Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) worxland


worxland
addikt

500 ajró ~ min. 200 ezer magyar fabatka. 235-ért Aq*a ad Z Flip 4-et. 3x gyorsabb CPU-val. Nem jósolok neki nagy sikert.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2) kzcs válasza worxland (#1) üzenetére


kzcs
tag

Ezt így nem jelenteném ki, vannak akik emiatt nem vesznek mert Samsung és felét sem használják ki a teljesítményének. Ideje volt az alternatív megoldásoknak a megjelenése.

(#3) Barthezz2 válasza kzcs (#2) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A logika rendben van, és egyet is értek veled. Csak akkor olcsóbban kellene adni.
Én se vennék pl. feltétlen Samsungot és ha elég is lenne egy közepes teljesítmény számomra, azért elgondolkodnék, hogy miért is vegyem ezt, ha nincs is annyira kiforrva, mint egy Flip mondjuk és mellé csak 35k-val fizetek kevesebbet érte.. :U

Everybody lies.

(#4) kcsa válasza kzcs (#2) üzenetére


kcsa
veterán

"emiatt nem vesznek Samsungot" - mi miatt? Mert ~hasonló áron ad többet hardverben és szoftverben is? Mekkora mocskok ezek :D

[ Szerkesztve ]

(#5) INGJOKE válasza kcsa (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azért nem vesznek/veszek, mert samsung. :)

(#6) kcsa válasza INGJOKE (#5) üzenetére


kcsa
veterán

Óh, valahogy háromszor is félreolvastam. De akkor rendben, lehet venni noname terméket, az tény hogy nem samsung :D

(#7) Luser2000


Luser2000
addikt

A képeken "szereplő" úr úgy szorítja a telefont, mintha attól tartana, hogy menten széthullik.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8) TESCO-Zsömle válasza kcsa (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem noname. Oda van írva, hogy Energizer. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) lolal


lolal
senior tag

Értem én hogy flip. De tulajdonképpen kinek kell ez? Maga ez a hajlítható készülék vonal nagyon réteg termék. Szvsz zsákutcának nevezném...tegyük is most félre ezt...
Szóval itt van egy noname atcimkézett elemgyártó vállalat dzsunkája 500€ ért vele szemben egy Z flip nem egetrengetően drágábban, bizonyított minőséggel, hosszú szoftveres supporttal, és még sorolhatnám. Kinek éri akkor ez még? :B
A kérdés költői.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#10) TESCO-Zsömle válasza lolal (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanazoknak, akik anno is vették a sima telefonok helyett. Akkor is pont ugyanennyi értelme volt, mint most: Összecsukva rövidebb lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) worxland válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére


worxland
addikt

Meg fenszi.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#12) blueMerle válasza lolal (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

nagyon réteg termék

Majd ha lesz 250 euró körül flipes Android, hidd el, minden lesz ez csak rétegtermék nem :DDD

(#13) Wictor


Wictor
senior tag

Vagy 2 percig néztem összecsukott állapotban a képen, mire rájöttem, hogy a fedlap nincs összemaszatolva süteményes kézzel, az csak minta...

Mi ez a márványőrület idén? Ez, a Poco X6 Pro kameraszigete, Magic 6 hátlap...

[ Szerkesztve ]

(#14) tms+ válasza Wictor (#13) üzenetére


tms+
tag

Nem tudom, de borzalmas, bazári. :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra & S24 | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Nem rossz, jöjjenek csak az olcsó flipek. Engem eddig mindig az ára taszított el. (biztos nem adnék ilyenért 500k-t)

(#16) worxland válasza blueMerle (#12) üzenetére


worxland
addikt

"In Japan, the new ZTE Libero Flip is going on sale for just $420 — or $265 on preorder."
[link]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.