Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19309) bajnokpityu válasza yodamastah (#19308) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ebből is pályagép lesz? :)
grat hozzá, nekem is töccene.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19348) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Topiclakok árulnak valami keskeny jó állapotú, 250-300as gépet?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19358) bajnokpityu válasza kcsa (#19351) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Elgondolkodtam a gépeden, az én szememben a design-nál fontosabb a műszaki tartalom. Viszont inkább vennék ABSest, és fiatalabbat, kicsit többért.
egyébként kb milyen szervizelés, milyen gyakran van ezeknél? szij, görgő, kuplung mennyit szokott birni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19380) bajnokpityu válasza Burt1793 (#19359) üzenetére


bajnokpityu
félisten

felültem pár 150kg+ robira, és nekem nagyon az az érzésem, hogy kell az abs.
cbrjeimet 1-2x elfektettem anno, mindig az volt, hogy túl poros, v csúszós volt a felület ahhoz képest, h megszokásból fékeztem. sose nagy sebességnél. ezek a robik meg gyakran nehezebbek, mint a cibber volt, miközben pont az lenne a poen a robeszben, hogy kevesebb figyelmet igényel, mint a nagymotor.
magamat ismerve képes lennék egész télen (akár massziv minuszban) robizni, imádok az időn spórolni. aeroxal képes voltam -10ben is menni. ott annyira nem volt para, ha megcsúszik, de ezek súlya kb duplája annak, ezt én nem hiszem, hogy ki tudnám mozogni. és érted, ha 1x megment egy fektetéstől, máris megérte.

mikortól lett kötelező az abs robogóra? csomó hirdetésben csak a fényképekből derül ki, hogy abs-es.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19393) bajnokpityu válasza kcsa (#19391) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hombár garázsom van, elférne itt is. sőt, még néha kerülnék is vele egyet , hogy ne csak álljon :)
egyébként mennyire egyszerű ezeket tekerni? kell hozzá új komp, vagy adatkábel rádug, és beir random számot?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19438) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Autóknál aránylag jól belőhető rendszám alapján a magyar forgalomba helyezés időpontja. Motoroknál mennyire működik ez?
Ha van rá valami támpont, hol tudok ennek utánanézni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19467) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Nabmeg. Elvitték orrom elol az sht. Magyar 2010es, 14ekm abs 70eves tulaj. 620ért. Legalább innen?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19469) bajnokpityu válasza yodamastah (#19468) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kórházban feküdt a tulaj, családtag intézte az eladást. nepperekkel ellentétben én sajnos tiszteletben tartom a kérést, hogy akkor megyek oda, ha hivnak. nepper haverom az elintézte volna, hogy a kórházi ágyon aláirják a szerződést... ha 2 héten belül felkerül újra a hahura, akkor nepper volt.

és ami még keményebb, hogy mondja az eladó, hogy sokan bepróbálkoztak 400as ajánlatokkal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19481) bajnokpityu válasza yodamastah (#19479) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem kicsit be vannak csipodve a piros ketkerekuk, es szomoruan vettem tudomasul, h japan nem nagyon csinal pirosat. Nexust meg kb mindenki eladja, srmaxot detto. Pedig ezek szepek pirosban. Ha mar kulso.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19489) bajnokpityu válasza DigitXT (#19488) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mi volt a baj?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19505) bajnokpityu válasza csongi (#19503) üzenetére


bajnokpityu
félisten

francia mint körforgalmat jól használó kultúra? itt valami tévedés van, szinte minden körforgalmuk 2 sávos, sávon belül kóvályognak, néha kerékközé veszik a szaggatottat is. körforgó meg kb 500 méterenként van.
na szerinted miért lesz minden 2 hónapos kocsinak sérülés az oldalán?

mert olyan rohadt jól használják a körforgót? egyenesen nem tudnak menni, nemhogy körben, pláne nem két sávos körben.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19521) bajnokpityu válasza kcsa (#19519) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egyébként anno, mikor 15éve a hjcmet vettem, az szűrődött le bennem, hogy erősen túl van dimenzionálva a héj merevségi kérdése. ha belegondolok, hogy valamilyen irányból egy kemény tárgynak ütközök, akkor oké, fejem a sisakon belül egyben marad, de nyakam biztos törik, és a lassulást se hinném, hogy jól viselné agyam.
szerencsére csak kisebb koppanásaim voltak anno, de ha nagy kopp lett volna szerintem csak az őrangyal segithet..
nyilván a hulladékokkal nem foglalkozunk, mint anno volt egy sisak a boltban, amit leejtettek kőre, és kettétört, de ezek gondolom mára már kiszűrődtek.

nem?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19758) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Létezik, h alighasznált nagyrobira nem adnak cascot?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19789) bajnokpityu válasza Burt1793 (#19788) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Pedig nem fajdul meg a nyakad sportmotoron. Ha lassan megy, talan felkar, de ha van tempo, tart a szel.

