Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mtx mototrax

Hozzászólások

(#51) szaki#14#


szaki#14#
csendes tag

itt van az összes kód nálam leírom: all bonuses-2468G0A7
all tracks-BA7H
all FMV sequences-23F7IC5
Very fast acceleration-JIH345
maximum air-BFB0020
Sobe gear-50B3
left field gear-TD12345
butterfinger gear-B77393
sky camera-HIC
nokia trickbot-HA79000
Officer dick-BADG3
slipknot maggot-86657457
speed demon-773H999

EZEK A kódok tuti, hogy jók mert nekem jó mindegyik:DD

(#52) illusiON


illusiON
őstag

én mindig maggot-tal nyomom a vörös erdőben :D redwoods... anygon állat a gördeszkabeütéses belső tér az erdőben :DDD akkor say me, hogy csinájam meg a backflipet? mellesleg csak nyomogasd a gombokat, én pl. még az első free ride- se fejeztem be és már márig tudom hogy kell tsunami-zni, a kedvencem a one handed can meg a scorpion lander :C nagyon állatok, főleg ugy hogy közbe meg a slipknot meg rammstein :DD hangulatos game, pedig én inkább autós vok mint motorb*zi :D

( : no woman no cry : )

(#54) ady2


ady2
csendes tag

Hali!

Tudna valaki segíteni nekem azzal kapcsolatban,hogy
hogyan (vagy hol) kell mocit tuningolni?
Ha igen légyszi írjatok!
Előre is kössz!:( :O

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#55) heihachi


heihachi
addikt

Úristen... Ma toltam egy fél órát a demót, de az nagyon ratyi. Csúnya is, gagyi is. Remélem a full verzió sokkal-sokkal jobb, ahhoz még nem volt szerencsém. Kár lenne érte.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#56) illusiON


illusiON
őstag

attóól függ neked mi a ratyi... sztem szép is, jó is, állat is... a demóhoz nem volt szerencsém.. de ha van belőle szkírnsotod, adhacc :) sztem állat egy game, bár nem egy d3 a grafja, de itt nem is az a lényeg :D motortuning? hol élsz te? motorTUNING? olyan sztem nincs, javitsatok ki ha van :U

( : no woman no cry : )

(#57) ady2


ady2
csendes tag

Hy!
Szóval azt mondod nem lehet motort tuningolni,kár,
Tényleg nem tudja valaki hogy kell backflippet csinálni,
mert már tudom a technikáját az összes figurának,
csak ennek az egynek nem... :F

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#58) ady2


ady2
csendes tag

Ja és még abban kérnék segítseget hogy mit kell
csinálni a free rideban a busznál?
:U

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#59) illusiON


illusiON
őstag

freeride-busz: körbe kell hátsókerekezni... backflip: nekem se sikerül:D

( : no woman no cry : )

(#60) ady2


ady2
csendes tag

Ja és még abban tudnál nekem segíteni hogy amikor
carrier/bike shop -ban van pl suzuki motorom és le szeretném
csérélni másfajtára azt hogy kell?
Lehetséges az anélkül hogy folytatom a bajnokságot és addig
várok amíg új sponsort nem kapok?:(

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#61) illusiON


illusiON
őstag

nem tuom mire gondolsz, én sajnos megakadtam a butterflinger vayg mi :F freestylepályán, és azóta nem játszok a gammel.....:( de majd megnézem ha om, nekem vmi orange mocim van

( : no woman no cry : )

(#66) Pistus


Pistus
csendes tag

Valaki nem tudja hogy kell hátraszaltózni?

Jó lenne tudni.....

Píííístaaaaaaaaaaaa

(#67) illusiON


illusiON
őstag

sajna nem :( nekem2x sikerült, azóta 1szer sem.... azóta csittel jáccok ;]

( : no woman no cry : )

(#68) ady2 válasza illusiON (#67) üzenetére


ady2
csendes tag

csÁ! talán tudsz olyan cheat-et amivel meg lehet csinálni a
backflippet vgy mi?

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#70) illusiON


illusiON
őstag

nem, nem tudok, viszont csittel próbáld ki a többi pályát , megéri :) tudom csunya dolog, viszont pl az xgames 9en tudod gyakorolni a backflipet... éppen 5 percel ezelőtt sikerült egy heelclickerbackflip-et csinálnom :)

( : no woman no cry : )

(#80) Bash


Bash
őstag

ady2, Pistus, robi7343!

