Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#50) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó ilyeneket is megtudni :D De valahogy jobban biztonságban érezném a karakterem pajzs mögött... anno nem tudtam jól vetődni Freedom Unite-ban. Ott Dual Blades-zel aprítottam leginkább, néhanapján Long Sworddal (akkoriban új karaktert csináltam emiatt).

Apropó, Freedom Unite van már iOS-re is :Y Azt is meg kell majd vennem, felbontás rulez (2048*1556 vs. 800*240), plusz PC-n is próbáltam beizzítani a Frontier G-t, de visszadob hibaablakkal. Bár tudnám, hogy mi baja, mert csupa kérdőjelt ír Windows 8 alatt, feltelepített japán inputtal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#52) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#51) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Na pont ez az a játék, ami szerintem érintőképernyőre abszolút felejtős.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#53) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#52) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért elég nagy az iPad, de igaz, én is csak néztem a kezelőfelületet, hogy ez most mi. Sőt, elvileg nem is rendelkezik külső vezérlő támogatással.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#53) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az a probléma az érintőképernyővel, hogy az egyik legfontosabb érzékszervünket, a tapintást iktatja ki. A játékos pont akkor fog valamit félrenyomni a nagy harc közepette, amikor a legjobban fog fájni neki. Frusztráló tud lenni egy G-rank meccsen, amikor félórai gyepálás után egy rossz mozdulat (vagy a mozdulat hiánya) miatt halsz meg. Ezeknél a meccseknél két-három csapás elég a halálhoz, megnéznék egy iPhone-nal valakit, aki így végigtolja.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#55) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#54) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt nem is vitatom, ezért is csaptam le egy pofátlanul jó 3DS ajánlatra :D Talán még az október 11-én megjelenő Ultimate-et is be kéne rendelnem... bár nem igazán lehet addig rendesen kiélvezni a sima négyest gondolom.

Azon gondolkodok, hogy 3DS-en tovább lehet-e vinni a karaktert vagy valami. Emlékszem, PSP-n volt lehetőség az eggyel előbbi részből való karakter importálására/továbbvitelére.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#55) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem tudok ilyen lehetőségről, szerintem nincsen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#57) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#56) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd kiderül, az NTSC-J verzióban lehet lesz, ha PSP-n volt ilyen. MH4 ugye nem jött ki a szigetországból, tehát PAL-ban tuti nem lesz, de a japánban hátha.

Amúgy a fegyverhasználatra van skill vagy csak fel kell kapni a ládából és kész? Azaz leszek-e valamilyen hátrányban, hogyba beleölök a játékba 20 órát Charging Blade-del de mondjuk a kovácsnál összedobok egy Gunlance-t?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#57) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Használni rögtön tudod bármelyiket. Különböző képességek viszont vannak, amik segítenek jobb vadásszá válni. Ilyen az élesség a pengefegyvereknél, vagy a lövedékek sebzőereje a lőfegyvereknél. Kritikus sebzést például minden fegyverrel okozhatsz, ha felveszed a képességet. Az elementális sebzések is fontosak, minden szörny érzékeny egyre-kettőre. A fegyvernemek csak annyiban számítanak, ki melyik küzdőstílust kedveli. Nekem eddig a light bowgun jött be legjobban, ezzel elvittem egészen a főszörnyig (de megölni mondjuk még nem tudtam).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#59) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#58) üzenetére


ldave
félisten

Varázslatok vannak amúgy MH-ban? Vagy csak fegyversebzés van?

A Slime draws near! Command?

(#60) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#58) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az süti, nem kell mindig új karaktert kreálni. Bár ki tudja, lehet sokat kellene grindelni, ha minél több fegyvert akarnék tartani.

Elementális sebzés Dual Bladesnek és Tonfának állhat jól, azoknak emlékeim szerent lehet eltérő elem fegyverenként.

Szörnyekről ingame lehet előzetes infóhoz jutni? Mielőtt elindulnék vadászni, hogy tudjam mire allergiásak.

Azért izgalmas lesz az MH4, nagyon sok lett az új fegyvernem (Switch Axe, Tonfa, Charge Blade, Insect Glaive).

