Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz pussy_cat #832 üzenetére

    Én is gondolkodom ilyen váltáson, de ugye, lé függő. Battman hozzászólásában ( [link] ) egy céget említ. Én többször voltam ott, vásároltam náluk, és szakszerű válaszokat kaptam (látszólag, amennyire meg tudom itélni :B). Tehát, a lényeg az obikon van, az alapgép sem olcsó, relative, de igaziból az obik határozzák meg, hogy mennyi örömöd lesz benne, bár, ez igénytől is függ. Van, akinek elégséges a kit obi (legalábbis, azzal is el lehet boldogulni, ha nem annyira számít pl a rajzolat, meg hasonlók), van, aki maximalista, de ez is pénztárca függvénye. Én úgy gondolom, hogy ha váltok is, nem biztos, hogy lesz teljes lefedettségem obi területen, majd csak lassan. Addig vegyes használat lesz, mert pl. ultra zoomra megteszi a bridge is, vagy akár makróra is, ha jók a fényviszonyok. Már, ha van melette valami meglévő.
    A 350 v. 400 téma érdekes, mert szinte árban nincsen külömbség, még. Ergo 400-s inkább.
    szvsz. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák