Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#81) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért így nem lesz nehéz összehozni több száz órát, ha a fél órás bossmeneteket kétszer-háromszor le kell nyomni :P Most tartok 13-nál és még csak az alap küldetések vannak meg és még nem is tudok új Charge Blade-et kovácsoltatni. Feljavítani azonban fel tudom, így lesz a "kopáscsíkján" zöld rész és minden lejjebb tolódik. Most kb. 15/25/55 (piros/narancs/sárga) érték változna 10/20/60/10-re, ami nagyon jó lenne, de kell még hozzá pár érc.

A rodeózás lényege nem világos számomra, videókon azt látom, hogy hagyják, amíg végigüti a csíkot, aki rajta van. Nem vagyok benne biztos, hogy leterülnek feltétlen, mert a videók sárkányaival nem ez történt (vagy nem láttam), de mondjuk ez pont elég idő arra, hogy valaki lehajtson egy hp potit vagy újraélezze a fegyverét. Hogy mikor lehet ráugrani, azt se tudom, vagy hogy milyen kombó kell hozzá. Talán levegőben R+X úgy, hogy az meg is csapja felülről a szörnyet, nem tudom... Meg hogy mikor lehet, mert ellenkező esetben az Insect Glaive-es a fél menetet a szörnyön töltené.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.