Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Noname Vs. márkás cuccok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Den


Den
veterán

Márka előnye szerintem a garancia. Én igyekeztem olyan alkatrészekből összerakni a gépem amire min. 2 év _gyártói_azonnali_cseregarancia van. Hát nem nagyon sikerült, de alaplapnál pont ezért esett az epox-ra a választásom. Megvettem összeraktam, random kikapcs, kiderül rossz az alaplap, valszeg fesszabályzó. Visszaviszem, mondom rossz az alaplap. Ok jöjjek vissza 2 hét mulva. Mondom epox. Ja akkor kicseréljük. Délután már otthon üzemelt a gép.
Szóval márkásban is ki lehez fogni szart, egy miatt éri meg némi plusszköltség, ha megfelelő garanciát kapunk cserébe.

www.simson4t.hu

(#52) guest


guest
veterán

BOcsi!
mindíg elfelejtem, hogy csókos vagyok egy nagykerbe és szó nélkül kicserélnek minden ott vett dolgot nekem...
(bár amennyit szoptam idén a ramokkal biztos, hogy inkább +kess mint 2 nap ideg!)
Bár gyári összerakott gépet (''márkásnak mondott'' ibm, Com, dtk stb) csak a cégek, gazdagok vesznek lámáknak lúzereknek marad a tesco, metro stb...
ott meg ott a gari ami miatt nem érdemes szarakodni.
hasonlat még ha sántít is:
traktor vagy ferrari (LE ua.) :)

U.

prohardver vendég

(#53) 9CS válasza Adi (#39) üzenetére


9CS
senior tag

Minden cégnek (sajnos) vannak szériahibás cuccai. :( Az IBM igen, márkás. Nagyon jók! Van IBM wincsim, a cégnek gépei (szerverek is) no problém.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#54) guest válasza 9CS (#53) üzenetére


guest
veterán

Off
(nem kéne regisztráltatnom ha már ennyit írogatok?!!)
On

Színigaz (ibm vinyó) nekem az első ''nagyobb'' 1 4.2 ibm volt anno kb.5-6 éve még 35eft-ért ütöttem vágtam mégim meny mint azisten!!!

szvsz márkás vs noname cuccok:

amíg meg nem égeti magát az ember használja amit megvesz az esze/fórum+egyéb vélemények alapján. aztán rááll valamire és azután csak azt veszi (hacsak nem hall valami termékről totálgázt).
Én pl ibm vinyók + brand ramok +(lehetőség szerint msi alaplapok) pusztán azért mert nekem ezek a cuccok jöttek be nagyon.

U.

prohardver vendég

(#55) guest válasza 9CS (#53) üzenetére


guest
veterán

csak kihagytam:) 5 perces szerviz meg bősz nyalás/bocsibocsi a nokiaszerviz részéről.
U.

prohardver vendég

(#56) guest


guest
veterán

Én pont ezért erőltetem az Abit alaplapokat (BH6 óta), a Maxtor vinyókat és a Hitachi ill. Hyundai SD RAM-okat... :)

prohardver vendég

(#57) Usul válasza guest (#56) üzenetére


Usul
tag

Én pl ráfaragtam az Abitra de még nem tettem le róla (vettem egyet nem ment visszavittem kicserélték (nem volt olyan) összeraktam ment). kicsit keserű a szám íze de még nem vészes...

U.

ui.:regisztráltattam :)

Commodor 64-en nem így volt???

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Noname Vs. márkás cuccok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.