Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Nem_tom blogja!

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

Hellow!

Ma tök jót fociztam! :))

Itt vagyok én:
[link]
;]

[Szerkesztve]

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Nem hiszem ell, hogy senkinek sem kell a két gémem... [link] :(

(#3) nem_tom


nem_tom
őstag

lol:D... szerencsére sikerült 5 percet elvennem az 5. (utolsó) -órából. :C
Nem fér a fejembe, hogy mit nem lehet azeretni a Spenóton (az volt ma a kaja a suliban:) ), és én nagyon szeretem. :))

(#4) nem_tom


nem_tom
őstag

lol:D... ma kihívtak a haverok, én mondtam, hogy később mek, mert éppen tanultam, oszt kimegyek egy idő után, nincs senki, go haza. Aztán megint hívnak ki a haverok, de megint csak később mentem (kb 5 perc múlva), mert pont akkor fejeztem be a kajálást. Kimegyek és fociztunk egy kicsit, oszt elvoltunk egy pár párcig, és szétválltunk és én újra hazamentem, pedig nemrég mentem ki. :D

[Szerkesztve]

(#5) nem_tom


nem_tom
őstag

:DDŁoŁ:DD... Ma fél órát kellett várni az ebédre, mert nem hozták meg időben a Túró Rudi -t. :C :DD :DDD

(#6) nem_tom


nem_tom
őstag

Durva... Ma eltört egy gyereknek keze, az iskolában, egy lokdösődés folytán.
A Rajz teremből néztük, ahogy elviszik a mentők. :(

(#7) nem_tom


nem_tom
őstag

Köszönhetően Orbán -nak, vesztettünk 18 milliárd Ft -ot! :((

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

[link]
Ez tényleg nagyon jó nap volt! :))

(#9) nem_tom


nem_tom
őstag

ŁoŁ! GTA: San Andreas Live ! [link] :DD

[Szerkesztve]

(#10) nem_tom


nem_tom
őstag

Ma is jó napom volt:
Elmentem 4 hawerral focizni dél. 3 -kor (fociztunk kb 2órát), oszt felmentem az egyik haweromhoz (már csak ketten voltunk), ittunk, pihentünk, oszt lementünk a szüreti bálra (akkorra már hárman voltunk), ettünk ott egy tál sültkrumplit, oszt felmentünk ugyan ahoz a hawerhoz, és megnéztünk egy DVD -t (S.W.A.T. -ot), aztán úgy kb háromnegyed 8 -kor elindultam haza és 8 -ra már otthon is voltam. :)

Mostanában állandóan jó napjaim vannak. :))

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Hát, a mai napom nem sokban különbözött, a többi unalmas nap közül, csak annyi volt más ebben a napban, hogy itt volt a rokonság...

DE JÓÓÓ!!! Holnap (Hétfőn) nem kell Iskolába mennem, mert megyek valamien hülye/fölösleges vizsgálatra. És holnap pont 6 órám lenne. :)) :)) :)) :)) :C :C :C :DD :DD :R

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

TEGNAP:
Fél 10re kellet menni erre a béna vizsgálatra (nem vagyok beteg), és időben oda is értünk 10 -re :D ,vártunk ott egy darabig, behívtak... Csináltam ott bent ezt-azt, aztán kiengettek egy kis időre pihenni. És a véletlen folytán, ott volt az egyik iskolatársam (haverom). :) Pfúú, de unalmas volt ott... Nagyon éhes is voltam :( ... Muter elindúlt, hogy hozzon kaját, de közben behívtak és valamilyen hülye logikai feladatokat csináltattak velem. Na kiérek (addigra már elment a haver), elkezdek zabálni, közbe behívják a mutert. Na miután kijött, végre mehettünk Haza! :)) VÉGRE - mondtam magamban. Hazafelé szerencsére már nem volt olyan nagy dugó... Minden simán ment. És még hazafele ettem is egy hamburgert. :))
Ez volt az a vizsgálat.
Aztán a napom ojan volt, mint egy átlagos nap...

=================================================================

K*rva jó estét, Magyarország: [link] :DD

=================================================================

Ha majd Őstag leszek, akkor ezt fogom kérni:

[kép]

Fasza kis kép, mi? :)) Majd még ki kell vágjam és majd a kép méretét is meg kell oldanom.

(#13) nem_tom


nem_tom
őstag

Ezis egy átlagos nap volt... Nincs mit írjak. :(

=================================================================

Eladó Civilization Call To Power: [link]

[Szerkesztve]

(#14) nem_tom


nem_tom
őstag

:O:O:OSH!T DAY:O:O:O

(#16) nem_tom válasza nem_tom (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Egy haveromnak köszönhetően, már TÖK KIRÁLY nap ként emlékszem vissza rá! :)) Elmentem diszkóba, jó volt a zene, a társaság, meg minden, és még egy csaj is nagyon megtetszett, de mivel ő végig táncolt és én csak bénán tudok táncolni, nem mertem felszedni, de majd később megteszem (megszereztem az MSN címét :)) ). :B :)) :C

A mai napom, nem volt túl különleges, otthon voltam, unatkoztam, 5kor elmentem focizni (csak egy óra volt) 6ig, aztán hazajöttem és egy kis idő mulva átmentünk családdal a szomszédba, mert bográcsoztak és meghívtak minket, ettem, meradtam ott utána egy 15-20 percet (mivel nem tudtam igazán hozzá szólni), hazamentem és utána újra unatkoztam.