Nekem a huvelykujjam inhuvelye banta mindig az ezer kmes napi turakat. De ez tipusfuggo, nem hiszem, h minden sportmotorra igaz lenne. Szvsz jobb a testhelyzet turan a sportmotoron, mint fuggoleges hatu turamotoron.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19820) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Hazajött a j300 ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19823) bajnokpityu válasza yodamastah (#19821) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Egy óra országúton vagyok túl, egyelőre.
Töccik, de probakörön is tetszett.
Elférek rajta, sőt simán mennék azonnal tovább, de kelomotor szabin van.
Hirtelenebb első féket el tudnék viselni, esetleg lehetne kicsit keskenyebb, de amúgy kb tökéletes. Jól megy, jól fordul, csini.

Több ismerős szidta a dt t, hogy hajlamos beszitálni az eleje, így most savanyú a szőlő, így vagy jól csináltak vmit kawaék, vagy nekem még nem jött elő. És elférek rajta, míg az eredeti dtn azt mondják nem férnék el.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19825) bajnokpityu válasza yodamastah (#19824) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kanyarokban emlékeztet a régi nagy motorra, bár még nem erőltettem a tempót. Sokkal jobban emlékeztet rá, mint a roxi. Viszont a roxi úgy stoppyzott, hogy csak erre kellett gondolnom.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19826) bajnokpityu válasza yodamastah (#19824) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hazajösz, próbáld ki!
Az is lehet, h nekem vannak irreális igényeim a fékkel kapcsolatban. Azért el bírnék viselni egy tökösebb betétet, úgy több időm maratna bajban.
Egyébként 110ig jól véd, 130-nál már a wcs ülés helyzet miatt kapaszkodósabb.

És az is leesett, h miért szeretsz robogóval túrázni. Sport motoron sose néztem szét a tájban, itt meg bámészkodom.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19852) bajnokpityu válasza DigitXT (#19851) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szerintem a szijas varionak sokkal nagyobb a vesztesége, mint 10%. fogaskerekes váltónak több ennél, és az nem kicsit kedvezőbb üzem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19886) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

telefon kormányon rögzítését hogy oldjátok meg?
valami vizmentes átlátszó tokot képzelek el, amit pl gyorskötözővel fel fogatnék a kormányra. keresgélek valami gyári verziót, de nem találok.

lenne még szivargyújtóm is, csak jobb lenne néha lepillantani a képernyőre, mint szopni minden felvételnél a fülhallgatóval.

próbálgattam a j300on ezeket a kézelengedős teszteket, de semmi. régen motoros korszakomban az volt az általános vélemény, hogy a szitálás az valami öngerjesztő dologtól is lehet, pl ruhába belekap a szél, plexi mögötti örvényleválás, stb.

ui: oda vagyok a gépért. normális, h várom, mikor kell mennem dolgozni?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19887) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#19886) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[link]

gyárinak gyári, de picit talán túlárazott+a mai telók inkább hosszúak, mint szélesek. talán bele se férne a 155mm hosszú telóm.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19889) bajnokpityu válasza #31733248 (#19888) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mate 10 még hosszabb (155mm), s8nál nagyobb, van mindkettő itthon. Akkor ez nem fog szted beleférni?
úgy kalkuláltam, h 30mm vtgságig ajánlja, ha abból leveszek 1-1 cm-t, akkor valahogy be kéne férnie a máténak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19891) bajnokpityu válasza yodamastah (#19890) üzenetére


bajnokpityu
félisten

én igazából elvoltam a fülhallgatóval is,csak amikor hosszú egyenes szakasz jött, akkor jó lett volna, ha tudom csekkolni, hogy fut-e még a program. nekem ez a konzolos megoldás nem tetszik, nem érzem stabilnak.

