Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nagyasanya károsultjai

Hozzászólások

(#1) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(#2) --HARDCORE-- válasza PROHARDVER! (#1) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszönöm a lehetőséget!

Telefonos egyeztetés után előre utaltam, nem kellett volna. Ha bárki van aki még tesz ellene mostanában rendőrségi feljelentést, jelezze kérem, én meg a hatóságok felé továbbítom az információt.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#3) MsiLgsp válasza --HARDCORE-- (#2) üzenetére


MsiLgsp
csendes tag

szia!
Itt talán aktívabb a helyzet. Ugyan ez a személy, csak az előző nickjével.
https://prohardver.hu/tema/vsankaa_karosultjai/hsz_1-25.html

Üdv: P. Sanyi

(#4) --HARDCORE-- válasza MsiLgsp (#3) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszi! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#5) MsiLgsp válasza --HARDCORE-- (#4) üzenetére


MsiLgsp
csendes tag

igazán nincs mit, remélem jutunk valamire..

Üdv: P. Sanyi

(#6) --HARDCORE-- válasza MsiLgsp (#5) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

"Soha ne utalj előre!"
Meg kellett volna fogadni. én barom. Megérdemlem.

Ezelőtt vagy 4-5 másik üzletfelet mondtam vissza, mert a 30 körüli plussz értékelésük ellenére nem bíztam meg bennük, és az előreutalásukban. (van amelyikben jogosan!)
küldött egy képet hogy feladta a csomagot foxposttal. ja csak email érdekes módon nem jött.
Biztos feladta.. aha...
Azoknak nem, ennek sikerült átvernie.

Mindegy, mostmár alig kell valamit vásárolni. Azok meg boltból is elegendőek lesznek. Többet 50+ meg 5 év alatt nincs előreutalás. Lassan személyi és lakcímkártya fotót is kérhetnénk előreutaláshoz.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#7) MsiLgsp válasza --HARDCORE-- (#6) üzenetére


MsiLgsp
csendes tag

az a helyzet cimbora, kérheted te utánvétre, mi a garancia, hogy az van benne? Hiába haverod a futár, és megvárja hogy belenézz, mert amugy pont leszarja. Viszont ha van benne egy VGA, ami külsôre ugyanaz, nem fog veled felmenni a lakasba, és megvárni amig beépited.
lényeg a lényeg, sajnos ezt nem tudod elkerülni, ha utolér.

Üdv: P. Sanyi

(#8) --HARDCORE-- válasza MsiLgsp (#7) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Viszont ebbe sok amatőr nem gondol bele, csak zsigerből nem vállalja az utánvétet.
Tehát már ott kiderül ha át akar verni, hogy mennyi esze van.
Az már hogy utánvéttel is átver, egy másik állatfajta.
Egyetlen módon lehet elkerülni, nem vásárolsz postázással, használtan kéz alatt terméket egyáltalán. Tudom.
Én már túltettem magam ezen. Visszafogom a vásárlást, és ha mégis elszánom magam, óvatosabb leszek. Ennyi. Más út nincs. :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nagyasanya károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.