Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AMD Power


AMD Power
titán

Bár azért már ma nem olyan drága mulatság az A64 mint egy fél éve mondjuk! ezért bízok benne ,hogy minnél több user fogja ezt választani!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#52) ftc


ftc
nagyúr

Egy kérdés:
Lehet hogy csak én nem talállom,de alaplapra a speakert hova kell dugni,hogy a bios sipoljon?

(#53) ftc


ftc
nagyúr

Nah az elözö klérdés tárgytalan már nem zavar :)
De hogyan lehet jol huzni a HTT-t mondjuk 1Mhz-t nem 50Mhz-t?

(#54) ngabor2


ngabor2
nagyúr

No, felhozom a témát, és bővíteném is a lap továbbfejlesztett változatával: MSI RS482M4[link]
Valakinek tapasztalata róla? Esetleg tesztet, összehasonlítást valahol talált már valaki?

(#55) ngabor2 válasza ngabor2 (#54) üzenetére


ngabor2
nagyúr

No, senki?

(#56) ptesza válasza ngabor2 (#55) üzenetére


ptesza
senior tag

Hát én is kíváncsian és folyamatossan figyelem ezt a topicot.

Az én egyéni észrevételem ,az hogy kiemelkedőt nyújt az everestben a memória késleltetésnél. Nálam 4. helyen van!

Msi Rs480M2 IL 3000+

P.

(#57) lazydog válasza ngabor2 (#55) üzenetére


lazydog
addikt

Szerintem nem érdemes ebben gondolkodni. Még néhány hét/hónap türelem, és lehet végre kapni a Geforce 6150 GPU-s lapokat. Például Gigabyte GA-K8N51PVMT-9.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#58) ngabor2 válasza lazydog (#57) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jövök megint a hülyeségemmel: úgy látom, nincs rajta tvout... vagy rossz lapot néztem.

(#59) lazydog válasza ngabor2 (#58) üzenetére


lazydog
addikt

De ezen van TV-out, és már kapható is ! [link]

[Szerkesztve]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#60) ngabor2 válasza lazydog (#59) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem rossz. mondjuk nem tudom most hirtelen eldönteni, hogy a 3 pci előny, vagy jobb lett volna-e, ha 2 pci és 1 pcie1x lenne a pcie16x mellett. egyelőre talán előny, mert több a pci-s kártya (tévé, sat, hang), mint a pcie-s. ráadásul ha mégis kell egy pcie1x, akkor a 16-os használható annak is.

(#61) ptesza


ptesza
senior tag

Van uj bios a laphoz.

Üdv P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.