Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mtx mototrax

Hozzászólások

(#1) Bure


Bure
tag

Ismeri vki ezt a király Motocross játékot?
Elkezdtem tolni, egész jó, és nagyon király zenék vannak benne.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#2) dpe8


dpe8
tag

Én is elkezdtem tolni de a karrier módban semmit sem tudok csinálni, az első két feladat teljesítve (400 kerekezés, 200 ugratás), de tovább semmi. Kiírja, hogy kapom az új feladatokat, de azt se tudom mik azok.

Aki tud lécci segítsen!

Verekedésen még sohasem tört ki focimeccs!

(#3) Bure válasza dpe8 (#2) üzenetére


Bure
tag

Nézd meg az emailjaidat és ott nem csak arra a gyakorló pályára tudsz menni, hanem versenyekre is. (Asszem Events menüpont vagy ilyesmi)
Ott kell tovább nyomulni.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#4) Tottu


Tottu
senior tag

Én kipróbáltam a DEMO-t de nem nagyon jött be nekem.Vagy nagy a külömbség a DEMO és a FULL között?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#5) doors


doors
tag

A 200-at hol lehet megugorni az első pályán carrier módban? nekem csak 180 sikerült max, az is a ház tetején. valaki help!!!

(#6) Spálya


Spálya
csendes tag

Nos a kétszáz lábat a patak felett lehet átugrani. Aztán keresni kell motorosokat vagy embereket és akkor ha közel vagy hozzá kiirja a feladatot. Nekem az a bajom hogy kilép időnként de most már sajnos eljutottam a 3. freeride pályára és nem tudja betölteni, hanem kilép =(((. Hogy megyek igy X-games-re??? =((

[Szerkesztve]

-=Dirt Ride=- !ehhe!

(#7) Pópa


Pópa
senior tag

A demo-ról valaki tud dobni egy linket?

Trust is good, control is better!

(#8) illusiON


illusiON
őstag

csá
éppen alt+tab-bal lementem kicsibe, mert végre sikerült a 200 ft meg a 400 wheelie, viszont kiirja hogy new objective, amikor beállok a motoros mellé a doboz másik oldalára... és nem inditja a versenyt? mosthova menjek? plz gyorsan váalszoljatok, nem szeretném sokáig igy haygni a gépet :) köszi
ja: és ez életeem első, és legjobb krosszmocijátéka!

( : no woman no cry : )

(#9) illusiON


illusiON
őstag

tom hogy tul hamari vagyok, de most kéne up....!:D

( : no woman no cry : )

(#10) illusiON


illusiON
őstag

na vki? up:(

( : no woman no cry : )

(#11) illusiON


illusiON
őstag

na inkább vmi más: ad vkinekem egy full avyg elégjó mentést? mert nekem mindig kilépha elindulok a carrerban...

( : no woman no cry : )

(#12) illusiON


illusiON
őstag

na vki jáccik ezen a remek játékon? mellesleg rájöttem, eventsben továbbjuthatok :D

( : no woman no cry : )

(#13) KBB


KBB
tag

Üdv!

Király ez a game meg minden, csak azért vannak problémáim vele..

Szóval mér nem lehet állítani nehézséget?Nekem pl krv nehéz egy idő után játszani, nagyon erősek az ellenfelek... meg akkorákat repülnek én csak nézek...

Másik... pár dolgot egyszerűen sehogy se tudok megcsinálni... pl a habba se tudok beleugrani rendesen, mer nem tudom elengedni a motort... hogy kell? hiába próbálom ahogy a srác mondja a Travis camp-ba, nem megy.
Aztán az első freestyle pályán se vágom hogy kell a backflip-et megcsinálni... mindig másokat csinál és baszik körbefordulni.


Gondolom itt ti a PC-s verzióval játszotok... Ha van valakinek olyan cheat-je ami az összes pályát/motort elérhetővé tenné az érdekelne... én találtam neten már, de az nem müxik.

Jah, és ha valakinek valami előrehaladottabb mentettállása van annak talán még jobban örülnék, a játékba azt írja, hogy 6 kb-osak, szóval nem egy nagy file, megkérnék valakit, hogy küldje már el e-mailbe, vagy rakja fel netre...
(kbb@remote.hu)

Előre is köszi a válaszokat!

by kbb

(#14) Zofren válasza KBB (#13) üzenetére


Zofren
aktív tag

Hali!

Nekem is a backflip-pel van a gondom. Hiába nyomom le a fel, le, A bill-t, semmi csak egy Supermen.
A habba nekem se sikerül. Vki vmi okosat?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#15) illusiON


illusiON
őstag

a nay ugratás: az ugratás előtt egy 3-4 mterrel nyomd a space-t (szóköz) legalábbis nekem az, és akkor kicsit felemeli az elejét a mocinak, ldalt pedig a kis sáv feltöltődik sárga piros s narancs csikokkal... mikor az ugratóhoz értél (lenyomás utánj 1-2 mp) akkor engedd el a gombot gorsan, és repülsz pár km-t :D
nekem vannak cehatjei, msot kiprószálom őket... mellesleg én még azt se tom megcsinálni, hoögy freeride-ban elinditsak egy objective-t,... megvan a 400 wheelie, meg a 200 ft.... de mást nem ad be, csak kiirja h. new objective... a stuntpointokat, ahol naygot kell repülni meg hiába csinálom, nem adja oda... WTF!

