Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mortimer vs Józsika - avagy ti kinek hisztek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) arpeen2


arpeen2
senior tag

Gondolom sokan nézték a tegnap esti M1-en a Szólás szabadsága műsort. Az ott elhangzottak alapján, és a már többször is látott, hallott Patai Józsika nyilatkozataiból ti mit szűrtetek le ? Ti kinek adtok igazat ? Szerintetek volt ''Józsikánál'' kés vagy sem ? Szúrhatott véletlenül Mortimer ?

Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre !

Ui : Kérem vmelyik Moderátort a címben a Józsika kezdőbetűjét nagybetűre átírni.

[Szerkesztve]

(#2) steveetm válasza arpeen2 (#1) üzenetére


steveetm
őstag

Véletlenül biztos nem vesz elő egy kardot és szúr át vkit. Az hogy erre volt e indoka, más kérdés.
Ha megvan vkinek rippelten a műsor, érdekelne.
Üdv.: steveetm

(#3) erdeya


erdeya
senior tag

Nos talán sok a homály Mortimer sztorijában is, midenesetre sokkal szimpibben adta elő a dolgot. Vagy csak jó színész.

De én Mortimerre szavazok.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4) tiv83us


tiv83us
veterán

Csak megkell nezni a ket ember eloeletet.
Egyebkent tenyleg jo lenne egy rip a musorrol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) Sidaries


Sidaries
őstag

Szerintem moderálni fognak, de az én véleményem az, hogy mindketten semmirekellő szarháziak. Árokbalövetném őket, aztán kész.

[Szerkesztve]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) Josh


Josh
tag

A bennem felidézett sok negatív tapasztalat, és a hozzá kapcsolódó rasszizmus hatására azt kell, hogy mondjam, hogy Mortimernek hiszek, továbbá osztom a véleményt, hogy csak úgy senkit nem szúrnak át egy karddal.

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#7) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Mituán van már stand up-os karkötő (fekete-fehér)
kéne vmi barna-barna is...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#8) erdeya válasza Papa-Georgo (#7) üzenetére


erdeya
senior tag

Kíváncsian várom a magyarázatot, mert ezt nem értem :(

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#9) Obi-1 válasza Josh (#6) üzenetére


Obi-1
őstag

Ez az aláírás...:Y

Biztos itt netezik a célközönséged?

Only a Sith deals in absolutes.

(#10) cikasz válasza Sidaries (#5) üzenetére


cikasz
őstag

PONTOSAN!! :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#11) Versus82 válasza Sidaries (#5) üzenetére


Versus82
aktív tag

ott a pont:C

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#12) tiv83us


tiv83us
veterán

Na akkor az ilyen, ''mind a kettot agyonlonem'' jellegu hsz-eket most kellene befejezni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) Sidaries válasza tiv83us (#12) üzenetére


Sidaries
őstag

Már vártam. :DDD

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#15) NoLF


NoLF
addikt

énis. moderáció = törlés?

[Ezt ne itt beszéljük meg. Ha komolyan reklamálni akarsz (mellesleg jelen helyzetben nincs értelme), akkor azt a Jogos moderálás topicban tedd. - WN31RD]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) NoLF válasza NoLF (#15) üzenetére


NoLF
addikt

[MODERÁLVA]

NoLF, ezt vedd figyelmeztetésnek.

WN31RD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17) Manitou válasza Obi-1 (#9) üzenetére


Manitou
addikt

:)):DDD:DD:D:C

(#18) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Sidaries: te mit szólnál, ha téged támadnak meg, jogosan védekezel, aztán még a te halálodat kivánnák?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#19) #53246592 válasza arpeen2 (#1) üzenetére


#53246592
törölt tag

Hogyispersze.

Veletlenul volt nala egy kard es veletlenul szurt vele. A hatam meg tollas ;]

(#20) NoLF válasza NoLF (#16) üzenetére


NoLF
addikt

Figyelmeztetés elfogadva, rögzítve.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#21) GombócArtúr válasza #53246592 (#19) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Nyilván DIREKT azért szálltak fel a buszra, hogy Józsikát (akiről nyilván tudták hogy ott lesz) megszúrkálják. Szerepjátékos srácok, mentek gyakorolni, a többieknél is volt kard, de csak fából.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#22) WN31RD válasza GombócArtúr (#18) üzenetére


WN31RD
addikt

Ezt nem kellett volna OFF-ba rakni. :)
Kb. ez az egyetlen téma, aminek a megvitatása nem vonja automatikusan maga után a topic bezárását.
(Egyelőre várakozó állásponton vagyok, és talán több moderátor/házigazda is.)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#23) tiv83us válasza WN31RD (#22) üzenetére


tiv83us
veterán

Gondoltam, hogy valaki kapasbol eme intelligens modszerhez folyamodna, de azt nem hogy kapasbol perceken belul ketten ra is helyeselnek...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) GombócArtúr válasza WN31RD (#22) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

az elején pont azért mertem csak offba írni, illetve reagálni Sidaries válaszára, féltem hogy zárjátok. :)
Egyébként a média helyett ajánlom figyelmetekbe tomcat polóblogját
www.blog.tomcatpolo.hu . Tartsátok bármekkora suttyónak, szerintem ő hitelesen írt a történetről, nem forgatta ki. Beszélgetett Mortimerrel, és a szüleivel két ízben is, (szombati bejegyzés, meg hátrébb valahol).

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#25) #53246592 válasza GombócArtúr (#21) üzenetére


#53246592
törölt tag

Mondtam en ilyet?

