Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Heló PH!-sokkk! Megszeretném tudni hogy valójában milyen ez a MSI lap.
Annyit tudok biztosra hogy 333-mas FSB-t támogat. Azt hallottam róla hogy jobb a Abit NF7-S-nél, igaz ez? Mit tudtok róla??:F Jó lap??:F

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#2) hobizoli válasza Bálintosz (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

-Nem.
-Jo.

:C


hobizoli


több drón kell ;P

(#3) Mosqu!to válasza Bálintosz (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én erre 1 dolgot tudok mondani:
ILYET SEMMIFÉLE KÉPPEN SEM VEGYÉL!!!
az ok: haveromnak van számtech boltja. ott ilyen lapból 3mat rendeltek, és mind a 3 hibás volt!!! az msi újonan 1re szarabb :( amúgy tesztek szerint ez a legjobb nforce2-es lap... dehát.. ha neked ez nem baj, amit az elöbb írtam, akkor vegyed...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Bálintosz válasza hobizoli (#2) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Pedig tesztekben jobban szerepel ha nem is sokkal... Nekem szimpi lap. Csak nemtudom hogy édemes-e, mivel még nem volt MSI lapom. A csomagolására nem mondható hogy szegényes, még Bluetooth is található benne!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#5) Bálintosz válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Bálintosz
senior tag

De az lehet pekh-is...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#6) hobizoli válasza Bálintosz (#5) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Akkor majd varjuk toled az elmenybeszamolot...mindenestre, nem veletlenul van ennyi embernek Abit meg Epox nForce2-je...

:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#7) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

De ha az MSI tényleg ennyire szar akkor még ezek a versenyzők: Abit NF7-S, Leadtek K7NCR18D-PRO, Epox 8RDA3+, Soltek SL-75FRN2-RL. Ezek közül melyik a legjobb, mind nForce2-es lap ha jól tudom...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#8) Mosqu!to válasza Bálintosz (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hehe, pech 3 ugyanolyan lapnál? ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) hobizoli válasza Bálintosz (#7) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az A7N8X is nForce2-s...megis NF7-S v2.0 es az Epox 8RDA+ a ket legjobb. A ketto kozul barmelyikkel jol jarsz.



hobizoli

több drón kell ;P

(#10) Mosqu!to válasza Bálintosz (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

van S-ata -d? mert ha nincs és az epox mellett döntessz, akkor vegyél 8rda+ -t és ne 8rda3+ -t ugyanis a 3 drágább, de van rajta s-ata, de nincs rajta soundstorm(jobb hang minőség) de ha van baromi jó hangod, akkor viszont te döntessz...
ha abit-ot veszel akkor csak az nf7-s 2.0 ugyanis amelyik nem 2.0 az aszem vmivel gyengébb tuningra meg mittomén, de ebben nem vagyok teljesen biztos :F
a többiről nem tudok véleményt nyilvánítani, de van 1 erős érzésem hogy te tom bácsi tesztjét olvastad, nemde?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) hobizoli válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A NF7-S v2.0-n is mar az nForce2 Ultra400-s NorthBridge van.

hobizoli

több drón kell ;P

(#12) Bálintosz válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hát azt tervezem hogy veszek egy SB Audigy Player-t, de ez még nem bizti.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#13) Bálintosz válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nem a Tomsardware tesztjét néztem, de ha ott is van teszt alaplapokkal akkor megnézem.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#14) Bálintosz válasza hobizoli (#9) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nem értem hogy a Gigabyte mér aggya olyan drágán a lapjait(pl. 7NNXP), amikor nincs is a legjobbak között...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#15) hobizoli válasza Bálintosz (#14) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mert van rajta egy vagon extra genyo ize is, de lehet soha ki sem hasznalnad a felet se...


hobizoli

több drón kell ;P

(#16) Bálintosz válasza hobizoli (#15) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Tudom, elsőnek 7NNXP-t akartam, de rájöttem hogy azt a sok izé-bizét nem tudnám kihasználni...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#17) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Az MSI K7N2G, Abit NF7-S, Leadtek K7NCR18D-PRO, Epox 8RDA3+, Epox 8RDA+, Soltek SL-75FRN2-RL és Asus A7N8X lapok közül melyik a legjobb? Vagy van aki ezeken kívül is tud ajánlani?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#18) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Vagy majd veszem az MSI-t és elmondom mit tapasztaltam. Vagy tényleg ''szörnyű'' a lap?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#19) Mosqu!to válasza Bálintosz (#18) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát... elvileg gariba visszaveszik.. csak elég kellemetlen arra várni :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20) Bálintosz válasza Mosqu!to (#19) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hát igen...:(

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#21) Vizes8as válasza Bálintosz (#18) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

Hello

MSI k7n2 L el nyomulok és semmi gondom nincsen vele. Én csak ajánlani tudom.

