Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem induló új konfig (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SzVFE1


SzVFE1
csendes tag

Üdv, lecseréltem az asztali gépem konfigját a következő újonnan vásárolt elemekkel, de nem akar elindulni:
- RAM Kingston FURY 32GB DDR5 6000MHz CL36 Beast EXPO
- Gigabyte A620M DS3H alaplap
- AMD Ryzen 5 7600X 4.7GHz/6C/32M processzor
Lehúztam már az alaplapról a SATA eszközöket is, de amikor power-t nyomok rajta, meg se mukkan a monitor, amit amúgy az alaplapi HDMI-re dugtam. A ház speaker-éből sem jön semmi sípolás. A speaker jól van bekötve, mert ha kiveszem a RAM modult, akkor sípol 3-at. A gépben a ház, a táp (Seasonic Focus 650 Gold Semi-modular) és a monitor a régi, ezek rendben működtek a korábbi, lecserélt alaplappal, memóriával és CPU-val. A power led-en, valamint a CPU és ház fan-okon kívül indítás után más életjelet nem tapasztalok. Ha beleteszem a PCI-E videókártyát, akkor annak a fan-ját nem indítja el, de már csak az alaplapival próbálkozom. Hálás köszönet bármilyen hasznos ötletért.

(#2) elfelejtette válasza SzVFE1 (#1) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szia!
Itt [link] tedd fel a kérdésed, mielőtt feleslegesen új szakmai topicot nyitsz. :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem induló új konfig (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.