Te amúgy melyik MH-val játszottál/játszol most?

@ldave: csak fegyverek. Szép vadászok lennénk, ha nekiállnánk castolgatni a mező közepén :P Battle Hornnal lehet buffolni a csapatot néhanapján, plusz az Insect Glaive bogara buffokat tol a vadásznak, de ennyi. Plusz a fegyverek. Ha felszerelsz elementális sebzéssel egy bowgunt, az picit olyan, mintha egy valamit castolgatnál folyamatosan a szörnyekre :)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#59) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez nem a Harry Potter, itt ütni/vágni/lőni kell. :)

@X: van egy kis mikiegér-szintű lexikon a játékban, amihez úgy kell címszavanként összevásárolni a lapokat. De nem sok érdemleges infót lehet kinyerni belőlük, a gugli lesz a legjobb barátod.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#62) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#61) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érzem én, hogy sokat kell majd szótárazni :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#61) üzenetére


ldave
félisten

Eh, muglik...

A Slime draws near! Command?

(#64) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elmorzsolok egy könnycseppet. Itt a fullos csomag (a billentyűzet és az egér nem volt része), 26k-t megért az tuti.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#64) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jó vétel volt. Még gyűjteményben is elmenne. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#66) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#65) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még olyan bénának érzem magam benne. Elbaromkodok húsz percet egy szimpla gombagyűjtésen, sikeresen vettem még egyszer alapfegyvereket, egyedül megyek neki az arénás bossoknak meg ilyenek :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#67) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#66) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Arénába nem szeretek járni, mert nagyon gyenge fegyvereket adnak. Egy gyötrelem megölni velük a dögöket és nagyon sokat a játékhoz sem tesz hozzá. Inkább gyűjtögess tovább és menj végig a többi küldetésen. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#68) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#67) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ráálltam azokra én is. Mondjuk 15 percen keresztül elszórakoztam valami kétszintes arénában egy bossal (azok ellen jó az Insect Glaive), aztán véletlen elkábultam és kiszedett 2/3HP-ról... Grindelni kell, fegyver meg páncél kell.

A fegyverek, hát az a baj, hogy a lassú fegyverek használhatatlanok számomra. Lehet velem van a baj, de nem tudok célozni, bossharcokban meg egy épkézláb kombót nem lehet bevinni velük. Amit edddddig próbáltam, az a Gunlance, Sword and Shield, Charging Blade és Insect Glaive. Charging Blade furán viselkedik, bossharckor amikor kiírja a CHARGE-ot a cucc, akkor muszáj váltanom a biztonságosabb kard módról axe-ra, ami gáz, mert nemhogy pajzs nincs ilyenkor, de lassabban is mozgok. IG érdekes, küldözgetem folyamatosan a bogarat, hogy lopjon buffot, erős és agilis fegyvernem. Plusz fel lehet rá ugrani vele a szörnyek hátára valahogy (talán ki kell fárasztani)... erre csak az IG meg a Tonfa képes elvileg, utóbbi még nincs :F

Este lefekvés előtt felraktam egy Long Swordöt, mindjárt meglesem azt is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#69) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#68) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nekem a light bowgun jött be, lőtt szét te is a seggüket inkább. A lőfegyverek egyetlen nagy hátránya, hogy a lövészek páncélja csak feleannyi erős, mint a kardforgatóké. Ezért fontossá válnak a fentebb már taglalt vetődős képességek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#70) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#69) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De az már olyan steampunk :D A Longsword viszont bejön. Lehet vele vetődni (Gunlance-el cssak hátraugrik) és gyorsan be lehet vinni egy erőteljes kombót. X (akár spirntelésből), A, X, X, (itt már fel is töltődött valamennyire a csík) R, R villámgyorsan, egymás után. És még talán egy A vagy X belefér.