meg esetleg valós sebességet is jó lenne látni, egyelőre nem tudom mennyit csal. az xmax 300nak kb mi az a sebessége, amit mondjuk bő 1km alatt elér? nekem olyan 130-140körül mutat. ha jól emlékszem, h azonos a súlyuk, meg teljesitményük.

még egy tapasztalat. az fg12 és az fg17 hjc-k között 3 fényév a difi, brutál mennyit fejlődött a sisak kényelem 15-20 év alatt.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19893) bajnokpityu válasza yodamastah (#19892) üzenetére


bajnokpityu
félisten

DT300tól állítólag 2lóval erősebb a kawa. ettől függetlenül 20kW van a forgalmiban, ami meg 26.7ló, ennyi a DT is.

Nagyon hosszú út kéne a 160hoz. nekem gyári plexi van rajta, nem ilyen nagy, mint a videon, a óra szerinti 140még aránylag könnyen megvan, utána csökken a gyorsulása. nem véletlenül vágta itt a videot :D

Akkor olyan 8%körül csal a j300., gondolom a 160as órához kb 140valós jár.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19896) bajnokpityu válasza #31733248 (#19895) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hmm, ma elgurultam egy boltba, és mellépróbáltuk a telót, de elég sima ügynek tünt. Sajnos az utolsó, még feladás előtt levő példányt nem adták el nekem, de megnézhettem.

zombei: annyit azért változtat, h a robin nincs szabad csőszelvény.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19901) bajnokpityu válasza DigitXT (#19899) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezt hogy tudtad rögzíteni? tök ideálisnak tűnik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19904) bajnokpityu válasza DigitXT (#19903) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szép és jó, h a kesztyűtartómba befér egy normál méretű telefon, és még szivargyújtó is van a töltőnek. De mivel nekem a telóm akkuról navizva is kibir egy napot, egy ilyen gyárias megoldásnak hogy örülnék! jópár évvel le vannak maradva az igényektől.

napokban beszélgettem kollégával, hogy mennyire útálja a robogókat. hangosak, büdösek, és milyen jó lenne ha villanyossal járnánk városban. a hangos büdössel ugyan nem értek egyet, de valóban, tisztán városi üzemben kb csak pozitiv tulajdonsága lenne egy modern villanyrobinak. városon kivül termelik az áramot, mindenütt elfér, lenne kisfordulaton jókora nyomaték, és a mai zöldrendszámos kocsikban levő akkutechnológiával elég hatótáv is lenne. kár, h robikra nem éri meg komolyan fejleszteni, nincs elég nagy piaca.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19907) bajnokpityu válasza #31733248 (#19906) üzenetére


bajnokpityu
félisten

megrendelési papiron eur 6.2 volt? mert akkor tuti lesz a benyásodon dpf.
jól emlékszem a 160lovas lett egyúttal, nem 150.
nekem úgy mondták, hogy kb szeptembertől 6.2est lehet csak forgalomba helyezni. De ez pontatlan adat.

ami biztos, h nagyon eladóak voltak a normál raktáron levő 150lovas 6os EUR mondeok a nyáron. Ugye csak akkor szereti a szalon forgalomba helyeztetni, ha már megvan a tulaja, mert akkor ezt ő fizeti (kb 140e)

ha rövid utakra használod, akkor sztem problémázz, ha DPFeset adnak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19921) bajnokpityu válasza yodamastah (#19917) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ma reggel ketten voltunk nyeregben, mindketten vágottszemü vason. Főni több, mint 2x annyi idő alatt ért be. Mondjuk én meg lehet megfáztam..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19963) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

bőrdzsekót nem szokás már hordani?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19968) bajnokpityu válasza #31733248 (#19965) üzenetére


bajnokpityu
félisten

oké, de ez még megmaradt a régi nagymotoros időszakból. vagy már azt is cserélni kéne, nem csak a 15-20éves sisakot? :D

