Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-08 08:20:54

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 750 / 750 Ti (GM107) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) kisza25 válasza Atlantis (#48) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nálam mindig lényeges a méret, a fogyasztás és a tuningolhatóság, ja és a csend :K
szívem szerint ezt venném, de nincs + tápcsati meg ez már tényleg nagy, de 800rpm-en mennek a ventik full terhelésen :)
meg az az msi ronda, nem akartam kimondani nehogy valakit megbántsak, de most megtettem:P
bolcsodal: meg a + tápcsati:P van belőle gyárilag ami 1225Mhz-en megy ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#52) kisza25 válasza kisza25 (#51) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na lejárt a szerkesztés
na elírtam 1215Mhz gyárilag
meg ugye a black edition is lényegében ugyanez, csak 168óra tartós tesztel
lényegében egy használt kártyát kapsz:P :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53) Atlantis válasza kisza25 (#51) üzenetére


Atlantis
veterán

Azta...így már megértem a szőrözést a mm-ekkel. Nálam meg az egyszerű, átgondolt design, fogyasztás/teljesítmény/ár arány a fontos és persze a csend. Tuning valahogy sosem érdekelt, nincs türelmem hozzá, ezért is van csak i3-as procim, mindent tud, amit kell és mellé alig fogyaszt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#54) kisza25 válasza Atlantis (#53) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a csend/fogyasztás/teljesítmény/design/ár ez mind adott a Gigabyte-ban, tudom az elmúlt pár évben lejáratta magát, de jelenleg egy 260X-em van gigából 1275Mhz-et viszi csendes masszív, csak a fogyasztásával van gondom, mert a 450W silverstontól meg kell válnom itthon meg egy 300W FSP SFX tápom van(288W 12V-on) csúcsban már mértem 230W-ot tuning nélkül szóval, tuningnak neki sem álltam vele, ezért lenne nálam a csere, hogy ne legyen csúcsra járatva, meg nézegettem egy új kuckót ebbe még kisebb a hely a karinak+ 250W táp van benne (bár azt tudnám cserélni 300W-ra)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55) Atlantis válasza kisza25 (#54) üzenetére


Atlantis
veterán

Nos igen, teljesítmény/fogyasztás/ár vonatkozásban a Maxwell verhetetlen, ezt az NVidia jól összedobta. Design-on meg kár vitatkozni, olyan, mint a politika, mindenkinek más jön be. (Amit linkeltél házat, azt pl.: bottal se piszkálnám meg. :) )

Nem mintha sokat nézegetném a VGA-t, mert kb. évente egyszer lát majd napfényt, mikor kitakarítom a gép belsejét. Józanul gondolkodva: nem tök mindegy, hogyan néz ki? És nem...elég beteg dolog ez... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#56) Sonja


Sonja
veterán

Asus GeForce GTX 750 Ti Strix

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#57) kisza25 válasza Atlantis (#55) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem plexis a ház a kinézet igazából valóban mindegy kellene, hogy legyen, de ezekre pl ránézésből nem sok bizalmam lenne:
Zotac
ASUS

Palit
Gainvard
ez olyan, mint mikor van egy skoda, vw, audi, motor futómű váltó, gyártó, forgalmazó... ua mégis az audi kellene:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58) Atlantis válasza kisza25 (#57) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem, szóval plexis a ház, gondolom még látható helyen is van. A Zotac még egészen szép a maga módján, az ASUS is az lenne, ha teljesen takarná a kártyát a venti. A másik kettő valóban...hm, érdekes.

Érdekes a hasonlat, de ha audista lennék, nézzen ki akármilyen jól, bennem mindig meglenne az érzés, hogy csak egy túlárazott Skodában ülök, négy karikával az elején meg a végén. :DDD Éppen ezért sosem leszek audista, annyi pénzért már egyedi autót is adnak, csillaggal vagy propellerrel, esetleg egy stilizált L-betűvel

