Hirdetés

Aktív témák

  • moonman

    titán

    Baszódjon már meg ez az egész szarrakás ott ahol van na!
    Egy hete debugolom ezt a trágyadombot, kiolvastam minden logot, minden kb cikket, minden hibaelhárítót, töröltem cache-t, újratelepítettem activex vezérlőt, a Microsoft Update mégsem akart működni a gépemen, elindult a vizsgálat és ment a végtelenségig; volt, hogy két órára otthagytam, semmi.
    Ennek folyományaképp az MBSA sem működött természetesen, hisz' ez is használja (használná) ezt a szolgáltatást.
    Már már ott tartottam, hogy újrahúzom az egészet, ami nálam a végső elkeseredés jele, ugyanis inkább heteket elcseszek vele, de működjön nekem.

    Aztán tegnap este úgy döntött, jó napja van - az x-edik vizsgálatnál egyszercsak bedobta a találati ablakot, ahol két fontos frissítés vigyorgott vissza rám. Hátkösz.

    Fogalmam sincs, mi a szar baja volt eddig, de erős a gyanúm, hogy nem a géppel van gond. Ma délelőtt megintcsak nem jutok el az eredményig, szkennel a világ végéig...

    A poén az, hogy Virtual PC-ben (legalábbis úgy tűnik) zokszó nélkül siklik a dolog.

    Ha valaki találkozott efféle eseménnyel, és van pár jó szava a témához, az legyen szíves, szóljon, mert én már leszarom.

    Microsoft Update: Bővebben: link
    Microsoft Baseline Security Analyzer 2.0 (MBSA): Bővebben: link

Aktív témák

Hirdetés