Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) samatt


samatt
csendes tag

hi mindenki!

a 9500pro kártyámról szeretném leépiteni a hűtőt, de nem jön!
olyan mintha a rögzitőpöcök megkeményedett volna...(szegény szemöldökcsipesz)
valami tipp:O

az én anyámat...mi?!

(#2) Satan-Claus válasza samatt (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Flex? :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) [amne] válasza samatt (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

Kalapács. ;]

Amőgy valszeg a borda vmilyen hőveztő ragasztóval is rögzítve van ezért nem tudod lehúzni, rakd be a mélyhűtőbe és utána próbálkozz.

(#4) Barton válasza samatt (#1) üzenetére


Barton
senior tag

Hőlégfúvó ?

:DDD

(#5) samatt


samatt
csendes tag

ok kösz

az én anyámat...mi?!

(#6) Mosqu!to válasza samatt (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a 9700pro-m ról nekem sem akart lejönni a borda, mármint a pöcköt nem tudtam szemöldök csipesszel összenyomni. ekkor jött a fogó, és láss csodás seperc alatt lepattant :P

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Tanith


Tanith
csendes tag

Nekem mx400ammal volt igy rogzitopocok leszedese utan, nemmozdult a borda
nemakartam letepni a magot a nyakrol :))
Szoval szamits valami jo eros ragasztora, nekem nemvoltmitvesztenem, csak azert nem vettem meg uj kartyat mert ez mukodott ;]

(#8) Cane válasza samatt (#1) üzenetére


Cane
őstag

Előfordulhat az is, hogy a két pöcköt sikerül kitúrnod a lukból, de meg sem moccan a borda. Akkor hajszárítóval melegítsed míg jó meleg nem lesz. Ezután megolvad az a hűvezetőpasztának álcázott Frutti cukor és le is lehet tekerni a bordát a helyéről.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#9) Loretto válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


Loretto
veterán

1 pöppet nem vagy drasztikus? :)))))))))))))))))

Soirée...

(#10) vicces válasza samatt (#1) üzenetére


vicces
addikt

a szemöldök csipesz szerintem kicsit kevés lesz. inkább egy fogo.
a gpu könnyebben lejön, mint hinnéd!
ugyhogy ne egyszerüen kézzel feszegesd, hanem hajszárito, vagy kés. /nagyon okos emberek vannak itt :)/

:)

(#11) Jozo76


Jozo76
csendes tag

Huhh, én így szúrtam el sapphire 9500@9700-et. A hűtővel együtt levágtam egy SMD-t is, a sapphire meg képtelen volt elárulni, hogy mi volt ott (sajna szétment a vágáskor). Szóval csak óvatósan. Mondjuk a 9700-ról meg úgy szedtem le, hogy kifúrtam azt a műanyag bizbaszt ami átmegy a kártyán.

Joz

(#12) tildy válasza samatt (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem sem akart sehogysem lejönni.Viszont az új vgahűtömhöz adtak ilyen kis pöcköt, így a régit szépen elkezdtem késsel levágni, a nyák hátán.Tökéletesen lejött.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Mosqu!to válasza Jozo76 (#11) üzenetére


Mosqu!to
addikt

igen, ilyen velem is történt. csak nekem még él a 9700pro-m. épp operáltam le a ventit, amikor nem figyeltem, és a szájával a fogónak nem a pöcköt fogtam meg, hanem 1ik oldala a pöckön másik 1 fesstab csipen volt és letörtem a feszstab csippet :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#14) vicces válasza Mosqu!to (#13) üzenetére


vicces
addikt

talán még vissza is tudnád forrasztani, nem ?
vagy egyszerüen kicserélni.

:)

(#15) Mosqu!to válasza vicces (#14) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nem akarom elbaszni. most a levegőbe áll 2 láb, meg a feszstab 1ik felét megtaláltam, a másik elrepült, és olyan kicsi, h nemtom hol lehet, ráadás azóta porszívozva is volt a szobámban. szal reménytleen.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Pancs-R válasza Mosqu!to (#6) üzenetére


Pancs-R
tag

HAvernál is hasonló probléma volt. ő kissé ideges természetű emberke egy idő után megunta azt fogoval leszenvedte rőla.... mondanom sem kell hogy karija tropára ment, tehat ha segítség kéne szivesen megadom a számát és biztos lehetsz benne, hogy lefog jönni ;]

(#17) Mosqu!to válasza Pancs-R (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

évek óta szerelek gépet, 1 csomó ismerősömnek raktam össze, vddmod-oltam az alaplapom, stbstbstb... szal én is tudom mi hogymerre, eddig ez volt az 1. hiba amit vétettem és szerencsére itt sem történt semmi baj *koppkoppkopp*

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.