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#59) kisza25 válasza Atlantis (#58) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hirtelen ez jutott eszembe :P ,
na jó a zotac az még elmegy, csak nincs + tápcsatija és majdnem 39eFt,
szóval akárhogy osztok szorzok a Giga a nyerő főleg a tegnapi 36eFt-os árán :K
Agyaltam még ezen is
kicsi, 1db nagy venti, van rajta + tápcsati, lehet feljebb lehetne húzni, mint egy tápcsati nélküli 750ti-t csak a tuning az mindig lutri :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#60) fagy53


fagy53
nagyúr

Üdv!
Vettem egy MSI GTX 750Ti-t tápcsati nélkül, 2GB memóriával és azóta sem vagyok észnél, hogy hol tart manapság a VGA fejlesztés! Nem elég, hogy kicsi és gyors, de néma és alig fogyaszt... :C
Persze nem ember az ember ha nem feszegetné rögtön a határokat minden elégedettség dacára, de megbocsát a csekélyke core clock emelésnek /100MHz/, és rezignáltan nyugtázza a 300MHz-es memória órajel növekedést, mert már alapon is szokatlanul jó a kártya.
Egy dolog azonban csípi a szemem, ez pedig a fesz. állítása. Az MSI Afterburner nem fogadja el az alulfeszelést sem, pedig amit be kell pipálni az be van. :K A GTX 460 Cyclone simán vette itt az akadályokat, de ez kis aranyos belefejel a lécbe!
Szerettem volna tovább mérsékelni az egyébként kiváló fogyasztást teljesítményvesztés nélkül, de ez most nem sikerült. :(
Én vagyok béna, vagy más sem járt sikerrel? :F

[ Szerkesztve ]

(#61) pendre54 válasza fagy53 (#60) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam is pont egy ilyen cucc teszi a dolgát a legnagyobb megelégedésemre. Én nem piszkálok rajta semmit, tökéletes a gyári beállításokon is, de ezt az alulfeszelési problémádat nem tudom mire vélni. Most próbaképpen alulfeszeltem, belekattintottam, és olyan értékre lövöm be amilyenre akarom, a példa kedvéért most 85 %-ra lőttem be. Itt a bizonyíték:

Szerintem, ha mégse megy, próbáld meg törölni az MSI Afterburnert, és telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#62) fagy53 válasza pendre54 (#61) üzenetére


fagy53
nagyúr

Más a Power és más a core voltage!
Te az energiafelhasználást korlátoztad, mindössze a gyári TDP 85%-áig engeded az energiafelhasználást.
Én a GPU feszültségét szeretném csökkenteni, a Power és T °C limit, no meg a core clock változtatása nélkül.
A Power csökkentése bizonyos esetekben komolyan csökkentheti az FPS-t és ez nem hiányzik. Számomra a veszteségmentes / nem csökken az FPS/ energiafelhasználás csökkentése a cél.
A teljesítménye maradjon a kártyának, de kevesebbet fogyasszon és így kevésbé melegedjen.
Utalok arra ismét, hogy a kártya csodálatosan működik így is és le a kalappal a fejlesztői gárda előtt! :C

(#63) pendre54 válasza fagy53 (#62) üzenetére


pendre54
addikt

Oké, akkor nem egy kottából énekeltünk, a Core Volttaget azt valóban nem lehet piszkálni, feltehetőleg a kártya BIOS-a van úgy megírva.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#64) kisza25 válasza pendre54 (#63) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

power limitnél mennyi a max érték? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#65) pendre54 válasza kisza25 (#64) üzenetére


pendre54
addikt

77 és 100 % között lehet állítani. Így néz ki a minimumon.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#66) kisza25 válasza pendre54 (#65) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R na rendeltem egy Gigabytot 750ti windforst 36eFt-ért,
GF7600Gt óta nem volt NV kártyám :Y , nagyon kíváncsi vagyok, mostanában sokat szívtam, ezért úgy döntöttem, nem adom el a 260x-et csak, ha már meglesz a 750ti és minden szempontból összeeresztem őket és a győztes marad, remélem a 750ti nyer mert akkor a 450W-os Silverston tápomat eladhatom, igazából nagyon rosszul kell szerepelnie, hogy ne a 750ti maradjon, mert az a táp 27eFt :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#67) pendre54 válasza kisza25 (#66) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor nagyjából egy utat jártunk be, mert az én utolsó nvidiás kártyám is egy 256Mb-os 7600GT volt, valamikor 2007 körül, onnantól csak AMD-s.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#68) kisza25 válasza pendre54 (#67) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi vagyok, már azelött nagyon agyaltam rajta, hogy 260x lett, de valamiért csak nem ezt vettem meg, na majd most bizonyíthat:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#69) fagy53 válasza pendre54 (#63) üzenetére