( : no woman no cry : )

(#16) illusiON


illusiON
őstag

na énf eladom, az emailem adatoknál... vki plz dobjon egy mentést! mindig kilép ha meg akarom csinálni az objektíveket!

( : no woman no cry : )

(#17) illusiON


illusiON
őstag

na még egy kis gond (lehet hogy nem kell emntés :))) naszóval nekem akárhogy csináélom, csak nac-nac-ot vmi mást, ami asszem can-can vagy mi, meg az a mutatvány müxik, mikor lefele-balra-t nyomom a többi nem... pedig unlockolva vannak, de hiába nyomom trick1et (nálam tab) meg a felfelét, nem csinál semmit!

( : no woman no cry : )

(#18) illusiON


illusiON
őstag

help me! hillclimbert vagy mitmeg blackflipet hogy kell csinálni? a többi mind megvan :D

( : no woman no cry : )

(#19) illusiON


illusiON
őstag

up, vki tud segiteni?

( : no woman no cry : )

(#20) Bure válasza illusiON (#18) üzenetére


Bure
tag

A backflip és általában a flip trickek lényege: még a rámpa legvégén kell megnyomni a billentyűkombinációt(jó gyorsan)

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#21) illusiON


illusiON
őstag

hát de én má benyomom a rámpa végén azösszes gombot, de tök hiába! meik kell? szóval trick 2+fel utána gyorsan trick 1+ le áés a legvégén shift? vagy mi a szar?

( : no woman no cry : )

(#22) Bure válasza illusiON (#21) üzenetére


Bure
tag

A backfliphez a rámpa legvégén gyorsan egymás után fel,le,trick2.
Mindig amilyen sorrendben ki van írva.
Próbálhatod úgy is, hogy nem nyomod a compresst(ugratás) csak gyorsan menj.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#23) illusiON


illusiON
őstag

most éppen a cliffhanger nem megy, a backflip vhogy siekrült már 2szer is :D

( : no woman no cry : )

(#24) Bure válasza illusiON (#23) üzenetére


Bure
tag

A cliffhangernél asszem elég a levegőben nyomni a kombót, csak az a lényeg, hogy jó gyorsan nyomd egymás után a gombokat. Bár nekem a cliffhanger az összejött mindig:DD

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#25) Zofren


Zofren
aktív tag

Meg van a backflip és sok egyéb más is.:))
Néha tényleg a rámpán kell kezdeni a trükközést.
Most egy ujabb trükknél vagyok elakadva: balra, jobbra, trick2 kombinácio. Nem tudom mi a neve.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#26) Bure válasza Zofren (#25) üzenetére


Bure
tag

Asszem az a Turntable.
Jó sok hely kell, hozzá, meg gyorsan kell menni, mert hosszú a trükk. A csávó előrenyújtja a lábát, aztán meg oldalról száll vissza a bicajra. Nekem megy úgy is ha csak a levegőben kezdem,. csak hosszú hely kell hozzá.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#27) huri01


huri01
csendes tag

Nekem a FREE RIDE ''FR THE COMPUND'' ben van egy kis proplémám a busz körül mit kell pontosan csinálni mert az angol tudásom nem éppen a leg jobb?

(#28) Bure válasza huri01 (#27) üzenetére


Bure
tag

Egykerekezni kell.
Súlypont hátra+gáz.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#29) huri01 válasza Bure (#28) üzenetére


huri01
csendes tag

Körbe a busz körül?

[Szerkesztve]

(#30) KBB


KBB
tag

Halle!

Végre megy a backflip... nekem úgy jött össze, hogy az ugrató végén kezdem el a billentyűkombinációt és a levegőbe fejezembe.. persze gyorsan :)

Amit nem vágok, hogy végignyomtam az összes gyakorlópályát és freestyle-t és mégse kaptam meg az összes trükköt a trick bookba. Azokat a ''Landerek''-et mikor kapom meg?
Valahogy nincs kedvem versenyezni, rohadtul nem én győzök:)
Valakinek nincs valami fullos mentése?

(#31) Bure válasza huri01 (#29) üzenetére


Bure
tag

Körbe a busz körül. Csak a bólyákra vigyázz.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#32) Spyx


Spyx
tag

Nekem is gondom támadt a backflippel. fel , le , trick1 és semmi akár a levegőbe csinálom akár az ugratón nyomogatom. A superman-t már fejből vágom :))

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#33) illusiON


illusiON
őstag

tleg.... pl. hátsókerékreállást vagy elsőkerékreállást kell nyomni ugratás közben? pl. fel+hátsókerékreugrás+le+trick 1 akkor csinálja csak? vayg mi? bár a legokosabb az lenne ha adnátok egy fullmentést :D

( : no woman no cry : )

(#34) Zofren válasza KBB (#30) üzenetére


Zofren
aktív tag

Hali!