Ki vagytok tiltva a fórumról, szórakozni menjetek a játszótérre, ez itt Magyarország legnagyobb hardveres fóruma!

http://bashtravel.com/

(#81) A_D_A_M


A_D_A_M
csendes tag

csÁ! nem tudja valaki hogy kell backflippet csinálni?

Miért tiltottátok ki őket?mi rosszat tettek?:C

Tudod nagyon jól, hogy miért, egyikőjük vagy te is. Ha esetleg nem lenne világos, akkor tanulmányozd az Alapelveket (Bővebben: link) robi292 barátoddal együtt! Bash

www.motocrossteam.hu http://motocross.vasarhely.hu

(#82) A_D_A_M


A_D_A_M
csendes tag

Na jó tényleg bocs!!! csak hülyültünk.többet nem tesszük!!!
tényleg ha megkérdezhetlyük honnan tudod h. mi voltunk?
tényleg bocsi!!!!!!!!

Elsősorban IP alapján, ehhez hozzájönnek a hasonló vonások (helyesírás teljes hiánya, írásjelek halmozott használata, sacperkábé meghatározható értelmi színvonal), ugyanabban a topic-ban felbukkanás, valamint egy hozzászólásos újoncok nem szoktak azután érdeklődni, hogy miért bannoltak emberkéket. Bash

www.motocrossteam.hu http://motocross.vasarhely.hu

(#83) illusiON


illusiON
őstag

szvsz dinamikus IP-t hogyan olvastok le? :) na de tleg, ez van, ti veszekedtetek.. backflip: nem sikerül megint :( valszeg sulypont hátra, trick 2 folyamaotsan nyom, rámpa végén először padlógáz, utána fék...

( : no woman no cry : )

(#84) djsunny


djsunny
aktív tag

Figyeljetek! Ezen gondolkodom: nem lehetne megoldani azt, hogy valaki közülünk csinál egy ''Server'' pályát és a többiek hozzácsatlakoznak IP megadásával? Csak azt nem tudom elég-e az ADSL sávszélessége?
Lehet hülyeséget beszélek, csak gondoltam hátha! Mert nekem lenne kedvem multiban játszani.

Szerintetek??

(#85) illusiON


illusiON
őstag

Felőlem, nekem 1 megás adsl-em van, ugyhog ylehetnék egyszer host... csak nem tudom hogy kéne megoldani... (megsugom nem boltból van a játék:) )

( : no woman no cry : )

(#86) djsunny válasza illusiON (#85) üzenetére


djsunny
aktív tag

Szerintem ez nem lehet akadály.
Én arra gondoltam, hogy megbeszélnénk egy időpontot, a Host felcsatlakozik, megadja az IP címét (én nyílvánosan is meg merem adni, másnapra úgyis változik), a többiek pedig szépen join the game-elnek. Szerintem 6-8 user simán megférne bármelyik pályán.

(#87) taschner


taschner
aktív tag

Én most szereztem meg a játékot és az lenne a kérdésem,hogy mikor kapom meg a következö motort.A cross versenyen 3. a másikon 5. lettem a penzem jelenleg 20.000.És meg egy kérdés , hogy a tűzijátékot kilehet-e kapcsolni mert nagyon beszagatja a játékot.Van-e hozzá magyaritás vagy esetleg várható-e.

A motorozás egy élmény!!!

(#88) siofok


siofok
őstag

sziasztok
jó kis game,csak angol tudásom híján már kapásból az eleén elakadtam.career módban,a busznál!egykerekeztem már vagy három kört,de a csávó még mindig ott van.vagy ott is marad?nekem kell másik feladat után nézni?mert utána beugrattam a házba,ottis volt feladat.megcsináltam,de utána is oitt szobroz a busznál,és mindig ugyanazt hajtogatja.mit tegyek?nem létezik hozzá végigjátszás?vahy magyarosítás?:(

OnePlus nord 2t

(#89) illusiON válasza siofok (#88) üzenetére


illusiON
őstag

balról jobbra, vagy jobbról balra egykerekeztél? szóval ahogy lerak akkor megfordultál, avyg egyenesen mentél? amugy lehet rekordot dönteni, azért marad otta csávó, nekem is ottvan...
taschner: maygarositást még nem tudok hozzá, a tüzijátékot nem lehet kikapcsolni, leglábbis én nem tok róla...

