Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaben88


gaben88
őstag

Nem találtam erről a lapról topikot, ezért bátorkodtam nyitni egyet, mert kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak a lappal, mert február elején ilyet szeretnék én is venni. Eddig csak ezt az egy tesztet találtam róla ami jó benyomást keltett bennem. [link]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2) gaben88


gaben88
őstag

Senkinek nincs ilyen lapja? Ez nem túl jó előjel... :(

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#3) gaben88


gaben88
őstag

Megvettem a lapot. Egy laikus számára nagyon jónak tűnik, minden gond nélkül települt, bár a hőmérsékletekre elég nagy badarságot ír ki a CPUID HWMonitor... ;)
De lenne pár kérdésem: Eszközkezelőben sárga felkiáltójeles a SM buszvezérlő (ez mi?), és a USB vezérlő. Mindent felraktam a alaplapi cd-ről, most mi a gond? Valamint a BIOS-hoz nem nagyon értek ezért ott nem is állítgattam semmit a boot-on kívül, de a két CSX 1GB-os DDR2 800mhz-s ram-om a CPU-Z szerint single-ben mennek... Mi a teendő, hogy Dual legyen? Köszönöm előre is a válaszokat.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#4) z83gnj


z83gnj
csendes tag

Üdv!

Bár nekem K9A2 CF alaplapom van, de a memóriával én is szívtam! A memóriákat jól raktad bele? A két modul más más színű foglalatba kell rakni egymás mellé! Én is így jártam meg. előző MSI lapomban azonos színű foglalatba kellet rakni. Az új lapba is beleraktam úgy de nem ment! míg rájöttem mi a gond! a User Manual csodákra képes :) !

Samsung Galaxy 3 -> Google Nexus S -> Google Nexus 4 -> Asus PadFoneS (PF500KL) -> Huawei P9 L19 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S20+ 5G

(#5) hitman6


hitman6
csendes tag

üdv! frissitettem a bios-t 1.9-re az MSI K9A2 NEO-F lapomon, live update segítségével , s azota csak folyton újraindul a gépem mielott bejönne a bios, már probáltam egyébb módszereket , hogy visszahozzam a bios-t link: http://www.msi.com/index.php?func=html&name=service_note#recovery
azelőtt már frissitettem a live update segitségével, 1.7-ről 1.8-ra és ment prob.mentesen, nemtudom mi lehet a gond?
a konfig: Corsair CX400W, MSI K9A2 NEO-F, AMD Athlon X2 5400+BE, Corsair XMS2 2x1GB 800Mhz, MSI 9600GT OC 512MB DDR3, ... :W
aki tud megoldást, kérem segítsen, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6) hitman6 válasza hitman6 (#5) üzenetére


hitman6
csendes tag

megoldva

(#7) gaben88 válasza hitman6 (#6) üzenetére


gaben88
őstag

Mi volt a megoldás?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#8) hitman6 válasza gaben88 (#7) üzenetére


hitman6
csendes tag

ez a bios ugye problémázik USB eszközökkel, olvastam még anno! Érdekes, de a kártyaolvasóm lekötésénél oldódott meg a probléma! Ugyanis az is USB-én keresztül volt bekötve(belsőn), hát persze erre egyáltalán nem gondoltam! Ami érdekes, hogy BIOS Flash-nél tönkrement az olvasóm. Szétszedtem az olvasót, teljesen elégett egy chip rajta :W Most az 1.A (1.10-es BIOS alapján)van fent már egy ideje, ezzel már semmi gond, bár egy k.olvasóval szegényebb lettem. Azóta külsőt használok!

[ Szerkesztve ]

(#9) gaben88


gaben88
őstag

Egy ilyen procit tervezek most a lap mellé: [link] BIOS frissítéssel elméletben a gyártói honlap szerint mennie kell! [link] Szerintetek? :) Köszönöm!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.