Hát nézd, enyém nem új robesz volt. volt benne 2700km, meg 3 év használat, és 1 kicsi esés. A jelenlegi forza nekem nem tetszett, az új meg kawa ár fölött lesz, szerintem. annyit meg nem akartam robiért adni. igazából ez is csak azért lett, mert árértékben jó, bár jó lett volna összázból megúszni, nem találtam olyan egyedet, amire jó is ránézni, meg jó is vezetni, meg ABSes is. és ezt eskü imádom vezetni. kár, h szürke, lehetett volna akkor már legalább kawaződ, de hát ez van. legalább ledes a lámpája :)

és igen, igényesebbnek tűnik, mint a kawa, de sztem az xmax 300 is igényesebb. a kawa műanyagjai nem túl pontosak, minőségiek, a műszerfal kék világitása is a rém vw-eket idézi, de hát ez van, ha valaki nem akar szalonból válogatni, abból kell beérni, ami a használtpiacon van. ennek is örültem, h szinte új motort vettem minimális esztétikai hibával, új ártól lényegesen olcsóbban.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19974) bajnokpityu válasza yodamastah (#19973) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a külföldi fórumokon mi a vélemény a kawáról?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19976) bajnokpityu válasza yodamastah (#19975) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen, láttam. Egyetértek velük, bár sok más hasonló Robihoz nem tudom mérni. Kesztyű nélkül nekem pont jó a fék, kesztyűben jobb lenne hirtelenebb. Viszont nagyon jól adagolhato.
A másik ami furi, hogy nekik végig mindkét lámpa tompítottan ég, szerintem nekem egyik refi.

Ha majd látsz egy jó topicot valahol, szervizelésével kapcsolatban, oszd majd meg, plz.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19980) bajnokpityu válasza yodamastah (#19978) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem most télire kell valami okosabb megoldás, mint a vékony pulcsi+bőr. a múlt héten részben a hétfőn egész nap nem lecserélt átázott farmer, részben az új iskolai virusok miatt lebetegedtem, jó lenne ezt elkerülni.
ütés ellen jól védhet a kordura, ezt elhiszem (talán még azt is, h csak kicsit csúszik el csúszásnál a proti), viszont jó lenne, ha nem fáznék át télen.

most perpillanat úgy gondolom, h megpróbálom a 10fok alattit is robival teljesiteni. annyira már nem leszek kemény, h bőrben végigtolok 2 telet -10ben a roxin, de ki kéne maxolni a robis szezont valami fajin hacukával.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19983) bajnokpityu válasza yodamastah (#19981) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ma kipróbáltam a sima 7est, -tök ugyanannyi volt az út, mint m7. Viszont megfogadom a tanácsot, köv havi fizubol bevásárolok, addig még húzom

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19985) bajnokpityu válasza #31733248 (#19984) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Korduraban, plane halosban azert nem bizok, mert ha csuszunk aszfalton, jo esellyel elmozdul a proti, hiaba kb passzentos. Bor meg hajlik, nyulik, ezert joval passzentosabb, ezert nem nagyon mozdulna el, ha aszfaltot er. Szerintem, de ebben sztem Yoda hozzaertobb.
Szoval, ha lehet, en borben vagyok, nyaron is hevultem anno sportmotoron, de megnyugtatobb volt. Aztan persze napokig szaradt a cucc, annyi vizet beleizzadtam...

Tok jo otlet a decathlon, koszi.

Ma egy dukival jottem haza. Pologatya ket szemellyel, en meg robin borben. Volt kontraszt..

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19993) bajnokpityu válasza Flashback (#19991) üzenetére


bajnokpityu
félisten

600 alatt szerintem kompromisszumos problémahalmazok vannak 250ccmtöl. Valahogy nagy motoroknál is vízválasztó ez a szám.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20011) bajnokpityu válasza kcsa (#20007) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ma gyorsultam egy hangos sh val. :)

Egy valószínű valós 15e kmes első magyar tulajos sh300ért kb sorba álltunk 10évesen 620ért. Volt esztétikai hiba bőven, de 2 hónap alatt két jó vételt láttam összrsen, mióta robit kerestem. Az sht percek alatt elvitték.