Azt nem tudom, hogy heavy bowgun és tonfa azért nincs az alap fegyverek között, mert az csak az Ultimate-től lesz vagy csak később lehet majd kovácsoltatni?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#71) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Számít, hogy hol nyesek bele az elejtett vadakba? Három köcsög szarvat kellett volna szereznem 50 perc alatt és csak egyetlen egyszer dobott olyat a szükséges gazellaszerűség. Elfogyott a végére az összes fenőkő és ration, meg az idő is lejárt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#72) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#71) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezeknél a kis állatoknál nem tudok róla, hogy lennének külön sebzési zónák (mint a nagy dögöknél). Ezekben az esetekben inkább csak hozzárendel a program egy gyakorisági szorzót és így lesz X esélyed, hogy Y példány leterítése után kapsz egy ilyen relikviát. Ha szerencséd van, akár egész korán is megkaphatod, ha pedig nincs...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#73) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#72) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, azoknak is van külön zónái... szeletelésnél legalábbis. Újrapróbáltam a küldetést és mindegyiket a fejénél lootoltam. Az első három meg is adta így a quest itemet :U Biztos le volt írva ez valami tutorialba érkezéskor, persze célnyelven... valami képekkel operáló kellett volna.

Próbálkoztam bossharccal, ahol nagydarab dínót kellett levadászni. Hát rohadjon meg, frissen készíttetett ikerkardokkal nem tudtam megölni 50 perc alatt. Mindig amikor lesérült, elvánszorgott a dedikált levágásához és átment másik terepre. Persze hülye voltam és nem hoztam magammal a jelölőcuccot, így nem tudtam, hogy van neki alvóhelye, ahol szépen regenerálja magát... második próbálkozásra meg követtem, megleptem mikor éppen ledőlt. Aztán az első támadás után felkelt, harapott hármat a fészek melletti nagydarab tetemből és nem tudtam megölni. :U Longsword nem való bossharcra, legalábbis az alap nem, mert nagyon gyorsan csorbul és ugye akkor csak elölről tudom támadni, kombók nélkül, kiélesíteni meg nem tudom se miatta, se a sok kolonc miatt.

Próbálkoztam light bowgunnal is, de nekem valamiért nem megy. A koloncok tipikus golyófogók és muszáj miattuk folyamatosan mozognom (nem tudom azt megcsinálni, hogy mérgezett hússal ideiglenesen lebénítom a bosst, mert nincs értelme így) és még a célzás is nehézkes. Neked van Circle Paded?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#74) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#73) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nincs pótkarom, anélkül is elég játszható. TIPP: ha elalszik a szörny (megjelennek a buborékok a feje a körül), akkor az első bevitt csapásod háromszoros sebzésű lesz - ami ugye felébreszti. Ilyenkor azt is lehet, hogy lőporos hordót teszel mellé, és picit messzebbről megpróbálod egy festékes patronnal felrobbantani. Amíg nem tapasztalod ki az egyes szörnyek egérútjait/hálóhelyeit, addig festékezd őket szorgalmasan. Sajnos a kezdő fegyverek mind ilyenek a játékban, eléggé kis sebzésűek. A gyengébb kezdőszörnyek testrészeiből viszont már lehet olyanokat kovácsoltatni, amivel már érdemes nekivágni az egyre erősebbeknek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#75) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#74) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom, a kovácsolt ikerkard elég jók bírja a stapát. Ez a sebzés dolog jó dolog, bár nem igazán szeretnék odáig eljutni, hogy elaludjon. Lőporos hordó mondjuk van valahol a ház ládájában, azt hiszem. Lehet nekiesek a posta felé egy Charge Blade-del. Jól tapasztaltam, hogy egy idő után "megkergült" a boss? Ugrál-csapkod jobbra-balra, elvéti a célt, a sajátjait támadja, majd ezt letudva átmegy valamerre és ha követem, utána is elkezd menekülni. Ilyenkor jó lenne tényleg a puska, kapná az áldást távolról is.

