Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-08 08:20:54

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 750 / 750 Ti (GM107) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

VGA megnevezése: GeForce GTX 750
Kódnév: GM107
Gyártástechnológia: 28 nm (TSMC)
Mikroarchitektúra: Maxwell
Tranzisztorok száma: 1,87 milliárd
GPU lapka mérete: 148 mm2
GPU/Shader v. Turbo órajele: 1020 MHz / T: 1085 MHz
GPU/shader órajele üresjáratban: 324 MHz
Shader processzorok típusa: stream
Számolóegységek száma: 512
Textúrázók száma: 32 textúracímző és -szűrő
ROP egységek száma: 4 blokk (16)
Memória mérete: 1024 MB
Memóriavezérlő: 128 bites crossbar
Memória órajele terhelve: 1250 MHz (GDDR5)
Üresjáratban: 162 MHz
Max. memória-sávszélesség: 80 000 MB/s
Támogatott DirectX: 11
Dedikált HD transzkódoló: NVENC
HD képi anyagok lejátszásának hardveres támogatása: Purevideo HD (VP4)
Hivatalos TDP: 55 watt

PROHARDVER! teszt: A GeForce GTX 750 tesztje Asus megoldáson

VGA megnevezése: GeForce GTX 750 Ti
Kódnév: GM107
Gyártástechnológia: 28 nm (TSMC)
Mikroarchitektúra: Maxwell
Tranzisztorok száma: 1,87 milliárd
GPU lapka mérete: 148 mm2
GPU/Shader v. Turbo órajele: 1020 MHz / T: 1085 MHz
GPU/shader órajele üresjáratban: 324 MHz
Shader processzorok típusa: stream
Számolóegységek száma: 640
Textúrázók száma: 40 textúracímző és -szűrő
ROP egységek száma: 4 blokk (16)
Memória mérete: 2048 MB
Memóriavezérlő: 128 bites crossbar
Memória órajele terhelve: 1350 MHz (GDDR5)
Üresjáratban: 162 MHz
Max. memória-sávszélesség: 86 400 MB/s
Támogatott DirectX: 11
Dedikált HD transzkódoló: NVENC
HD képi anyagok lejátszásának hardveres támogatása: Purevideo HD (VP4)
Hivatalos TDP: 60 watt

PROHARDVER! teszt: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti: itt a Maxwell!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem találtam külön, összefoglaló topikot a két kártyáról, úgyhogy voltam olyan bátor, hogy nyitottam egyet nekik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Dot válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


Dot
őstag

Király!

Akkor fel is teszem az 1. kérdést!
Milyen Intel processzort vegyek alá ami kihajtja? I3? (4gen)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#4) yodamester10 válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


yodamester10
őstag

Most rendeltem egy ilyet:

Remélem sokan írják majd le a tapasztalatokat,köztük én is ahogy meg jött jövő héten.Pont ma keresgettem ilyen összefoglalót az oldalon.Kösz,hogy nyitottál egyet. :R

[ Szerkesztve ]

(#5) Darth-anyán válasza Dot (#3) üzenetére


Darth-anyán
tag

A 750-hez elég lehet, de a Ti-hez egy négymagost illik, főleg, ha multizol.

Csak azért, mert senki nem panaszkodik, még nem biztos, hogy minden ejtőernyő tökéletes

(#6) Dot válasza Darth-anyán (#5) üzenetére


Dot
őstag

Köszönöm, meglátjuk. :R

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#7) stewe2


stewe2
aktív tag

Csak hogy hízzon a topic, ezzel tolom:

Üdv stewe :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#8) Winkle


Winkle
újonc

Sziasztok!

Tervezek egy vga cserét a mostani az egy GTX 560 1GB és ehhez hasonló kártyát keresek és arra jutottam vagyis hát azt találtam a legjobbnak,hogy egy GTX 750 Ti 2 GB felelne meg legjobban, hisz ha jól tájékozott vagyok ez ugyan az a kártya csak frissebb változata !? Árban is nagyon hasonló ~ 750 most olyan 40k ~ anno 560 is ennyi volt.... Kérdés egyszerű ez jó választás lenne,hogy egy kicsit fejlesszem a gépet ? Mivel nem szeretnék 60-70e forintot kiadni egy videókarira :\ De ha hülyeséget írtam akkor javítsatok ki! Lehet 660 kellene vennem? az már 50k körül mozog ha azt nézem,hogy 560->660->750 így kicsit furcsának tűnik mivel van 760 is ugye de az meg már megint 60k ~ Valaki help me plz ! :)

(#9) yodamester10 válasza Winkle (#8) üzenetére


yodamester10
őstag

Nos amit tudni kell róla az az új maxwell chip amire épül.Erre fog épülni az ősszel elvileg megjelenő Gtx 8-as sorozat is.Nekem volt gtx 780-is én mondjuk visszafele léptem teljesítményben,de a jelenlegi kölcsön kapott amd 4670-től jóval erősebb lesz.Azért írom jövő időben mert holnap jön meg a kicsike.Javaslom nézz róla videókat,teszteket.ha már veszel akkor javaslom 2gb-os legyen és Ti.Jelenleg ez újnak számít a 660,760 az már nem annyira,és nemsokára itt a 8-as sorozat.én is csak nyárra vettem a 750ti-t mert 880gtx lesz vagy 880ti,nem tudom hogy számozzák majd őket.

