Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagyon ''okos'' emberek, figyeljetek! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Michael-t


Michael-t
csendes tag

Amit ide fogok írni nem szorosan kapcsolódik a Hardverbazárhoz de mégis köze van hozzá.
Egy jelenségről van szó!
Egy x illető föladja hírdetni mütyüjét yFt-ért.
Erre kapásból 5-10 ember hozzászól, hogy itt-ott mennyi és hogy valójában a kártya csak y/2Ft-ért reális.
Persze egyikük se akar vásárolni de ök azt gondolják aki a Prohardvere jár az hülye és majd az árú értékenek jóval alatta majd eladja.
Könyörgöm mi az értelme az ilyen hozzászolásoknak. Ha eladó lennék nagyon dühítő helyzetnek tartanám azt, hogy olyan emberek fikázák le a kártyát és olyanok ''alkudoznak'' a kártyára akik nem is akarnak vásárolni!
Ha teszem azt én tényleg komoly vevő vagyok akkor azt mondom: ''Figyelj itt és itt ennyi a cuccos újonnan alkudjunk meg.'' (From HWSW az illetőre már nem emlékszem...)De ha nem akarunk semmit akkor inkább ne rontsuk más üzletét, könyörgöm!
Ja és a kedvenceimet kifelejtettem: Ők a nagykeres kollégák. Mindig naprakészek a nagyker árakat illetően de sosem vásárolnak csak mindenhova bepiszkitannak aztán ha tényleg kell valami keresik az embert, hogy ugyan hozzon már valamit nekik a nagykerből...

Bocs, hogy hosszura nyúltam de ez már nagyon régen érlelődött bennem.

Maradok mindenkinek tiszteletteljes alásszolgája: Michael-t

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagyon ''okos'' emberek, figyeljetek! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.