fagy53
nagyúr

Foglalkoztam a témával és kiderült, hogy növelni lehet a magfeszt, de a hatása zéro és az Afterburner grafikonja nem is jelzi 3d alatt.
Kénytelen vagyok így a Power-t piszkálni és elég hatásos ez is a spórolós játszadozáshoz és persze nem a BF4-hez!
Ügyes VGA, jó választás volt és aki most cserélésen agyal az nem hibázik ha ezt veszi... ;)

(#70) Atlantis


Atlantis
veterán

Érdemes ezt az Afterburner-t feltenni akkor is, ha nem akar tuningolni az ember? Egyébként szép ez az MSI-kártya, bár ezen se takar teljesen a venti. Amúgy más is használ egy ventis MSI-t vagy mindenki a Gaming verziót vette?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#71) pendre54 válasza Atlantis (#70) üzenetére


pendre54
addikt

Nekem a síma egy ventis MSI-m, van és tökéletesen elégedett vagyok vele. Az MSI Afterburner fennt van ugyan, de nem használom, a gyári beállítások is tökéletesek.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#72) Atlantis válasza pendre54 (#71) üzenetére


Atlantis
veterán

Ok, holnap beüzemelem én is a kártyát, akkor felteszem, bajt talán nem csinál.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#73) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy kérdés: nézegettem teszteket és mindenhol azt írják, hogy az alap órajelre 135Mhz et engednek a programok + ban, azóta ez változott, vagy tényleg "csak" annyit enged?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#74) kisza25 válasza bolcsodal (#41) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia megkaptad a karit? igaz már én is megrendeltem, de azért érdekelne, hogy mit fogok kapni :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75) Atlantis


Atlantis
veterán

Jónak tűnik ez a kártya, tényleg halk és kellően erős alapon is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#76) bolcsodal válasza kisza25 (#74) üzenetére


bolcsodal
addikt

Pick-pack ponton van...délután tudok csak érte menni... :(

De amint meglesz írok.

They drew first blood....

(#77) kisza25 válasza bolcsodal (#76) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor este,nem vagyok türelmetlen, csak na:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78) jcs


jcs
tag

Sziasztok! Valaki elmagyarázná, hogy mi a különbség a TDP és a fogyasztás között?
TDP 750TI TDP 60watt HD7850 130watt ( ez 70 watt különbség. )
De teszteknél a teljes rendszer fogyasztásánál üresen 0 full terhelve 20 watt különbség!?
Köszönöm

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#79) kisza25 válasza jcs (#78) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elméleti maximum fogyasztás, de a két gyártó másképpen adja meg, viszont a tesztekben egy adott játék alatt mérnek, ami nem terheli 100% a kártyákat, akkor nem jön ki a különbség, de valóban nem fogsz tudni kimérni 70W különbséget a két kártya között.
énnekem lesz egy időben 260x és 750ti majd megmérem a különbséget a kettő között én is kíváncsi vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#80) Atlantis válasza jcs (#78) üzenetére


Atlantis
veterán

A TDP lényegében egy meghatározott eljárással számított érték. A gond az vele, hogy nem szabványosított és a chipgyártók emiatt nem is egyformán határozzák meg. Túl sokat nem érdemes adni rá, a számok a különböző eljárások miatt nem hasonlíthatók össze. A valós fogyasztási adatoknak higgyél.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#81) gézu válasza jcs (#78) üzenetére


gézu
őstag

Csak a pontosítás kedvéért: idle 6W, játék közben 35W a különbség a két kártya között. katt

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#82) jcs válasza Atlantis (#80) üzenetére


jcs
tag

Köszönöm a válaszokat! Kisza25 Neked is!
Jelenleg számomra ugyanúgy mint pár más hozzászólónak ez a kártya jelenti(jelentené) a belépő játékkártyát. Anno hasonló okok , tesztek miatt vettem ATI 7790 kártyát.
Csak egész más : egyértelműen sokkal jobb fogyasztásúnak kikiáltani a kártyát
és más megnézve az ár/ Metro Last Night alatti fogyasztás/Metro LL fps .

