Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jam.


Jam.
aktív tag

Mivel most költöztem fel Pestre nem vagyok vele tisztában, hogy melyik szolgáltatónál lenne érdemes előfizetnia a telefon vonalra és a netre, ezért kérem a segítségeteket. 3. kerület, kaszásdűlői lakásba kéne.
Ha jól tudom ebben a kerületben nincsen UPC, pedig én ezt láttam a legkedvezőbbenk, de akkor mégis mi van csak t-online? Az túl drága.
Telefon vonalat csak a T-Com-nál lehet előfizetni vagy esetleg más szólgáltatónál is? A telefont nem is szeretném használni, csak a net miatt kéne, és a netnek legalább 1Mbit/s sebességűnek kéne lennie.
Szóval mégis mit ajánlatok?

(#2) Cyberslider válasza Jam. (#1) üzenetére


Cyberslider
őstag

Telefon csak tcom,vagy upc,hanincs,akkor.......:(

ADSL: Bővebben: link

A legolcsóbb a freestart,ill. neonet.

Sajnos adsl-t nem lehet telefon nélkül kérni...:(

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#3) shabbarulez válasza Jam. (#1) üzenetére


shabbarulez
őstag

Kábeltv-d csak t-kábeltől lehet, azon pedig csak tíonlány kábelnet csomagot vehetsz, ami tavasz óta korlátos.

Telefont t-com-tól vehetsz, adsl-t t-com vagy két tucat kiskereskedelmi partnerétől. Pl. Datanet árai most elég kedvezőek. Ehhez persze kell egy vezetékes vonal és havi alapdíj költséggel is számolni.

Wireless megoldás pl. a NetRoller, ObudaNet. Az utóbi idők folyamatos sebesség emelései miatt a kis szolgálatók szépen lemaradtak, nekik ezt a tempót már bajos és drága követni. Szóval ezek már nem igazán számítanak jó alternatívának.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.