Gondolom nem szurkalasi szandekkal volt nala az eles kard, ami mellesleg minimum szabalysertes közteruleten.

Attol hogy van labam, meg nem szoktam tökönrugni masokat, akkor se ha kekeckednek. Veletlenul meg plane nem.

(#26) Versus82 válasza tiv83us (#23) üzenetére


Versus82
aktív tag

csim-bum cirkusz az egész, józsika hazudik mint a vízfolyás.... mortimer meg no comment....erre mit lehet mondani?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#27) NoLF válasza tiv83us (#23) üzenetére


NoLF
addikt

kövezz meg. perelj be. szidj, verj, utálj.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28) Sidaries válasza GombócArtúr (#18) üzenetére


Sidaries
őstag

Nem tudom elhinni, hogy ezek ketten hófehér galamblelkűek. Ez is csak a tipikus két marha nem bírt magával és ezért egymásnak estek dolog. Nem ez volt az első és nem is az utolsó. Máskor is volt olyan, hogy két cigánycsalád vasvillákkal ment egymásnak. Akkor halott is volt. Nem izgatott az sem. Azok is annyit értek.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#29) tildy


tildy
nagyúr

Na és kiderült már ránézésre, hogy mortimer tényleg roma--e vagy csak annak vallja magát?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) tiv83us válasza NoLF (#27) üzenetére


tiv83us
veterán

Te osszekeversz valakivel...Az az 5 szo tavol all tolem mint a mi kettonk gondolkodasa.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31) arpeen2 válasza WN31RD (#22) üzenetére


arpeen2
senior tag

Légyszíves a topic címében a Józsika szót nagybetűvel kezdődőre átírni mielőtt bárki ebből vmiféle következtetést akar levonni. Köszi !

Más : ez a ''nagyott fékezett a busz'' történet sztem elég könnyen bizonyítható és jelen esetben elég sokat nyomna a mérlegen.

(#32) arpeen2 válasza tildy (#29) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én annyit tudok (olvastam) a roma származásáról hogy az egyik nagyapja roma volt.

(#33) Lőre


Lőre
tag

Senki sem rippelte az adást??
Ha valaki tudna letöltési lehetőséget a szóbanforgó adásról,linket pls.

Egyet mondok,ne szóóójj bee! Mer' végig megyek rajtad kerekes szatyorral!

(#35) -NoVa- válasza arpeen2 (#32) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezt Józsikáról is el lehet mondani. Meg a másik nagyapja. Meg a 2 nagyanyja. Így ferdülnek szépen a tények a médiában.

(#36) WN31RD


WN31RD
addikt

NoLF, itt fejezd be.

tiv83us, sorry, de a topic elfajulását megelőzendő töröltem a te válaszodat is.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#40) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Egyébként ma 11:00-kor ismétlik az adást az M2-n.

(#41) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

kkhhhmmm


Nem láttam az adást, Mortimert hazaengedték már egyébként.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#42) tiv83us válasza _Blank_ (#40) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem hiszem hogy azt megeri a topik, de ha megis azert vegyetek fel es rippeljetek be :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43) arpeen2 válasza -NoVa- (#35) üzenetére


arpeen2
senior tag

Ezt maga Mortimer nyilatkozta még aznap mikor elfogták a rendőrök.

(#44) tildy válasza arpeen2 (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Épp ezért kérdezem, hogyha benne volt a tévében Mortimer, akkor látszódott-e rajta, hogy.
t.Almeida: értem.Köszönöm.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) T. Almeida válasza tildy (#44) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Ha jól tudom, hátulról mutatták a körvonalait (nem láttam a műsort).

(#46) TéKrys válasza tildy (#44) üzenetére


TéKrys
senior tag

Miért? Attól roma egy roma, hogy látszódik rajta? Ez hülyeség. Mondhatnám hogy van ismerősőm aki roma mégsem látszik rajta. Mert csak a nagyapja volt az.

Szerintem el kéne felejteni hogy roma vagy nem roma. Leszúrta és kész. Mitől másabb hogy roma szúrt vagy nem, mért rosszabb ha romát szúrnak le mintha egy nemromát?? Többet ér az egyik mint a másik?? NEM!! Hát akkormeg!!!!

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#47) arpeen2 válasza tildy (#44) üzenetére


arpeen2
senior tag

Hát mifelénk rá azt mondanák hogy ''van benne egy vonó'' de messze nem ugyanaz mint P. Józsi. Máshogy mondom : ha 5 Mortimer szembe jönne egy sötét utcában valszeg elmennék mellettük, mint bárki más mellett. Viszont ha 5 P. Józsi jönne szembe ott már lehet összeszorulna a gyomrom. (nem azért mert félős vagyok)

(#48) T. Almeida válasza TéKrys (#46) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Ha nem roma szúr le romát, akkor pluszban még ráakasztják a rasszista jelzőt is...

(#49) amdk7 válasza TéKrys (#46) üzenetére


amdk7
aktív tag

Ez így nem teljesen igaz.

Ha nem roma szúr le romát, az rasszizmus + gyilk. kisérlet.
Ha roma, romát, az ''csak'' gyilk. kisérlet.

Nem értem hova ''fejlődik'' kicsiny kis országunk?

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#50) arpeen2 válasza T. Almeida (#45) üzenetére


arpeen2
senior tag

Rosszul tudod, nem takarták ki. Rendes normális beszélgetés volt, ugyanúgy mutatták mint bárki mást szoktak ebben a műsorban.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mortimer vs Józsika - avagy ti kinek hisztek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.