Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Msi gf4 mx460 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) !attis!


!attis!
tag

Szóval az lenne a próblémám hogy a TV-re ha kivisszem a képet ott csak 800x600 ba teszi ki.De a Monítoron én 1024x768 ban szeretném használni.
Tudja is csak az a bibi hogy akkor a tv n elcsúszik monden és nem középe lessz vagyis a inkább úgy mondom hogy a tv-tuner nem tudja az 1024x768 as minetet.Hogyan legetne ezt megoldani?
Légyszíí SEgítsete?Ha lehet minéél hamarabb!
Köszi!

(#2) !attis!


!attis!
tag

Légyszí SEgítsetek!

(#3) Raymond válasza !attis! (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Elmeletileg tudni kene neki. ha nem megy, probald a Resize funkciot a meghajtokban vagy a TV Tool progit.

Par info: [L]http://www.digit-life.com/articles2/gf4/geforce4-tv-out.html?83950[/L]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) !attis!


!attis!
tag

Próbáltam a Tv-tool progit és ott is csak 800*600 tudja a legnagyobbat!
Ezzelen nem lehet vamit csinálni?

(#5) !attis!


!attis!
tag

Ebbe a Kérdésben is segíthetnétek nem csak az újjabb kártyákhoz kellene helpet nyújtani!(nem kell lenézni)
A BIOST lehet rajt frissíteni?
Ha lehet Hogyan kell?
Légyszí SEgítsetek a kicsik Gondján IS!

(#6) Raymond válasza !attis! (#5) üzenetére


Raymond
félisten

Nem fog 800x600-nal nagyobb felbontast adni a TV-re, mert a chip amivel meg van oldva a kartyadon nem tamogatja az 1024x768-at...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7) simbazz válasza Raymond (#6) üzenetére


simbazz
aktív tag

Tévedés.
Az MX420/440/460 GPU-ba integrált TVcsipje tud 1024x768-at. Mivel MX440SE-m volt, azon ment. Szóval más gond lehet arrafelé. Midnenesetre haver is nyüszített a napokban, hogy TI4200VIVO-ja is 800x600-at tud csak a TV felé, akármit is csinál vele. Van ilyen.

Elektromos abakusz

(#8) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Próbáld meg klón módban. Bár szerintem második monitorként akarod használni ugyhogy ez nem fog neked segíteni. Nekem már sikerült 1024x768-ra állítani, de most megint nem lehet. Nekem MSI mx440-em van.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#9) Raymond válasza simbazz (#7) üzenetére


Raymond
félisten

Csakhogy azoknal a GF4MX kartyaknal amelyek ket monitort plusz TV hajtanak meg az integralt RAMDAC a masodik monitort hajtja es a TV Out egy kulso chipel van megoldva. Foleg akkor ha VIVO-s a kartya.A kollega MSI-os kartyaja is ilyen :)

[L]http://www.msi.com.tw/program/support/download/dld/spt_dld_list.php?kind=2&CHIP=19&NAME=Archives[/L]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) !attis!


!attis!
tag

Kösszi a hozzászólásokat!A gépet csak klónban használom!és ha 2. lagosba rakom sem visszi ki 1024x768ba!Nemtom, hogy mit csináljak vele!Ha tudtok még valami jót akkor írjatok!Kösszi!

(#11) !attis!


!attis!
tag

Van Még valakinek Vami Ötlete?

(#12) Raymond válasza !attis! (#11) üzenetére


Raymond
félisten

Olvastad a #9-et ? Nem fog menni...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Msi gf4 mx460 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.