Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi' van nekem egy nero 6. -osom. na ez egy nem demó verzió és arra lennék kíváncsi ,hogy ez a progi tud cd-ből mp3 -at csinálni, de ehez kell nekem egy nero mp3 plugin vagy nem? köszi!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) Petie válasza mobal (#1) üzenetére


Petie
veterán

lol ezt tb offba is megkérezheted volna :)

nem kell hozzá külön plugin. csak audio-cd-t csinálj és huzd rá az mp3at

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) KovacsUr válasza Petie (#2) üzenetére


KovacsUr
addikt

Fordítva kérdezi. Igen, kell hozzá, időkorlátos az mp3 plugin, ami a Neroval jön. (Ha jól emlékszem).

De a Nerot igaziból nem erre találták ki, grabbelésre sok remek ingyenes program létezik, például az Exact Audio Copy vagy a CDex.

[Szerk.]

Sőt, már az AudioGrabber is ingyenes.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#4) Petie válasza KovacsUr (#3) üzenetére


Petie
veterán

hmm, nekem eredeti van ezért nem tudom :)

mod: tök vagyok és fáradt, most olvasom mit is kérdezett. azt hittem hogy csak audiot akar csinálni :D

mp3at ne neroval csinálj mer nem lesz jo. cd ex az jo amit Kovi mondott

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#5) bitfarkas válasza KovacsUr (#3) üzenetére


bitfarkas
őstag

Nem időkorlátos, 30 számot lehet vele grabbelni. Egyébként nagyon jól műkszik, de a korlát után ez a képesség külön fizetős

(#6) hz hefti


hz hefti
tag

ha meg mar zenekeszitesrol van szo, akkor mp3 suxx
a vesztesegmentes cuccok (ape, flac, ac3...) sokkal jobban szolnak, bar kicsit tobb helyet foglalnak. na es ezek kiirasahoz mmar kell plugin :)

lowfast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.