Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nem tudok wint telepiteni !!! help pls!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ^Boss


^Boss
őstag

hali all!

na az a helyzet, hogy mint mindig elcseszodott a jo oreg windows.. gondoltam van idom most, ujrarakom.. erre partition magic-el nemtok formatalni, mert azt irja h nem tud irni a boot sectorba, mert virusirto vedi.. norton uninstall, biosban a boot virus protect off..
ezutan is azt irja amit az elobb..
na gondoltam win particio kezelojevel megoldjuk..
erre az osszes particiot, ami 1 vinyon van 1 nagy vinyonak latja, mintha nem lennenek particiok!!
es mindennek a tetejebe azt irja utana, ogy nem lehet telepiteni a wint, mert ez nem kompatibilis meghajto . ezt irja az osszes vinyora, amit berakok neki.. meg azt, hogy valasszon egy particionalatlan teruletet, es arra felrakna..

mit javasoltok, volt mar ilyen?!

(#2) lapa válasza ^Boss (#1) üzenetére


lapa
veterán

sztem ne babráld tovább, míg nem bakupoltál minden fontosat. pl. haver gépébe berakva...

(#3) mongi válasza ^Boss (#1) üzenetére


mongi
senior tag

marad az Fdisk használata. újrapartícionálni a vincsit, és format c: /u.
persze elötte backup havernál...

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#4) ^Boss válasza mongi (#3) üzenetére


^Boss
őstag

egy gond van: kb 400giga van rajtuk, nehezen tudnam oket elmenteni :D
de... a norton goback zavar be sztem, . mivel lehet azt leirtani? arra hogy uninstall egy 5 oras ellenrzes utan csinalna vmit ( vartam 1 orat es 5 % :D
SENKI NE RAKJON NORTON GOBACK-et MERT EGY F*S!!!! sztem az rakta 1be a cuccot a kis szemet ellenorzeskor is mindig egyben irta ki.. elotte semmi problema..
most megprobalom a regi 40g-s quantumra felrakni a wint, azon nincs semmi cucc. aztan onnan formatolok egyet win alol, ugy mar engedi v. torlok manualisan, es utana format :D
fdisk ntfs-hez? :F hogy? :)

(#5) ^Boss


^Boss
őstag

ma raktam uj biost az alaplaphoz.. lehet hogy nem lehet abban kikapcsolni a boot virus protectiont? ( esetleg 1 bug)

(#6) ^Boss


^Boss
őstag

help mar vki, biztos nem en vok a nr 1.

(#7) ^Boss


^Boss
őstag

hat latom nem sok 5let gyult, a lenyeg, hogy megoldottam :D
vegulis az volt a kulcsa, hogy a norton goback zavart be.. ezutan disabled-eltem a goback-et, utana partition magic-el osszeraktam volna, de megint jott a szivattyu, h virus protection.. beraktam a regi vinyot, es manualisan kitoroltem a goback-et, utana mar ment a parti magic is.. onnantol meg.. :)
szoval a tanulsag: mindig legyen nalad 1 3gb-os seagate vinyo :D
es sose rakj goback-et a gepedre.

(#8) Flashy válasza ^Boss (#7) üzenetére


Flashy
veterán

akkor legközelebb majd előbb próbáld megoldani és utána kérdezd fórumban :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nem tudok wint telepiteni !!! help pls!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.