A landereket a Free ride modbam a második pályán kell megcsinálni.
Amugy kezdek ráérezni a trukkokre, hogy mikor, hol kell elkezdeni.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#35) Bure válasza illusiON (#33) üzenetére


Bure
tag

Full mentésem még nincs sajna.
Én ugratásnál speciel előrenyomom a súlypontot.De nemtom úgy kell-e tényleg.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#36) _tekergo


_tekergo
csendes tag

Sziaztok!

Kár h ennyire nehéz néhány trick előcsalása a játékban, sztem ezzel cseszték el az egészet. Azért az túlzás h több órán keresztül csak a Cliffenger-t próbáltam elócsalni, mire végre sikerült, kicsit unalmas már így.

Aztán most a Turntable nem megy csak az egyik irányban, pedig a másik irányban kellene nyomni Bartram-nak a második Free ride-on.(vagy nem?)

Má tiszta ideg vok tőle. El van cseszve az egész! Pedig sztem qva jó játék lenne!

Vki magyarázza el, h hogyan kell megcsinálni a következőket: Hart attack, Turntable. (bár ezt megcsinálom, de mégis mindíg That's miss-inget ír a második freeride-on a follow the leader object-nél)

Azt tudom h mien sorrendben kellene nyomni a gombokat, de mégsem jön össze.
A backflip simán összejött, a többi miért nem? (Cliffhanger, turntable(->,<-,t2),Hart attack)

:(((:(((:(((:((( :O:O:O:O:O:F:F:F

shts

(#37) _tekergo


_tekergo
csendes tag

Nem tudjátok, h hogyan lehet inet-en keresztül játszani?

Próbáltam Ip címeket, amit google-el találtam, de azok: Unable to connect to srvert írnak
??????????????????

Ha vkinek lenne kedve hálóban játszani az adja meg az Ip címét.
kgergo10@freemail.hu

shts

(#38) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ez tulajdonképpen milyen játék? Jó a grafikája? Jatékélmény? Hány CD-s? És lehet multiplayerben játszani?? Fontos lenne hogy válasz!
Előre is köszi!
Csácsá!

Üdv: Csabee.

(#39) illusiON válasza Csabee. (#38) üzenetére


illusiON
őstag

egy motokrosszos game :D a grafikája megfelelő, nem fullextrás, de szerintem szép, a játékélmény nagyon anyg ha érdekel! (bár engem nem rdekel a krosszmoci, inkább autós vok,d e mégis leköt :D) 2 cd-s (legalábbis az enyém :D) igen lehet online, csak mindenre azt irja ki h. unable to connect...

( : no woman no cry : )

(#44) McKilem


McKilem
csendes tag

Hy arcok
Most akkor hogyan kell a cliffhanger-t csinálni??:F

Két keréken sokkal szebb az élet!!

(#45) illusiON


illusiON
őstag

én se tom megcsinálni... :D

( : no woman no cry : )

(#46) illusiON


illusiON
őstag

egy getuppa' kéne, vki magyarázza el! sulypont hova, stb. kéne a backfliphez meg a cliffhangerhez! vagy megteszi egy akármien mentés is, csak legyen meg min., 2 free ride! unom a farmot :D:(

( : no woman no cry : )

(#47) ady2


ady2
csendes tag

Csá!

Hogyha nem boldogultok a játékkal van egy tippem ami segíthet,
írjátok be az ''options/cheats'' menübe,
1.2468G0A7
2.BA7H

Ez lehetővé teszi az összes páyla összes ruha és movie megszerzését!
Jó játékot!!!!!!!!!:C

Ha a lényeg lényegének lényegét lényegében lényegtelenné lényegítjük,akkor a lényeg lényegének lényege lényegében lényegtelenné lényegül...

(#48) illusiON


illusiON
őstag

naaaa nem szép dolog csitelni! bár mondjuk a cél szentesiti az eszközt :D

( : no woman no cry : )

(#49) paramparya


paramparya
őstag

Már megvan egy hónapja a game, de eddig nem volt lelki erőm nekikezdeni, úgy voltam vele, hogy cross-játéknak nem lehet sok értelme.
Kellemeset csalódtam, egész jól el lehet szórakozni vele... :D
Bár a cliffhangert nekem sem sikerült még megcsinálni, a blackflip viszonylag könnyen meg...

(#50) szaki#14#


szaki#14#
csendes tag

haey!!!! én már ezt a játékot már kiakasztottam, honda a csapatom összes verseny pályát megcsináltam és még ráadásull meg van mind a négy free reyd pálya is.elég nehezek a versenyek de egy jó motor kell és már te vagy a nyerő!!!!!!
csak az a baj, hogy 115 trükkből 53-om van meg de kurva jó trükkök vannak.Engem kérdezzetek én majd megmondom hogy mit kwll csinálni hol és mit!!!!!! jó:DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mtx mototrax
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.