Az alvóhelyes dologgal, a kis szörnyek visítása (mikor meglátnak engem) nem ébreszti fel?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#76) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#75) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Akkor csapkodnak így, amikor dühöngenek. Ha elég sebzést beviszel nekik, akkor átváltanak ebbe az állapotba (előtte általában elbömbölik magukat). Ilyenkor nem ajánlatos támadni, a csapásaik kikerülésére kell koncentrálni. Ez egy-két percig eltart, mire lecsillapszik, utána megint lehet gyepálni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#77) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#76) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez gondolom a komolyabb bossokra igaz, én csak arrébb gurultam, ütöttem kettőt A-val, vetődés és megint. Nem olyan volt, mint amikor céltudatosan támadt, hátraugrott, arrébb ment és támadt megint, hanem egy helyben vergődött. Aztán elkezdett futni.

Te amúgy várod az MH4 Ultimate-et?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#78) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#77) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az a helyzet, hogy még a 3U-t sem tudtam végigvinni így közel 400 óra után sem, ez az időrabló játékok egyik koronázatlan királya. Nem biztos, hogy meg fogom venni, de ha nagyon dicsérni fogják, akkor talán beszerzem. De az előző rész is simán kitartana az egész konzolgeneráció végéig, ha valaki mindegyik fegyvernemmel végig akarná vinni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#79) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#78) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én épp azon gondolkodom, hogy megvegyem-e októberben vagy karácsonyra :B Attól függ, hogy mennyi újítás lesz benne és mennyire tudok majd érdemben multizni. Gondolom nekem majd csak a japán szerverek lesznek elérhetőek, ha veszek SD kártyát, lesz alkalmam kitapasztalni.

Amúgy Charging Blade rulez. Elsőre megvolt a rohadékja :D Festék nélkül, de most jól tippeltem meg, hogy a fészke felé megy. Csak az elején haltam meg, mert elbíztam magam a pajzzsal a kezemben és sarokba lettem szorítva. Meg nem igazán értettem a mechanikát és nem engedelmeskedett a vas. Aztán szerintem nem volt negyed óra az egész. Amikor menekülni akart a levágásán, akkor utána dobtam egy flashbanget és kapott egy full kombót charge alatt, ez fel is töltötte a fegyvert. Aztán visszakergettem a központi területre és szépen elindult a fészke felé. De én jó előrelátóan elhelyeztem ott egy elektromos oldalast és gondolta eszik egyet, hogy felvillanyozza - kapott még egy full kombót, immáron feltöltve, ami annak rendje és módja szerint el is kábította :C Még egy kombó, majd átment a fészkéhez. Utána ugrásból ébresztettem és nem tartott egy percig kivégezni.

Imádni fogom ezt a játékot :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nah, megvolt az alap terültet összes kétcsillagos missziója. Boss csak az előzőekben taglalt dínó és most egy hatméteres bogár volt. Ez nem használta a rejtekjáratokat, könnyen meg lehetett találni. A falról való leszedés (alvó módja) volt érdekes, harmadik vagy negyedik ugrásra sikerült mindig eltalálni.

MH3U-ban is meg lehet "lovagolni" a szörnyeket? Tehát ráugrasz és viszed bele a sebzést késsel, amíg le nem dob vagy végig nem ütöd a csíkot. Ha sikerül, akkor elvileg kiterül egy pár pillanatra. Magaslat kell hozzá, ami most összejött, de Instect Galive-vel fel lehet ugrani a magasba alapból.

Amit most nem értek. Lenyomtam a bogárboss-t és ugye tudtam cseppet lootolni. Kaptam x szarvat meg y kitinpáncélt tőle, valamint a quest teljesítése is adott párat, de van olyan fegyver, amihez már most több kellene. Le kéne grindelnem újra? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#81) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#80) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Igen, annyiszor kell megölni, amíg össze nem jön az áhított mennyiség. A már teljesített küldetések is akárhányszor végigjátszhatóak e célból. Ez a rodeózás meg a negyedik rész újítása, az előző részben nem lehetett ilyet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#82) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#81) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért így nem lesz nehéz összehozni több száz órát, ha a fél órás bossmeneteket kétszer-háromszor le kell nyomni :P Most tartok 13-nál és még csak az alap küldetések vannak meg és még nem is tudok új Charge Blade-et kovácsoltatni. Feljavítani azonban fel tudom, így lesz a "kopáscsíkján" zöld rész és minden lejjebb tolódik. Most kb. 15/25/55 (piros/narancs/sárga) érték változna 10/20/60/10-re, ami nagyon jó lenne, de kell még hozzá pár érc.