De tesztek leírások alapján most én is visszaváltanék hosszú idő után Geforce-ra.
jcs

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#83) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Sziasztok,

gondolkodok egy GTX 750 Ti 2GB vételén. AMD-s rendszerbe menne, mégpedig egy FX8120 mellé, ami jelenleg 3,8 ghz-en üzemel(mert nem nagyon bírja a lap és trottlingol, de ki lesz cserélve egy 8+2 fázisos-ra, 4,2 ghz a terv.) Megfelelően kihajtaná? Vagy vegyek majd inkább R7 260X-et?

Megér 5000 Ft-al többet a Geforce?

Watch Dogs-ot high textura és minden más egyéb magasra állítva vinné? Próbálta valaki?

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#84) jcs válasza gézu (#81) üzenetére


jcs
tag

Szia! Oké ezen ne vitázzunk én a Prohardver írásából indultam ki:
[link]
Te meg a Crysis 2 játék alatti tesztből.
A tesztekből kitűnik, hogy sok helyen jóval kevesebbet fogyaszt a kártya ...
Jelenleg én is ezt választanám ,-)

Tehát szerintem jó/jobb a kártya de nem olyan arányban ahogy a TDP-t megadták.

[ Szerkesztve ]

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#85) kisza25 válasza Sanyi19 (#83) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

750ti és 260x között kb 5% a teljesítmény különbség, az 5eFt az nem tudom hogyan jött ki, mert a 2GB-os 260Xből a legolcsóbb 32eFt 750tiből meg 35.6eFt, de az utóbbi egy 2ventis változat, ki fogja hajtani a kártyát, csak akkor nem ha 1280x1024-ben tolod, de lehet még akkor is:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#86) Sanyi19 válasza kisza25 (#85) üzenetére


Sanyi19
őstag

PCX-en:

Sapphire R7 260X 2GB DDR5 11222-06-20G Garancia: 24 hónap 30,833 Ft
Gigabyte GTX750 Ti 2GB DDR5 GV-N75TOC-2GI Garancia: 36 hónap 35,784 Ft

:) FullHD-ba tolom egyébként.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#87) bolcsodal válasza kisza25 (#77) üzenetére


bolcsodal
addikt

Tápcsatis! Most nincs időm kidobni a régit, de majd írok milyen érzés.:)

They drew first blood....

(#88) kisza25 válasza Sanyi19 (#86) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

annyiért 260x, de ha vársz egy kicsit nekem lesz egy eladó Gigám:P
bolcsodal: na, azért vicces, hogy mindig ugyanolyan kártyánk van:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89) Sanyi19 válasza kisza25 (#88) üzenetére


Sanyi19
őstag

Keress fel ha eladod! :)

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#90) bolcsodal válasza kisza25 (#88) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nyah..be is pattintottam. Valley 1300-ról (HD7790) 1884-re ugrott (system default-okkal)..már jó... ;]

Minnyá ki is próbálom élesbe...

They drew first blood....

(#91) gézu válasza bolcsodal (#90) üzenetére


gézu
őstag

Azé' reméljük lefeküdtél kicsit meló előtt... ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#92) bolcsodal válasza gézu (#91) üzenetére


bolcsodal
addikt

2 óra CS:GO...mint kés a vajat. Érdekes, hogy mintha mikro-lag is kevesebb lett volna, mint az ATI kártyával...

They drew first blood....

(#93) harusakura1


harusakura1
tag

Hali!

Kérdésem lenne, hogy ez vagy ez vagy 650 TI vagy esetleg AMD-k közül valamelyik kártya a jó vétel?

