Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Pompi válasza gyuri10 (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Semmi gond, csak ha valamire válaszolsz, akkor legalább olvasd el rendesen azt a valamit, így megkímélhetjük magunkat a felesleges szócséplésről.

A codec kérdést nem érzem problémának. Egyrészt mert fogom a kamerát rádugom a TV-re és megnézem a felvételt, vagy rákötöm a videóra / asztali dvd felvevőre és megörökítem az utókornak.
Másrészt ha kicsit expertebb felhasználó vagyok a gyártó mellékel megfelelő szoftvert hozzá amivel meg tudom vágni, majd DVD-re tudom írni a rögzített felvételeimet. Ez a szoftver 5 év múlva is képes lesz arra amire most.

Az MP4 pedig azért fontos kritérium, mert jelenleg ez a formátum gazdálkodik legjobban a hellyel és ez azért elég fontos szempont. Tehát engem nem zavar, hogy rengeteg fényképezőgépet zárok ki ezzel, mert alapvetően nem fényképezőgépet keresek illetve kerestem. És mindezek mellett volt még egy nagyon fontos szempont az pedig az ultrakompakt méret.

Megnéztem ezt az Oly 770UZ-t. Hát a gyors mozgásoknál eléggé kockásodik a képe, de hát nem is mai darab, ha jól már több mint 2 éves technika, ez ebben a bizniszben már soknak számít.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.