(#17) nem_tom


nem_tom
őstag

A tegnapom szokásosan unalmas volt. :o

:DDŁoŁ:DD... Ma volt egy rossz magnó kazettám, amitől megakartam szabadulni. De szerencsére (mint mindíg), előrukkoltam, egy zúzóls ötlettel. Felmentem az emeleti teraszre és erőből levágtam a földszinti teraszra. Aztán, a szalaggal jól körbetekert a tesóm, és szabadulóművészként kiszabadultam belőle. Csináltam is róla egy képet. :DDD
Ez volt a mai napomon a legmókásabb dolog. :)

(#18) nem_tom


nem_tom
őstag

Süti! Jött tegnap egy új tag az osztályban, kicsit nyomi feje van, de ő is jófejnek tűnik. :)

Süti = Falya = Fasza = Király = Cool = Süti. :DD

Újra kedvetkaptam Ping-pong -ozni! :)) Csak sajna nincs ping-pong asztalunk. :O

Egyébként, ez a napom sem volt különleges. :o

(#19) nem_tom


nem_tom
őstag

KIRÁÁLY! Bennevagyok az ''OFF TOPIC 35'' első oldalában! :)) :C :D [link]

(#20) nem_tom


nem_tom
őstag

Ma megcsináltam a H.F. -om 3/4 -ét az iskolában, úgyhogy otthonra nem volt sok leckém. :))
Aztán elmentem ma focizni (nem egyzés), elvoltam kb negyed 7 -ig. :)

=================================================================

Az OFF TOPIC -ban találtam egy k*rva jó videót -> [link] !
A hsz. -eim hozzá: [link] [link] . :DD

(#21) nem_tom válasza nem_tom (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Majd más avatar után köll néznem. :(

=================================================================

Ma sem történ semm kül. . :o

=================================================================

Süti ez az oldal (csak sajna nagyon lassú): [link] ! ;)

(#22) nem_tom


nem_tom
őstag

Ma szar napom volt! :O

Úgyvolt, hogy megyünk moziba, pár haverral, elmentünk a Pólusba, de hirtelen rosszullettem és hazamentem. :O :O :O Itthon uncsiztam:o...

=================================================================

[link] > [link]

[Szerkesztve]

(#23) nem_tom


nem_tom
őstag

TEGNAP:

A tegnapom sem volt különleges, azt leszámítva, hogy az ősök elmentek este otthonról, úgyhoy az estém király volt! :DD

(#24) nem_tom


nem_tom
őstag

Lol napom volt! :C

Nos, felkeltem, minden jól ment, korán keltem meg minden rendben ment. A muter elvitt kocsival az iskolába, kiszáltam és mit vettem észre! Elfelejtettem tiszta pólót venni. :W :B Szerencsére senki sem vette észre. :D
Szerencsére ma rövidített óráim voltak, mivel valami értekezlet féleség volt a tanárok között. :)) Megkajálok, elindulok haza, oszt mit látok az utcán. Verekedett 2 osztálytársam és az osztály negyede ott szurkoltak. A verekedés, az észveszejtő volt! :C A verekedés hosszasan folyt, volt csimpaszkodás, ütés, rugás, térdelés, az egyik (Norbi) beledopta a másikat (Gábort) az árokba, és a végén, már beleakarták tunkolni egymás fejét egy kutya f*sba (szerencséJÜKre nem landolt egyik feje sem a f*sban:(). :DDD
Aztán már nem történt semmi érdekes ma.

(#25) nem_tom


nem_tom
őstag

Csináltam egy Fórumot!!!!!!! :)) :C
[link]
REGISZTRÁLJATOK! ;)


[Szerkesztve]

(#26) nem_tom


nem_tom
őstag

NÉZZÉTEK MEG A HONLAPOM: [link] !!!!!!!!!!!!!!

U.i.: Még nincs teljesen kész!


SZOMBAT:

Szombaton találkoztam egy B.P. -i haverommal délután 2 -kor, és elmentünk a pólusba megnézni az Egy bolond százat csinál -t. Bár a film fél 6 -kor kezdődött, de jól elvoltunk a pólusban, dumáltunk, stb, stb.... A film az qrva jó volt! :D Mikor vége lett a filmnek, elindultunk az örsre, útközben felszáltunk a 144 -es gyors járatra, ami le is robbant fél úton. :D Szerencsére volt a közelben egy másik megálló. :U Aztán már zavartalanul eljutottunk az örsre. Jól eldumálgattunk, miközben vártunk arra a buszra, amivel én hazamentem (ő nem azzal a busszal ment haza, mert ő másmerre lakik).
Király volt az a nap! :C

[Szerkesztve]

(#27) nem_tom


nem_tom
őstag

A HONLAP ELKÖLTÖZÖTT IDE: [link] !!!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Nem_tom blogja!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.