Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ezek szerint eddig bukás gyanús ez a rész. Mondjuk tényleg a leggyengébb rész lett.

(#2) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Novemberi hírt találtam: [link]
"has sold “nearly” 3 million copies worldwide since its launch in September"
Valószínűleg stagnál az új vásárlók száma, jön a második kör. De ez minden nagy játéknál így van...

Csak halkan jegyzem meg: Bazi jó időszakuk van a bunyós játékra vágyóknak. Mortal Kombat 1, Street Fighter 6, Tekken 8

Life is better with a Titan

(#3) NandoXXL válasza Eversmann (#2) üzenetére


NandoXXL
senior tag

A jobb/tartalmasabb előző részt MK11 Ultimate hu...é sz..rt szokták adni, valóban jót tett ez új rész :R Street Fightereket is belehetett húzni olcsóé..+ az új Street Fighter jónak is tűnik. Tekken sose volt az én világom, még régen konzolon próbáltam. Ilyen felhozatalnál, és MK előzőrészét nézve nehéz dolga van az MK 1-nek.

(#4) HELLAFLUSH válasza Montanaxy (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Azért játszanak a verekedős játékokkal kevesebben mert már drága az új kontroller. :DDD

Viccet félre téve gyerekként a "sárga kazis" időszakban én is rengeteget játszottam velük de ma már nem tudnak annyira lekötni, valamiért hamar rá unok.

(#5) GEIL válasza Montanaxy (#1) üzenetére


GEIL
addikt

A nemzetközi játékosbázis visszajelzéseiből annyira ezt nem szabad így kijelenteni.
szivem csücske a Mortal Kombat és 12 évesen már a legelső MK-t is toltuk 1992 őszén Arcade gépeken a helyi kocsmákban. :R

Nehéz olyan játékot csinálni ami "mindenkinek " bejön....ez is tény.
Az összes rész megvan valamilyen formában és még régebbieket is tolom néha, bár nekem az 5-8. részek (3D era) valahogy idegenek és azokat nem is csíptem soha.

Az újabb részek csak nevükben "egyféle játék".....teljesen más játékstílust igényelnek és bőven tartogatnak kihívást.
A legújabb rész nagyon részletes és szép grafikával érkezett, (bár a 11. rész is ott volt a topon és a mai napig is kiváló) és aki régi motoros, az megtalálja benne amiért szeretheti.
Ez a következő "ingyenes hétvége" jó lesz arra, hogy pár új játékos kedvet kapjon hozzá....stb.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#6) GreatL válasza Eversmann (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Granblue II és a többihez is érkeznek folyamatosan a cuccok. Ezt meg fogom nézni az ingyenes hétvégén, de a MK9 óta nem tudtak jobbat gyártani.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#7) Energie X


Energie X
őstag

Ha jól értelmezem a ps plus premium-al rendelkezők tudják letölteni a Game Trial-t amit 2 óra játékot enged? Vagy nézzünk rá este, hátha akkor már lesz másfajta ketöltés is?

>> Új Samgung Galaxy S21 FE tokok és üvegfóliák adatlapomon <<

(#8) oriic válasza Energie X (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"For participants playing on PlayStation 5, a PlayStation Plus membership is not required to download and play the trial version of Mortal Kombat 1."

Nem kell hozzá PS Plus egyáltalán (az online harcokhoz viszont igen), szóval várni kell még egy másik letöltésre szerintem.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.