Konfig:
AMD FX-6300
Asus M5A78L-M/USB3
Chieftec CTG-500-80PB
Seagate 1TB SATA3 32MB ST1000DM003
Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz

Plusz láttam itt az előző hszekben, hogy külön tápcsatlakozós videókártya. Az miért/miért nem ajánlott/érdemes megvenni? Egyébként a gépet játékra szánnám, max 35 ezerért vennék kártyát. Amit játszani szeretnék az CS:GO, BF3, esetleg ha bírja akkor BF4 meg valószínűleg egy két újabb játék is felmerülhet.

[ Szerkesztve ]

Megdobállak vadkörtével!

(#94) pendre54 válasza harusakura1 (#93) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nekem az első linken lévő egy ventis 750Ti-s MSi kártyám van, kb. másfél hónapja. Több mint hét év AMD-s korszak után váltottam erre a kártyára, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Gyári beállításokon használom, egy i5-4570S-es procival, 8 GB memóriával, és a BF4 multiban, még a 64 fős pályákon is átlagban 80-90 fps van medium körüli beállításon(1920x1080), de nem ritka, hogy stabilan 100 fölött járok. A driverekkel sincs annyi gond, mind az AMD-s kártyáknál. Ezen nincs külön tápcsatlakozó, mert bőven elég az amit az alaplapból felvesz, és még így is lehet kb. 6-8 %-ot húzni, de mint mondtam szerintem fölösleges. A plussz tápcsatis kártyákat elvileg jobban lehet húzni, ennyi a különbség.

Ja, még annyit a BF4 multihoz, hogy látom Neked csak 4 giga memóriád van, ehhez a játékhoz viszont nem árt, ha van 8.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#95) kisza25 válasza bolcsodal (#92) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

megnéznéd nekem, hogy power limitet ki lehet rajta tolni? első benyomások, hőmérséklet, hang :)) :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#96) bolcsodal válasza kisza25 (#95) üzenetére


bolcsodal
addikt

Valley tesztben 60 fok alatt maradt. Hangja nincsen azaz néma. Tuningot még nem próbáltam. egyenlőre örülök, mint majom a farkának, hogy ugyanolyan beállítások mellett nem fagy random a CS:GO. :U

They drew first blood....

(#97) harusakura1 válasza pendre54 (#94) üzenetére


harusakura1
tag

Köszönöm a gyors válaszod! :)
Nem is gondoltam, hogy ilyen beállításokon ennyire sok fpst ki lehet csikarni ebből a kártyából. Olyan 60 és az alatti fpsekere gondoltam maximum, tehát ez egy kellemes meglepetés. Akkor ha jól értem ha nincs külön táp csati akkor csak rádugom a lapra a kártyát és már megy is? Ilyen plug n' play? :D A 4GB ramom meg tudom, hogy kevés, de amikor összeraktam a gépemet már nem volt pénzem + 4GB-ra meg videókártyára sem, úgyhogy most pótolom az utóbbit és ha lesz megint zseton akkor a ramot is :D. Még egyszer köszi :DD :DDD :C :R.

Megdobállak vadkörtével!

(#98) kisza25 válasza bolcsodal (#96) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ez remekül hangzik :)) nem kell, hogy tuningold, csak nézd meg, hogy power limit kitolható-é 100% fölé :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#99) pendre54 válasza harusakura1 (#97) üzenetére


pendre54
addikt

Így van, bepattintod az alaplapba, oszt hajrá. Egy dolgot azért leírok, mert én úgy jártam, hogy letakarítottam ugyan az előző AMD-s drivert az AMD külön lepucolós driverével, viszont az nvidia honlapjáról nem sikerült leszednem az aktuális drivert, miután beraktam az MSI-t. Hiába kattintottam rá, nem indult el a letöltés, amit azután úgy oldottam meg, hogy beraktam a kártyához kapott lemezt, arról már símán feltelepült egy régebbi driver, plussz felraktam az nvidiás Experiencés cuccot, az automatikusan megkereste a legfrissebb drivert, és fel is telepítette.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#100) harusakura1 válasza pendre54 (#99) üzenetére


harusakura1
tag

Remélem nekem nem lesz ilyen bajom, mert nem raktam DVD meghajtót a gépbe, mert minek?! Majd max másik gépről átmásolom a CD tartalmát :) Köszi a figyelmeztetést :D

Megdobállak vadkörtével!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.