A kawa volt a másik, az három nap volt, rossz hirdetés, és vidékre kellett menni érte.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20020) bajnokpityu válasza nyogo83 (#20018) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tegnap M1-M7 kivezetőn 3 sávnyit fék+jobbra rántota gyufafej a terepjáró mercit, mindkét abs dolgozott, egyébként elcsapott volna, mint a szart. sos ki kellett menni a mekibe.

sajnos pont akkor pont ott szoktam menni én is, akár én is lehetettem volna az Erzsébeten. ma home office van. sajnálom.

másik ismerősöm kifejtette kedden, hogy ő bizony megölné az összes rohadt motorost. milyen dolog az, h neki fél fokot tekernie kell a kormányon, mert különben elcsapja aki jön a felezőn. ő bizony el akarja legközelebb csapni. meg, hogy a semmiből egyszercsak ott terem a motoros a fenekébe. hát mondom édes szivem, ha nem aludnál a kocsiban, hanem használnád a tükröket, akkor nem hirtelen teremne ott. ráhagytam, sajnos nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20036) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Úgy emlékszem, h ha az első lehetőségnél lemegy jobbra, akkor haladhat addig a buszsávban az.autó.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20039) bajnokpityu válasza Grillo (#20038) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A Gellért felől jövők nem a buszsávban találják maguk?

Egyébként szabályra hivatkozni szerintem se áll. Magam is úgy gondolom, kretének és figyelmetlenek a Pesten közlekedők, általában.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20071) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Fényvisszaverő matricát használ valaki?
itt van egy rakás.
Rendörcsikos pl sztem -tök oké

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20084) bajnokpityu válasza kcsa (#20083) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vagy lemégy vidékre, és a benyára költesz ugyanannyit :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20094) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Milyen tipusú lehet a j300 izzója?
[link]

A wiring diagram 12 V 33 W/35 W-t ir rá. mivel fejidomot kell bontani az izzócseréhez, ezért ezt logikusan 1x szeretném megcsinálni.

megmondom őszintén elég b*szó az xmax300asé, kéne valami hasonló hidegfényű oszlató fotonágyú.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20097) bajnokpityu válasza kisp113 (#20096) üzenetére


bajnokpityu
félisten

összefogdossa a halogén üvegét, aztán kezdhetem előlről némi tűzoltás után :D
burkolat, váz más a j300on, mint a dt300on, szóval ami ott működött, itt nem biztos, h fog, de majd elválik.

próbált már vki ócsó kinai ledes izzót? :D

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20102) bajnokpityu válasza DigitXT (#20100) üzenetére


bajnokpityu
félisten

H4ből viszont léteznek márkás ledesek. Az autósok azt mondják nem gond, hogy nem 1 pontból indul a fény, és jó lesz a végén a terités is. ettől függetlenül nem road legal, még az osram is csak track use.

nem hiszem, h szarabb lenne mint a roxim fürdőszobaizzója. nem röhög, valami utángyártott lámpa volt az enyémben, és valódi tüskésvégű fürdőszoba izzó volt abban a fejidomban, gyárilag. egész jól láttam vele, meg jól látszottam is (vakitott, mint állat, gondolom, mert nem volt kitakarva).

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20107) bajnokpityu válasza csongi (#20105) üzenetére


bajnokpityu
félisten

H4ből nyilván csak ledeset vennék, igazából tök fölösleges a több fényerő a gyárinál, jól látok vele igy is. 2x35W a gyári.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20113) bajnokpityu válasza Burt1793 (#20112) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem is bixenonos volt oktáv, de sztem pont nem a Hirtelen fény a jellemzője.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20115) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Próbáltam egy kicsi téliesiteni magam. Túlzottan nem akarom komolyan venni, téli gumit igénylő időben én már kocsival fogok járni.

Velem van a baj, hogy annyira nem pálya a tucano kézzsák magyar verziója? Kicsit húzza a fékkart, akármit csinálok. Sztem a gyári is ilyen lenne. Ugye nekem állítható a fékkarom, és valszeg azzal van a baj.

Másik meg a henteskötény. nekem a bokám fázik, a cipő és a térdprotkó között (ma 1300kor még csak kicsit fázott itt, és ide már nem ér le a kötény. Úgyhogy vessetek meg, de 15lukas rokkerbakancs lett az ötletem. Motoros cipőhöz nincs kedvem, 10métert se megyek benne szivesen, nemhogy fel a másodikra. koncerteken amúgyis jól jön.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#20127) bajnokpityu válasza DigitXT (#20126) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ma nekem az orbitalis 26 lóerő kétszer is slideolt reggel kanyarban. Kawan nincs kiporgesgatlo, szemben az új olaszokkal.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.