Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nem tudom a könyv címét

Hozzászólások

(#21) Surda válasza neduddki (#15) üzenetére


Surda
tag

Lester Del Rey: A szökevény robot?

Régen olvastam, valami ilyesmiről szól. Egyszer a robot úgy vegyül el a többi közt, hogy meghamisítja a mellén lévő sorozatszámot. Másra nem nagyon emlékszem.

A garancia meg... ha a címke meg...

(#22) degu válasza rien (#20) üzenetére


degu
senior tag

Kegyetlen egy regeny volt!
De a vege kira...A gyerek/rendornyomozo dologra en sem emlekezem,inkabb arra,ahogy kivegzi egyenkent a genyakat!Vadaszik rajuk! Ugy,ahogy ok szoktak,csak O ugyesebb! :Y :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#23) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Edgar Rice Borroughs - Mars sorozatát olvasta valaki? A földi John Carter kalandjait, aki a marsi fehér és vörös emberekkel barátságot köt, valamint legjobb barátja egy zöld harcos tark? :U

Nagyon szuper kis sorozat, vannak hiányzó részeim, megvenném őket ha van valakinek! :R

(#24) busman


busman
addikt

Kérdeznék még egyet.Egy űrhajó lezuhan egy idegen bolybón.Szintem mindenki meghal asszem egy kivétellel,de ő is súlyosan megsérül.. A bolygót vmilyen kristálylények,sziliciumlények lakják,akik megmentik a tagot..
A végére ő is szinte teljesen átalakul,belőle is ilyen sziliciumalapú lény lesz
..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25) busman


busman
addikt

#24. senki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26) busman


busman
addikt

Senki nem olvas sci-fi -t

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27) busman


busman
addikt

Könyvmolyok halló......#24?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#28) Bennet Elisa


Bennet Elisa
friss újonc

Nem ismeri esetleg valaki? Van egy konyv es filmet is csinaltak belole mar regen meg 90elott lattam is olvastam orosz vagy lengyel iro mert ott volt a konyvtarban mar nincs meg nekik egyetemistakrol szol 2fiu zongoristak a lany epitesz mindketto szerelmes bele es hiaba az egyikkel jar amikor agydaganata lesz a lanynak a masik segit neki felaldozva a karieret .
A fiu neve Andrzej volt vagy valahogy igy irtak azert gondolom hogy lengyel vagy cseh mert emlekszem egyszere vettem ki a joe limonadaval es azt cseh irta
elore is koszonom

(#29) KlothysGoD


KlothysGoD
friss újonc

Hello!
Én egy olyan könyvet keresek, amiben egy ilyen könyvesboltban dolgozó kissrácról volt szó, asszem tizenakárhány éves, volt egy huga, vagy ikertesója nemtom és ilyen misztikus ifjúsági kalandregény volt asszem. Nem ez a Harry Potter szerű, hanem inkább ilyen elementális mágia jellegű, mint az Avatar. De volt benne jó pár történelmi személy is, ha jól tudom. Nem tom mi volt, de valami egyszerű, 1-2 szavas címe volt.
Valakinek bármi ötlete esetleg? Előre is köszi!

(#31) Zsebe28


Zsebe28
friss újonc

Van egy mesekönyv, aminek nem tudom a címét. Arról szól, hogy van egy ember, akinek hatalmas köpenye van, amiben hangszereket tart. A kedve és az időjárás függvényében használja a különbözött hangszereket. Valamiért úgy emlékszem, hogy Pampalininek hívták. Tud valaki segíteni?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nem tudom a könyv címét
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.