www.vizihoki.hu

(#22) Mosqu!to válasza Vizes8as (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de ez nem az a lapka! amiről ő beszél, az viszont 1 szar széria, mondom, már 3mat vittek vissza belőle haveromék!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) Vizes8as válasza Mosqu!to (#22) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

oké

igazad van

www.vizihoki.hu

(#24) Bálintosz válasza Vizes8as (#21) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Az milyen? nForce2-es? Jól tuningolható? Mesélj róla légyszi. Egyébként a K7N2G nem szériahibás, mivel a G@mest@r-is tesztelte, pl. az ő példányukkal nem volt baj...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#25) Vizes8as válasza Bálintosz (#24) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

természetesen minden húzható ami kell. RAM é a többi.
Egy 1800 XP+ van benne ami alapon 1533 Hz et megy -> 2000 Hz ig húztam minden volt babrálás nélkül csupán szorzó emeléssel, többet nem mertem neki adni de még stabilan ment minden.

www.vizihoki.hu

(#26) Bálintosz válasza Vizes8as (#25) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Én a AMD 1700+-om a 256 MB SD RAM-ommal meg az ECS K7S5A-m mal 1600 Mhz köré tudom húzni max. Ez pedig elég kevéske. Lehet hogy majd megpróbálom azt az MSI K7N2G-t 512/768 MB DDR PC 2700 Samsung RAM-mal...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#27) _Volkovy_ válasza Vizes8as (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

2000 Hz-es proci..Bahh..

(#28) Vizes8as válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

Hát ja vagány vagyiok mi. Kandó rulez

www.vizihoki.hu

(#29) odogejkan


odogejkan
csendes tag

Szerintem az is szamit, hogy abit nf7-s laprol millio tapasztalat van keznel:
kb. akarmit megtalasz itt a forumban, ha barmi bajod lenne vele.(szerintem)
De persze ez csak en vagyok :DD, meg lehet, hogy az osszes tobbirol is...

[I]van e kulonbseg a 2.6os es a 2.4es kozott orajel szempontjabol?[/I]

(#30) Bálintosz válasza odogejkan (#29) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Végülis igaz.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#31) Mosqu!to válasza Vizes8as (#25) üzenetére


Mosqu!to
addikt

1533 Hz 2000 Hz :DDD az tudod mennyi? 2000hz=1mhz :DDD:DDD GW!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#32) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#31) üzenetére


Mosqu!to
addikt

bocs 2000hz=2mhz, csak 1000-et akartam írni

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#33) Mosqu!to válasza Vizes8as (#28) üzenetére


Mosqu!to
addikt

off
''Hát ja vagány vagyiok mi. Kandó rulez''
ez nagyon gány beszólás, mondhatni égő
on

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#34) Peat;)


Peat;)
veterán

A gigabyte-nak is van olcsóbb jobb lapja.A ga-7n400pro lapján van sata,fierewere ultra400 chip+mvp-t és mindez 34000 áfával!EZ szvsz jobban megéri mint az msi.Ha belépő szintű lap kell ott a 7n400-l1 25ezer áfával(nincs benne az mcp-t és az extrák)

(#35) Bálintosz válasza Peat;) (#34) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Giugabyte ga-7n400PRO??:F KIRÁLY!!!!!!!!!!!!:DD Gyors lap? Lehet hogy végülis ez a lap lessz..

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#36) hobizoli válasza Peat;) (#34) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez Abitbol br28k ill 22kHUF...


hobizoli

több drón kell ;P

(#37) aurum válasza Mosqu!to (#32) üzenetére


aurum
senior tag

de meg igy is hulyeseg :))

1000hz az 1khz
1000khz az 1Mhz
1000Mhz az 1Ghz

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#38) Peat;) válasza Bálintosz (#35) üzenetére


Peat;)
veterán

A jövő héten tervezem a megvételét,még nagyon kevés helyen kapni.(a hansa.hu-n van de az árlista 8.-ai,de valószínű hogy az aliens-ben is lesz,vagy már van)

(#39) Peat;) válasza hobizoli (#36) üzenetére


Peat;)
veterán

Arról szerintem nem kéne vitatkozni melyik gyártó a megbízhatóbb..Persze a két lap ugynolyan jó,de még a giga-ról panaszt SOHA nem hallottam,míg Abitról nem is keveset,talán most van feljövőben minőségileg.

(#40) Bálintosz válasza Peat;) (#38) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Majd írd már le a tapasztalatodat róla légszi. Szerintem én is ezt fogom végül megvenni. (inkább mint az MSI-t;])

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#41) hobizoli válasza aurum (#37) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A Hertz meg Hz, es nem hz...


hobizoli

több drón kell ;P

(#42) hobizoli válasza Peat;) (#39) üzenetére


hobizoli
nagyúr

GB-t sokkal kevesebben vesznek, mint Abit-t...kevesebb lama juzer, kevesebb hibalehetoseg - ez a nagy szamok torvenye.



hobizoli

több drón kell ;P

(#43) Peat;) válasza Bálintosz (#40) üzenetére


Peat;)
veterán

Msi-ről sok panaszt hallottam meg asus-ról is,inkább giga-t vagy abitot vegyél mindenképp.Tapasztalat jövő héten(ha van lap akár már hétfőn)

(#44) Bálintosz válasza Peat;) (#43) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Kösz szépen.:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#45) Mosqu!to válasza aurum (#37) üzenetére


Mosqu!to
addikt

elvileg a kilo=100 nem? :F na mind1 nem kötök beléd, de a lényeg h rájöttem a hülyeségre.:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#46) Peat;) válasza hobizoli (#42) üzenetére


Peat;)
veterán

Ismerőseim között 1-1 gyereknek volt\van gigabyte és abit lapja.Az Abiton már tönkrement valami kondenzátor vagy micsoda.Semmi bajom az abittal most jóval jobb mint az asus,msi csak nekem megtetszett a gigabyte.Biztos minden gyártónál vannak problémák,most az abit,epox,gigabyte amiket nyugodt szívvel megmernék venni.

