Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danteshell


danteshell
aktív tag

Szóval egy hatalmas vga teszt kéne így tavaszra, agp-s és pci-e-s módozatban is. Meg egy hatalmas táblázat minden ma kapható vga tulajdonságairól. Lesz ilyen a közeljövőben??? És légyszilégyszi hagyjátok már el ezt az újfajta szívritmusszabályzó grafikonos jelölést, maradjon a jól bevált sávos régi!
THX danteshell

7447 óta folyamatosan...

(#2) danteshell


danteshell
aktív tag

ja, ati9800 és fx6600nál jobb kártyák esetében csak 4xAA+8x aniso val mérjétek, ennek már alapnak kellene lennie a mai vga-k között.

7447 óta folyamatosan...

(#3) Dilikutya válasza danteshell (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért baj az, ha anizo nélkül is mérnek? Engem pl érdekel mennyi teljesitménycsökkenéssel jár, mintegy érdekességképpen. Ha ott van mellette a szűrős teszteredmény is, hol a gond? Amúgy ezek a kártyák már tesztelve vannak. Talán csak az X850-es széria nem volt tesztelve...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) szatocs


szatocs
őstag

A vganfo - n csinálnak egy ilyen táblázatot, mármint a kártyák legfontosabb adataival, csak sajnos még nincs kész.:O

=== Szatocs ===

(#5) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Bővebben: link. Csak sajnos valóban nem teljes még a táblázat. Viszont a PH-n gyakorlatilag az összes kártya tesztelve volt már, ahogyan mondtam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) szatocs


szatocs
őstag

''Gyakorlatilag'' ? Inkább elméletileg, mert azért nem minden, de ezt nem is várhatnánk el, így is ez a legjobb számítógépes fórumos lap. Legalábbis nekem.:C

=== Szatocs ===

(#7) danteshell válasza Dilikutya (#5) üzenetére


danteshell
aktív tag

hát ja, mondjuk lehetne szép nagy teszt kifutó s462es lapokkal, s939es újabbakkal, és intel vonalon is hasonló megoldással...
Egyenlőre úgy tűnik hogy nincs nagy telj. különbség s462 és s939 között, majd talán 64bites win alatt...

7447 óta folyamatosan...

(#8) Dilikutya válasza szatocs (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem minden gyártó minden kártyájáról vannak tesztek, de az x850 kivételével az összes lényegesebb tipus tesztelve van.

danteshell: A mostani kifutó lapok még új korukban mindmind tesztelve lettek már :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

És ki fogja ezt a tesztet lemérni,és megírni?
Fless így is a belét kiírja.

(#10) Majstor


Majstor
senior tag

Hi!
Melyik a legjobb kari amely Filmezésre (filmvágás/készités) tökéletes...szóval képminőség előnyben 3D alkalmazások háttérben...olcsó de nem ráz(nem csúcs-HOLLYWOOD-kategóriára gondoltam...)
:D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.