Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hi!

Ma vettem egy billentyűzetet, feltettem hozzá a drivert, de az istenért nem akarnak működni a hotkeyek rajta, pedig vannak rendesen.

Genius KB-29e Calculator a bill. típusa és a CD-n kapott drivert is és a genius oldal driverét is próbáltam.

Érdekes módon a telepítése után továbbra is HID szabványos billentyűzetnek látta az eszközkezelő... ez normális?

A driver pedig egy progit rakott fel hozzá, amivel be lehetne configolni a hotkeyeket, de nem akarnak működni :((

Ha esetleg valakinek van ilyen billentyűzete vagy vmi ötlete,
írjon PLS! Fontos lenne! :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2) benak


benak
csendes tag

Nem ismerem a klaviatulát, de két okot tudok elképzelni.
Vagy gagyi, ilyenkor vissza kell vinni három munkanapon belül (esetleg géppel együtt, és tegyék fel ök...), de ennyi idön belül kénytelenek vagy kicserélni, vagy visszaadni a pénzt (bár ezt többnyire levásárlásra ajánlják fel. Érdemes egy kicsit drágább, de megbízhatóbb terméket venni.
Második lehetöség, nem megfelelö oprendszer van a gépeden, vagy az oprendszer jó, de mégsem, tehát pl Xp, de nincs meg hozzá az sp1 (2).
Nem hiszem, hogy a driverrel lenne gond, egy ilyen cucc viszonylag jól együtt müködik mindennel.

Benny - ha valamit nem értesz, annak még lehet értelme, de nem attól vagy zseni, hogy úgy beszélsz, hogy seni ne értse...

(#3) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

1.) Elképzelhető hogy gyári hibás... manapság olyan sok cucc hibás

2.) XP-m van és SP1 fentvan

Egyébként nem volt olcsó cucc...

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4) Gh0sT válasza A_ScHuLcZ (#3) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nézd meg, hogy milyen drivert telepítettél hozzá. Az USB-st, vagy a PS2-st.

Telepítsd újra a megfelelőt. Én is raktam már fel PS2-höz USB-s drivert, aztán csodálkoztam, hogy nem ment. :)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) Flashy


Flashy
veterán

bár nem ez a probléma, itt is jó lesz: adott egy szimpla ''multimédiás'' billentyűzet, a legolcsóbb fajtából. át lehet ezen definiálni az extra gombok által elindított dolgokat? ezen www, e-mail, meg lejátszásvezérlő gombok vannak. a play-pause-next-prev gombokat lenne jó átdefiniálni. az XP közönséges ps2 billentyűzetnek ismeri fel, drivere nincs. amúgy a www meg az email gombok az XP-ben beállított default progikat indítják, nem explorer+outlook, amin már alapból meglepődtem, mert így ezeket már tudom használni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.