majd elmegyek lemeózom az uj verdát. A multkor be akartam menni mikor jöttem haza a debreceni taliról csak pont vasárnap dél volt.

Ami sterimob van neked annak mi a tipusa? K 2.08?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#789) Slax válasza SAMYka (#788) üzenetére


Slax
senior tag

Mondtam, nem kevés agymunka kell, az erős agyalástól van ennyi szőr a fejemen. :DDD Jöhetsz bármikor, kivéve mikor nem vagyok magamnál, itthon. :D Asszem ez a tipusa, ezt mondtam a szerelőnek is. :((( Kiment valami benne, jövő héten lessz kész. :O

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#790) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Emberek látom pörögnek az események, egyre nagyobb az inger a népekben egy jó nagy éneklős tali iránt. Részemről annyi, hogy a jövő szombat nem jó.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#791) Slax válasza sharpapa (#790) üzenetére


Slax
senior tag

Egyenlőre egy időpont vetődött fel, június 24. De ez alakulóképes.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#792) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Tennap este mégse voltam, mert hülye fater (aki engem gépfüggőnek mond, de ő ül napi 10-12 órát a gép előtt, és velem ellentétben semmi értelmeset nem csinál rajta) leült ide és nem engedett MSN-ezni... így aztán elmulasztottam pár barátot (mert SMS-t is kaptam, h jöjjek fel, de azt nem tőletek :DDD) meg a konferencia beszélgetést is, de hát ez van...

(#793) Slax válasza Bencom ™ (#792) üzenetére


Slax
senior tag

Ma este lessz a trécsparti. Kis szerencsével lefagyasztjuk az msnt. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#794) Skót válasza Slax (#791) üzenetére


Skót
aktív tag

hohhó júni 24 talinak az egész ígéretesen hangzik (19-20 az utsó szóbeliim:) )
UH nekem az pont jó is lenne:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#795) Bencom ™ válasza Slax (#793) üzenetére


Bencom ™
őstag

áhh, ma este se hiszem, hogy leszek :(
fater nem szereti, ha rajta kívül más is ül itt, és ma kivételesen unduk (amúgy is de most még jobban) uh ha leszek, leszek, de nem hiszem :(

(#796) Skót válasza Bencom ™ (#795) üzenetére


Skót
aktív tag

azért majd próbálj beesni.
énis megpróbálok, igaz az allergia miatt úgy bedagatd a szemem hogy alig látom a moncsit, de megpróbálok belesni:D

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#797) Bencom ™ válasza Skót (#796) üzenetére


Bencom ™
őstag

igyexem, de hát sose lehessen tudni... :(

(#798) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#797) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem sikerült :(

(#799) b14 válasza SAMYka (#788) üzenetére


b14
senior tag

Családi ph-zás?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#800) ngabor2 válasza b14 (#799) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az volt, különösen a vége felé. itt is megkérdezem: a 22:00 utáni eseményeket valaki rögzítette? mert engem érdekelne, hogy a nyíregyi keménymag mit művelt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.