(#47) hobizoli válasza Mosqu!to (#45) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem...



hobizoli

több drón kell ;P

(#48) hobizoli válasza Peat;) (#46) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez a kondenzator problema, kb n+1x lett eddig csak kitartgyalva, meg felhozva, de: Ez egy bizonyos ido intervallumban gyartott Abit-okat erinti csak, amikoris egy adott beszallitotol erkeztek a deszkan felhaszanlt elko-k. Az ez elott es utan gyartottakon nem jelenkezik, erdekes nem?
Ezt elore nem lehetett volna kiszurni se, mert nem azonnal 1-2 heten belul jelentkeztek az ilyen hibak, hanem csak sok honappal kesobb. Az alaplapokat gyarto cegek sem masfel-ket evig tesztelgetnek egy uj deszkat mielott kiadnak, kulonben nekik mar joval elobb a kesz chipseteket kene megkapniuk a gyartoktol.

Az en BH6-m egy ismerosomnel meg mindig muxik, pedig karacsonykor mar 5(!) eves lesz.



hobizoli

több drón kell ;P

(#49) Peat;) válasza hobizoli (#48) üzenetére


Peat;)
veterán

Én tényleg nem szídom az abitot na má.Mondottam is hogy ugyanolyan jó,kinek mi a szimpatikusabb.Ha valakinek egy giga ment tönkre a birtokában vagy egy abit abból már többet nem vesz.Pl. én egy inno G4ti4200 -őt vettem ami baromir a melegszik még Thermalthake hűtővel is,máskor abitot fogok venni.A számtech-ben sajna baromi nagy szerencse sem árt a naív vásárlónak:)

(#50) Mosqu!to válasza hobizoli (#48) üzenetére


Mosqu!to
addikt

''Az en BH6-m egy ismerosomnel meg mindig muxik, pedig karacsonykor mar 5(!) eves lesz.''
na nekem meg még működnrk a 486-os lapkáim, az 1ik nemtom milyen márkájú, meg van még 1 acorp, és már vannak vagy 10 évesek! sőtt van még 40mb ram is, meg 66mhz dx2 és 100mhz dx4 proci is és az is köszöni szépen még él!, sőtt még van 1mb-os trident vga-m is és még az is müxik! na erre varjál gombot :))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#51) hobizoli válasza Mosqu!to (#50) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Es ez is mind Abit...?:U


hobizoli

több drón kell ;P

(#52) Mosqu!to válasza hobizoli (#51) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nem, de mint látod minden lehet tartós, csak szerencse kérdése, sőtt most jut eszemben hogy nekem 8 évig élt az 1,3gb-s seagate vinyóm, ami tudtom szerint a legsz@rabb széria, mert azok akkoriban pár hónap alatt tropára mentek, na ez meg 8 évig élt..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#53) hobizoli válasza Mosqu!to (#52) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Persz lehet tartos, csak nem midegy, hogy vmi csak azert muxik meg ma is, mert esetleg 5-6 eve mar be sem kapcsoltad, es igy is csak bo egy-masfel evnyi uzemoraja van, avagy vmi masfel evig megy szinte mindennap hosszuorakon at -es megis muxik :U.

Tudod, mas peldaval, ez kb olyan dolog, mint amit a nagyon okos munkatarsam is magyaraz mindig: neki nem romlott el a klimakompresszor a kocsijaban igaz, nem is hasznalta, mert a gazt pikk-pakk elengedte a rendszer...nekem elromlott, de maj-tol aug-szept-ig ment minden nyaron mindig. Ebbol szerinte az kovetkezik, hogy a kompresszor a H***a-ban az am az uberfasza, mert nem kellett megjavittatni. Igaz nem is ment...




hobizoli

több drón kell ;P

(#54) Mosqu!to válasza hobizoli (#53) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de ezek futottak! mindegyik futott 2001 nyaráig! (azóta van újabb gépem) szal lehet ha azóta sem lenne új gépem, akkor már nem bírná, de akkor azt mondom hogy 8 évig futottak napi 8-10 órát.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#55) HiperG válasza Bálintosz (#4) üzenetére


HiperG
addikt

Mer aszondják alapban 1-2 Mhz-el gyorsabban fut

(#56) Peat;) válasza HiperG (#55) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez igaz is,anélkül meg közel nem a leggyorsabb lap...

(#57) figyusz


figyusz
csendes tag

Nekem Msi k7n2 delta l van és nincs vele semmi baj, sőt királyul lehet húzni. Én ideáig meg vagyok vele elégedve.

64 kb mindenre elég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.