Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wolverine


Wolverine
félisten

2003-ban a Blizzardot elhagyta egy elég ütős fejlesztő team, akik aztán megalapították a Flagship Studios nevű fejlesztőcéget; első játékuk, a Hellgate: London nagy érdeklődéssel övezett hentelős játék.

Viszont a másik projektjükről kevesebben tudnak; ez a címben említett Mythos, ami először csak a Hellgate netes kódjának tesztelésére íródott, de ma már egy önálló, a jövőben is ingyenes maradó MMO lett, aminek most épp a bétatesztje folyik. Bejutni regisztráció vagy meghívás útján lehet. Az NDA megsértése nélkül pár dolog:
- a grafika 3D-s, mégis izometrikus; a Dio2 egyenesági leszármazottja kis War3-as beütéssel
- az interface egyértelműen a Dio2-t idézi minden szempontból
- a játék perpill. egy területtel rendelkezik, a küldetések dungeon-alapúak, könnyen szólózhatóak, az epic mapekhez nem árt a csapat; hamarosan érkezik a második terület, akkor nyilván könnyebben lehet majd fejlődni lvl15 fölé
- jelenleg 3 faj (human, gremlin, satyr) és 3 kaszt (bloodletter, pyromancer, gadgeteer) játszható, remélhetőleg ezen még bővítenek :)
- tudtommal guildalapítás/AH még nincs, de tervezik

Hivatalos honlap itt található, a Manualban olvasható információk még az alpha idejéből származnak, de azóta nem frissültek (ezért szerepel a satyr helyett az elf játszható fajként).

[ Módosította: Atlantis ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2) maross


maross
veterán

jatszottam vele egy-ket napot, nagyon pofas kis jatek, ingyenesek kozott felsokategorias. a talentrendszer kicsit butanak tunik, de amugy alapjaban veve tetszett. Koszonom a meghivot :). Kiria neven vagyok, gremlin gadgeteer.

miaza NDA? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3) drizzt1666 válasza maross (#2) üzenetére


drizzt1666
tag

a játékról szerzett információkat nem adhatod ki, de nagy vonalakban beszélhetsz róla. Erre "szerződés" kötelez amit a telepítőbe integrálnak (tudod, amit mindig átlépsz next|next|next|accept|yes, stb :D )

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#4) Wolverine válasza maross (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Asszem Non-Disclosure Agreement, de nem esküszöm meg rá :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Lavves válasza Wolverine (#1) üzenetére


Lavves
tag

Gépigényről írnál vmit?

(#6) Wolverine válasza Lavves (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Az adataimnál látható öregecske konfigon tökéletesen elfut 1280*1024-ben, ergo gyakorlatilag bármilyen gépen mennie kell gyönyörűen :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) maross válasza Lavves (#5) üzenetére


maross
veterán

elfut mindenen tipus :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Valakinek van meghivoja? :F :R

Music!!!

(#10) Wolverine


Wolverine
félisten

Van új bétabuild, új terület, új szintek, a régin is políroztak; ehhez viszont újra kell telepíteni a játékot, a régi kliens nem fogja frissíteni magát az újra!

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

nekem is van accom bibibeee:D :DD

Music!!!

(#12) Wolverine válasza Wolverine (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

És törölték a régi karaktereket is. (ennek ellenére már láttam lvl15-ös emberkéket :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Lavves


Lavves
tag

Warham, Human Bloodletter
Ha valakivel összefutnék :)

Amúgy tényleg elfut mindenen.

(#14) Arnoux


Arnoux
tag

Sziasztok! Ha valakinek van egy fölös meghívója az hívjon meg pls. Már nyár eleje óta be szeretnék kerülni a bétába de sehogy sem jön össze:(
piricsirichard@hotmail.com

(#15) maross válasza Szuperboci (#11) üzenetére


maross
veterán

gratula! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16) Arnoux


Arnoux
tag

Nincs vlm nagy élet a topikban... Nem tudjátok mikor jelenik meg a játék? Esetleg mikor lesz open béta?

(#17) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Hali!

Valaki dobna egy meghívót az adataimnál található mail címre?

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#18) Wolverine


Wolverine
félisten

Hmm, az elit és hardcore mód átemelése a Hellgate-ből érdekes húzás... És végre van respec! :DDD (igaz, limitálva. mindegy, örüljünk annak, ami van...)
A külön emote-gombot is végigpróbálgattam; az animációk valahonnan ismerősek... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) grimetime válasza Wolverine (#18) üzenetére


grimetime
tag

egy meghivot tudnal dobni vagy vki

(#20) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Mythos trailer.

Ha megunom a WoW-ot, majd kipróbálom. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy pár új infó és kép.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Meghívó kellene nekem is. Köszönöm előre is :R

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#23) Wolverine


Wolverine
félisten

Pár napja osztottak fejenként 2 meghívót; nekem még megvannak :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Én is úgy örülnék egy meghívónak.:) Ha valaki megszánna, mail címem az adataimnál. :B

(#25) Gave


Gave
addikt

Kicsit WoW-os kinézetű a játék...ettől még lehet jó is persze :DDD

(#26) Wolverine válasza Gave (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Mivel a fejlesztői anno a Diablo után WoW-ot csináltak, erre a kettőre hasonlít a legjobban :DDD (az emote-okon a mai napig nem tudok napirendre térni... :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) norbiphu


norbiphu
senior tag

Ez tetszik, jelentkeztem is. Ha esetleg van valakinek éppen felesleges meghívója, megszánhatna vele. ;)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#28) Wolverine válasza norbiphu (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Petey is meg te is kaptatok egyet-egyet; én ismét kifogytam :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) norbiphu válasza Wolverine (#28) üzenetére


norbiphu
senior tag

Köszönöm, már töltöm is :R

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#30) norbiphu


norbiphu
senior tag

Na fel is raktam.

Tetszik, valóban nagyon sok hasonlóság van a blizzardos cuccokhoz, nekem elsőre olyan érzésem van mintha a diablo következő részével játszanék. Holnap ööö ma folytatom majd :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#31) #PeTeY# válasza Wolverine (#28) üzenetére


#PeTeY#
tag

Nagyon köszi Wolverine. :R
Hirtelen nem találtam, mert okos c2 spam-nak érzékelte... bezzeg a penis enlargement átcsúszik. :F Este ki is próbálom, mármint a Mythost.:D
Még1x kösz.

(#32) Gave válasza Wolverine (#26) üzenetére


Gave
addikt

Igen a video-ból abszolút Diablo feeling jött le WoW design-al....lehet ,hogy 2 siker receptet ötvöznek? Nekem tetszik , már régóta hiányérzetem van ilyen tömegcséplős játék irányt.

(#33) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

megneztem trailert, tetszik :)
pvp rendszerrol tudni valamit (szabad rola beszelni?)

meghivot kuldene valaki?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#34) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Akinek kell meghívó annak tudok egyet adni. Az kapja, aki elsőnek ír egy privátot.

Amúgy simán jelentkeztem bétára és kiválasztottak. De mire ez megjött, már egy kedves PHs adott egy meghívót.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#35) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Elkelt Bero-nak.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#36) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

nezegettem videokat, tenyleg sok a hasonlosag diabloval. Ez persze jo :) alig varom hogy kiprobalhassam. (esetleg ha valakinek van egy meghivoja nagyon orulnek neki)

Screammm: azt hiszem mi mar egyszer osszefutottunk mmo-ban.. emlekszel a Freedom klanra?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#37) norbiphu válasza Gyuri16 (#36) üzenetére


norbiphu
senior tag

na, valahogyan lett egy meghívóm, vagy küldött valaki mégegyet vagy nem tudom, mindenesetre átdobtam neked priviben.

persze, knight onlineban valamikor regen :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#38) Gyuri16 válasza norbiphu (#37) üzenetére


Gyuri16
senior tag

koszi szepen, huzom lefele :) jatekban talalkozunk

latom te is azota keresed az igazi MMO-t

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#39) Gyuri16 válasza Gyuri16 (#38) üzenetére


Gyuri16
senior tag

lehuztam, nagyon tetszik :)
kiserteties hogy mennyi mindenben ott van a diablo orokseg. Gondolom a jatekrol magarol nagyon nem beszelgethetunk itt, szoval inkabb nem folytatom..
Georgos a nevem, ha valaki latna futkosni kiabaljon ram

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#40) Hegenyke92


Hegenyke92
csendes tag

Én is tolom, szerintem nagyon jó game, igaz van még mit csiszolni rajta.
Hegenyke - Satyr Pyromancer :-)

Csiripelnek a madarak, zöldelnek a fák, rövidülnek a lányok szoknyái....jön a tavasz. :)

(#41) CabalX


CabalX
aktív tag

Valaki tudna küldeni egy meghívót, szeretném kipróbálni a játékot...
A címem megtalálható az adataimnál, előre is :R

(#42) schge


schge
csendes tag

Hello emberek.
Valaki meg tud dobni egy meghívóval?Nagyon szeretem az ilyen akcióRPG-ket és nagyon kipróbálnám.Előre is köszi.

(#43) Dave33


Dave33
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki küldeni nekem egy meghívót??!? Tök jó lenne...

(#44) Dave33


Dave33
csendes tag

Hááhááá, most regisztráltam...

(#45) schge


schge
csendes tag

Már kaptam meghívót nem kell küldeni.

(#46) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Tud vki küldeni nekem egy meghivot?thx

Music!!!

(#47) Sirandrish


Sirandrish
legenda

engem is meghívhatna valaki?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Nekem van accom,csak kéne még 1 ,mert haverom is akar jönni ;)

Music!!!

(#49) Sirandrish válasza Szuperboci (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem nincs accom és szívesen kipróbálnám :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Wolverine válasza Sirandrish (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

Regisztrálj és reménykedj, ha más nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.