Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nem ismeri fel a gép az usb szkennert. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tusi74


tusi74
őstag

Van egy Genius Vivid 3 USB scannerem. Eddig minden normálisan ment, ma bekapcsolom a gépet, és nem ismeri fel a gép, bár azt érzékeli, hogy ismeretlen eszköz, de már azt sem érzi, hogy scanner. Magyar XP+SP1-em van. Már azt is megpróbáltam, hogy minden USB eszközt lehúztam, csak ez maradt egyedül, hátha a sávszélességet kevesli, de semmi. Ötleteket várok.

(#2) Johnny001 válasza tusi74 (#1) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Bocs, hogy egész triviális dolgot írok, de nekem ugyanez volt a gondom(HP4570C). Ki kell húzni a csatlakozót és akár többször is visszadugni, közben kikapcsolni a szerkentyűket, az kell ,hogy ismerje fel újra a rendszer. Nekem bejött, még egyszer NEM ELÉG CSAK MEGMOZGATNI!

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#3) tusi74 válasza Johnny001 (#2) üzenetére


tusi74
őstag

Egész du. ki be húzogattam, sőt, minden USB helyen végigpróbáltam. Mindig az a vége, hogy ismeretlen eszköz, és annyi. Meghalt volna? Pedig nagyon kellene, most készítek egy beadandót, és szkennelni akartam.

(#4) Johnny001 válasza tusi74 (#3) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Akkor kimerül a tudományom sajna!

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#5) Ferger


Ferger
tag

Én úgy szkennelek, hogy csak telepítek egy álltalános szkennelő szoftvert, és az alól elindul a gépezet.
Nem tudom, hogy csinálom, de működik.

Ha Isten a harmadik napon teremtette a Napot, a Holdat és a csillagokat, hogyan mérték az első két napot?

(#6) tusi74 válasza Ferger (#5) üzenetére


tusi74
őstag

Na de csak kell, hogy érzékelje a gép, hogy scanner van a géphez kötve, az enyém meg nem érzi. :((

(#7) Ekváádor válasza tusi74 (#6) üzenetére


Ekváádor
őstag

Nekem sem érzi a nyomtatómat, mégis nyomtat

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#8) Ferger válasza tusi74 (#6) üzenetére


Ferger
tag

Artec a progi neve, próbáld ki, hátha bejön. Nem tudom honnan szedtem, de a google biztos segít.

Ha Isten a harmadik napon teremtette a Napot, a Holdat és a csillagokat, hogyan mérték az első két napot?

(#9) tusi74


tusi74
őstag

Na még ilyet sem éltem. A megoldás: az elosztó másik aljzatába kellett dugni az adaptert!!!.

Mi lehet az elosztóval? Tönkremegy? Vagy mi?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nem ismeri fel a gép az usb szkennert. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.