Itt egy Ph-s teszt.

(#10) joshua7 válasza Winkle (#8) üzenetére


joshua7
veterán

Ha megfelel a garis, de használt kártya, az aprón van már 35-40-ért GTX660. Sőt, 30-ért is. Én azt a típust venném jelenleg. Esetleg ha 45 alatt kit tudsz fogni HD7950-et, akár azt.

Semper Fi

(#11) Winkle


Winkle
újonc

Köszi a válaszokat!

(#12) etejedu


etejedu
őstag

Nekem ilyenem van!
Halk (extrém terhelés alatt sincs hangja! Ez nem vicc!) Bátran ajánlható multis játékokhoz.
De szivesen elcserélem régebbi 660 ra ha valaki kacérkodik a gondolattal, hogy kipróbálja a 750 ti-t! :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Sanyi19 válasza etejedu (#12) üzenetére


Sanyi19
őstag

3DMark Vantage, Watch Dogs ezeket nézted már vele? Vagy valaki a fórumon? :)

[ Szerkesztve ]

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#14) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van itt olyan valaki aki NVIDIA GeForce GTX 750 szériás kártyát vett mostanában és kapott hozzá az alábbi linken található oldalon megadható kódot? Ha van valakinek fölösleges (és ha úgysem játszol a játékkal) akkor én szívesen elfogadom. Engem igazából csak a Path of Exile -hoz tartozó kód érdekelne.

Előre is köszi.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#15) shiftac


shiftac
aktív tag

Intel Pentium g3420-hoz melyik vga lenne a jobb? gtx 750 ti vagy r7 260x?

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#16) kisza25 válasza shiftac (#15) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a két kártya kb ua. teljesítmény, R7-el vannak kisebb driver gondokde tud dx11.2-őt
750ti keveset fogyaszt (60W) de csak dx11

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17) Atlantis válasza Ra's al Ghul (#14) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha minden igaz, a héten jön meg a kártyám, elvileg lesz hozzá kód, majd keress meg hét vége felé. Nekem nincs rá szükségem.

shiftac: hasonló dilemmám volt, én az NVidia-t választottam. Minimálisan gyorsabb, e mellé kicsivel olcsóbb, mindezt kedvezőbb fogyasztás mellett és ahogy írták, talán a driver is életképesebb. Az sem mellékes, hogy mire/mivel akarod használni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18) pendre54 válasza Atlantis (#17) üzenetére


pendre54
addikt

Jó döntés lesz. Én egy hosszú AMD-s korszakot zártam le, az MSI GTX 750Ti-vel, mivel kb. 2 hónapja csúnyán befürödtem egy ASUS R7 260x-es OC-s kártyával. Azóta, hogy beraktam az MSI-t, eszembe se jut, hogy VGA is van a gépben, teszi a dolgát, mindenféle driver cserélgetés, meg mókolás nélkül, ráadásul minimális fogyasztás mellett.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#19) Atlantis válasza pendre54 (#18) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem az AMD-vel se volt bajom soha, a FirePro driverek elég jók. Normál "játék" AMD-kártyám még sosem volt, így a mezei Catalyst-okról nem tudok nyilatkozni. Mondjuk több, mint 10 éve CAD-es kártyáim vannak/voltak, így a mezei NV-driverekkel sincs sok tapasztalatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#20) kisza25 válasza pendre54 (#18) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tényleg tudnál FPS értékeket mondani nekem BF4-re? lehet én is csrélnék 750ti-re, mert akkor elég lenne a 300-as SFX tápom és a 450W os Silverstone-om eladhatnám:)
Ami érdekelne:
fullHD low;
fullHD low mesh qual. ultra
fullHD medium, most ezen játszom, mantle-val 80-120 között van az FPS-em i3-3250 mellett(ha csak ezt a felbontást megnéznéd az is elég lenne, de akkor lehetőleg több pályán is, 48-64fővel) :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21) pendre54 válasza kisza25 (#20) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Rövid tesztelgetés után, miután beraktam az MSI-t, nekem ez a beállítás lett a tökéletes, 1920x1080-on:

Így általában a 64 fős pályákon is megvan a 80-90 körüli fps. Ettől kevesebb valamivel az olyan pályákon, mint pl. a Zavod központi épülete, vagy a Flood Zoone háztetős része, ahol kismillió törmelék, szemét, stb. van. Viszont olyan pályákon, ahol nem annyira jellemző a rombolhatóság, mint pl. a Navalos szigetes pályák, vagy ilyen nálam a Golmud is, ott viszont nem ritka, a tartós 100 fölötti fps szám is.
Megnéztem még az elején teljes low beállításon, de alig volt eltérés fps-ben a mostani beállításokhoz képest, talán annyi, hogy kevesebb VGA memória volt használatban, de az meg kit érdekel egy 2 GB-os kártyánál, amikor a mostani beállításoknál is alig-alig haladja meg az 1 GB-ot.
Egyébként a kártyát berakva automatikusan a rendszer mediumra lőtte be a grafikai beállításokat, vélhetőleg ezt találta a legoptimálisabbnak. Totál medium beállításon még nem igazán próbáltam, de majd teszek egy pár kört, lehetőleg 64 fős pályákon, azt majd beszámolok a tapasztalatokról.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22) kisza25 válasza pendre54 (#21) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R , a total mediumot megköszönném, nekem is azt lőtte be a játék magának és ha fölfele, ha lefele állítom onnan csak kevesebb lesz az FPS, próbáld meg , hogy nyomsz egy resetet a VGA beállításnál, csak utána ved le motionbluret, mert azt is visszatolja 50%-ra, ilyenkor, ha elfogadod ablakos módba ugrik át, majd még egyszer elfogadod, utána nyomsz egy alt entert visszaugrik teljes képernyőre, na nekem így van a legtöbb FPS(elvileg ilyenkor arra az alapra állítódik, mint első belépéskor)
Még egy kérdés: FPS mennyire állandó be-be esik, vagy fix 80-90, nálam azért néha ledobja 50-60-ra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23) pendre54 válasza kisza25 (#22) üzenetére


pendre54
addikt

A második kérdésre gyorsabban tudok válaszolni, mert van már tapasztalat, hasonlóan mint nálad, az a 80-90 fps nem egy kőbevésett érték, nálam is előfordul, hogy beesik 60, vagy az alá, de ez csak néhány másodperc. Amint írtam is, hogy a Flood Zonás pályán, a tetőknél viszont elég masszívan 60 körüli csak az fps.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24) kisza25 válasza pendre54 (#23) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és ilyenkor megakad a játék, vagy nem? mert én nagyon észreveszem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25) pendre54 válasza pendre54 (#23) üzenetére


pendre54
addikt

Nem, ezt azért így nem mondanám, igazából, ha nem lenne kiírva az fps, lehet, hogy fel se tünne. Ilyen fps csökkenés+akadás, azt inkább az elöző procival volt jellemző(Phenom II X4 945 3,0GHz)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#26) bolcsodal válasza kisza25 (#24) üzenetére


bolcsodal
addikt

Csak nem Te is váltáson gondolkozol fórumtárs? Pedig hogy örültünk a Bonaire magos AMD csodának még néhány hónapja.

Adom is elfelé, akkora hulladék a driver hozzá... ;]

Én is szemezgetek egy 2GB-s 750Ti-al (az MSI meglepően olcsó ipon-on).

They drew first blood....

(#27) kisza25 válasza bolcsodal (#26) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem nincs vele semmi gondom, csak a fogyasztás miatt váltanék, mert van itthon egy 300W SFX és egy 450W SFX van a gépben jelenleg, ami újonnan cirka 26eFt, ezzel a karival a 300W FSP (288W 12V-on) is bőven elég lenne, így 15-20eFt a zsebecskémben maradna és még talán terhelve halkabb is:P
én a Gigabyte-al szemezgetek, 2 ventis OC +tápcsatival

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28) bolcsodal válasza kisza25 (#27) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez? [link]

Ennek van extra tápcsatija?

They drew first blood....

(#29) kisza25 válasza bolcsodal (#28) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem jön be a link, de ennek van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30) Atlantis


Atlantis
veterán

Nálam egyik előny volt, hogy nem kellett extra táp neki. Ezért is rendeltem MSI-t, a sima egy ventis megoldást.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31) kisza25 válasza Atlantis (#30) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én szeretném tuningolni és tutira a 75W maximum szabna határt neki, több tesztben tapasztalták, hogy visszavette az órajeleket húzva,
más: a gyártói oldalakon dx11.2-őt írnak, a PH tesztben még dx11-et írtak, most mi az igazság?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#32) Atlantis válasza kisza25 (#31) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy úgy, nekem alapon is jó lesz, a V4900 után így is jelentős lesz az ugrás a legtöbb esetben, kivéve ahol nem. :)