( : no woman no cry : )

(#90) zoleeE 13 válasza illusiON (#89) üzenetére


zoleeE 13
tag

most lesz meg a game de már kiprobáltam nagyon állat

LollR fiam LollR

(#91) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

most is nyomtam de nem tom hogyan kell :(

LollR fiam LollR

(#92) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

madj rájövök:D

LollR fiam LollR

(#93) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

nincs vkinek egy teljes végigjáccás a mtx-hez mer nem jutok tovább:D

LollR fiam LollR

(#94) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hy
nemrég van meg a game é nemtom mit hogykel csinálni hiába csinálom amit kellen nemcsinálj !
pl at a ''scorpion'' trükk irja hogy ''le , balra ,D '' hiába nyomkodom nemmegy csak azt a buzi CAN CVAN vagy NAC NAC ot nyomja !
akor maikro verszenyezni kel lés ugratás közben kirakni a kezét a csórinak aztse tom hogykell mindig a hülye can cant csinálja ! nemértem én et a trick 1 trick 2 ombot motocrosmadnes volt a sirály 5 fél trick gomb oszt szaz azzal lehetett mit csinálni !
HELP ME

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#95) Kiskokó válasza siofok (#88) üzenetére


Kiskokó
veterán

hát igen nemtudom hogymenyire nemtudsz angolul ! de ott az a feladat hogy a busz körül kell egykerekezve 5 LAP-ot azaz 5 kört megteni ! meg a másik ha vége a feladatnak nézd meg mi ir a faild vagy valami akkor tutko szar !

ui.: Multihoz nekem is lenne kedvem mingyárt meg is lesem hogyműxik ennek a multiija emlékszem spanokal régen nagyon nyomtuk a motocross madnes s2.-őt neten !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#96) Kiskokó


Kiskokó
veterán

na ez jó nemekl semmit letölteni meg hasonló !
csak network play/internet host/ és beállitani a cuccokat vagy aki csatlakotik az meg Join Ip !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#97) Kiskokó


Kiskokó
veterán

jön valak neten gamelni ?? gasmypon keresztül ??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#98) illusiON


illusiON
őstag

hey gayz, vki leirja hogy kell multizni? és nincs ekdve vkinek eg online freerider klánt csinálni? tleg, neten leeht freerideolni,v ayg csak körverseny van?

( : no woman no cry : )

(#99) zoleeE 13 válasza illusiON (#98) üzenetére


zoleeE 13
tag

én lehet hogy benne lennék a klánalapításba

LollR fiam LollR

(#100) illusiON


illusiON
őstag

1 ember felírva :)
nah a klán lényege: freerider clan, társaság, tehát nem várok el semmit, csak azt hogy élvezd a játékot :) összevissza trükközgetnénk, ugrálnánk, dumálnánk,. online a gamban, közbe menőznénk egymásnak ;] tehát egy kis csapatot akarok összehozni, akik PH!-sok lennénke, és egymásnak bemutatják tudásukat, közbe gamolnak egy jót :) persze nem baj, ah tudsz pár egyedibb trükköt... nah ha jelentkezel, itt a példa, mit kell rinod: (a maygarázatok ( )-ban lesznek:) )

Nick: illusiON (1értelmű :) )
Motor: Orange 125-450 cc (amelyik motorjaid eddig megvannak)
Kedvenc motor: Orange 250cc F, Orange 450 cc (legszívesebben használt mocid :) )
Stilus: Trial, dirt (stílus, hogy nyomod, lent amygarázat)
Kedvenc trükk: Flatliner (1értelmű :) )
Kedvenc pálya: Rock quarry (mind1, hogy freeride, vagy freestyle :) )


Stilusok:
Dirt: trükkök, trükkök, és trükkök! ;]
Trial: Lassan mész, akármilyen akadályra feljutsz :)
Jump: Mint bicóknál a dh, minél naygobbat ugrani :)
Speed: Gyorsasági, különleges irányítási tudású versenyző :)
Freestyiler: Trükkök, trükkök, és trükkök!!! ;] cask freestyle pályán, még anygobb ugrásokkal :)

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mtx mototrax
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.