Én nem hinnék a gyártói oldalaknak és az NVidia is csak DX11-et ír.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#33) kisza25 válasza Atlantis (#32) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak csodálkoztam amit néztem mind dx11.2-őt ír
Gigabyte
MSI
Zotac

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34) Atlantis válasza kisza25 (#33) üzenetére


Atlantis
veterán

Érdekes, de túl nagy jelentősége szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#35) Sonja


Sonja
veterán

Nekem egy ilyen MSI Gaming teszi a dolgát, szép csendesen, hűvösen. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#36) kisza25 válasza Atlantis (#34) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

annyiból van, hogyha a játék bizonyos effekteket arra ír az nem fog látszódni dx11 alatt, ennek olyankor van jelentősége, ha valami fontosabb dolgott nem látsz, mondok egy példát, ez még GTA3 alatt történt a kártyám dx8.1 volt a játék meg dx9 , ha jól emlékszem és nem láttam a pályán a jelölést ahova állni kellett:P
mondjuk, ha van eszük akkor a fontosabb dolgokat dx11-re írják:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37) Atlantis válasza kisza25 (#36) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem, talán egy verzión belül nem fordul elő ilyen. Meg aztán, ha nem látom, akkor nem is tudok róla, hogy látnom kéne, ergo nem zavar, hogy nem látom. :) Azért gondolom az NVidia szava vagy még inkább pénze elég meggyőző tud lenni, hogy mit mire írjanak a fejlesztők.

Én mondjuk 2 játékkal foglalkozom (WoT és a WT), állítólag mindkettő NVidia-t preferál, bár eddig is gond nélkül elfutott mindkettő AMD-n is. Érzésem szerint kissé túl van misztifikálva a dolog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38) kisza25 válasza Atlantis (#37) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, csak mivel többnyire 3év garis kártyákról van szó, azért nem árt ha tudja,
más: aki már vett ilyen akcióba kártyát: 34.000 Ft értékű in-game kupon
ezek milyen játékok, mert valahogy nem találom az adott webshopon?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#39) Atlantis válasza kisza25 (#38) üzenetére


Atlantis
veterán

Elvileg ezek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40) kisza25 válasza Atlantis (#39) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41) bolcsodal válasza kisza25 (#40) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jól érzékelem, hogy ezek ingyenesen játszható játékok, amikhez jár mikrotranzakciós kupon? Pl hogy szép lila legyen az M4A4 a CS:GO koppintásban? :U

Holnap érkezik a Gigabyte 2GB-s OC. Kíváncsi leszek lesz-e hozzá tápcsati...

They drew first blood....

(#42) kisza25 válasza bolcsodal (#41) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na akkor miattad lett 38eFt, kellett nekem ajánlanom:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43) bolcsodal válasza kisza25 (#42) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én még 36-ért csíptem meg... ;)

They drew first blood....

(#44) Atlantis


Atlantis
veterán

Átvettem ma az MSI-t, de beszerelni csak holnap lesz időm. Kicsit azért kíváncsi vagyok rá, mennyivel lesz jobb, mint a V4900.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) kisza25 válasza bolcsodal (#43) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudom, azért írtam, hogy miattad lett 38, mert a 36-ost elvitted ;)
pont azért néztem utána, mert annyi volt :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46) Darth-anyán válasza kisza25 (#45) üzenetére


Darth-anyán
tag

36k
Most is van 36k-ért kari

Csak azért, mert senki nem panaszkodik, még nem biztos, hogy minden ejtőernyő tökéletes

(#47) kisza25 válasza Darth-anyán (#46) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudom, de nekem ez nem kell:P nincs rajta+ tápcsati és 1ventivel nagyobb, mint a Giga 2-vel

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#48) Atlantis válasza kisza25 (#47) üzenetére


Atlantis
veterán

Rövidebb, az igaz (kemény 8 mm-rel), de magasabb és vastagabb, bár a méret nálam nem volt döntő, mindegyik befér kényelmesen. Ez volt a másik esélyes esetemben is, de valahogy sosem bíztam a Gigabyte videokártyákban. Meg minek 2 venti, ha elég 1 is? Dupla hibaforrás, órajel nem indokolja, szóval kicsit furcsa megoldásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49) bolcsodal válasza Atlantis (#48) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szarrá lesz tuningolva, ezért kell rá a két venti... ;]

They drew first blood....

(#50) Atlantis válasza bolcsodal (#49) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, tényleg, mindig elfelejtem, hogy csak én vagyok rosszul összedrótozva, mert nekem alapon is jó lesz. :)
Direkt olyan verzióra vadásztam, amin nincs extra tápcsatlakozó, mert nem akartam még egy madzagot vezetni emiatt a gépbe.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.