A rodeózás lényege nem világos számomra, videókon azt látom, hogy hagyják, amíg végigüti a csíkot, aki rajta van. Nem vagyok benne biztos, hogy leterülnek feltétlen, mert a videók sárkányaival nem ez történt (vagy nem láttam), de mondjuk ez pont elég idő arra, hogy valaki lehajtson egy hp potit vagy újraélezze a fegyverét. Hogy mikor lehet ráugrani, azt se tudom, vagy hogy milyen kombó kell hozzá. Talán levegőben R+X úgy, hogy az meg is csapja felülről a szörnyet, nem tudom... Meg hogy mikor lehet, mert ellenkező esetben az Insect Glaive-es a fél menetet a szörnyön töltené.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#83) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nah, kipróbáltam a Switch Axe-ot, eddig ez jön be a legjobban. Az ilyen steampunk fegyverekben az tetszik, hogy váltogathatod a harcstílusodat, sőt, olykor maga a fegyver kényszerít rá (SA Reload, CB Charge), plusz alapból van egy awesome feelingjünk, hiszen alakot váltó csatabárdokkal és összelegózható pajzs+kard kombóval nem rohangáltak a középkorban.

Most épp pár gyűjtögetős, light-os vadászós missziókat nyomok, adnak a küldetés végén olyan itemeket, amiket magamtól nem nagyon találnék / nem lehet találni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elmentem online vadászni. Kilapított egy kombóval az első aréna boss :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#84) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Arénába ne menj, ha kedves az életed. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#86) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#85) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ment a franc, vittek :DDD De ez akkor volt igazán gáz, amikor miattam lett vége a menetnek. Mindig el tudtam sprintelni bedobni pár potit meg elhasználni egy fenőkövet. Aztán amikor mér levolt vágva a farka, akkor picit bekeményített.

A játék kezdetén van valami boss, na azt levadásztuk. A kovács most mutat olyan itemeket, hogy az állam a szomszéd padlójáig esett :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#87) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hog farnolok öaaze 20k z-t? :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#87) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Teljesíts néhány nehezebb küldetést (ha kell, ugyanazt többször is).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#89) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#88) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig 25h alatt ha összejött 20k, most mentem a japánokkal pár vadászatot (tök jófejek meg segítőkészek), már egy jobbfajta fegyverre meg is van a szükséges alapanyag, csak a pénz nem. Bár lehet előbb valami páncélszettet kellene öaszedobni, hogy ne legyek olyan puha. Ezért vedlettem át íjászba, hogy távolmaradjak a bajtól, de mégis rájön a bossokra, hogy mindenkinek ki kell osztani egy-egy kombót. Én meg néha későn ugrok félre, mert nem ismerem a támadásaikat. Amit benyeltem, mert nem figyeltem:
- szarvas benga lény lecharge-ol, félreugrok, szarvát beledöfi a földbe, megnyugodnék, de berobbantja a talajt.
- sárkány "hátraszökken" és a levegőből köpött három tűzgolyót
- fekete sárkány nyomkövető köpete

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#90) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#89) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nekem egyébként ilyen problémám nem volt a harmadik résszel, sokkal nehezebb dolog volt magukat az alapanyagokat összeszenvedni. Pénzem mindig annyi volt, mint a szemét, kaját is állandóan csak abból fizettem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#91) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#90) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De te soloztál vagy multiztál is? Single player alatt nekem is az volt a gondom, hogy megszerezzem a cuccokat. Most meg 3x lenyomtam olyan bosst, ami 30k-s item alapanyagokat ad :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#92) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#91) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Magányos farkas vagyok. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#93) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#92) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem mindenkinek van ingere egyedül végigrambózni bowgunnal a játékot :N Társaságban csak úgy ömlik az alapanyag. Bár lehet inkább körbekérdezek majd egy-egy ércért, mert fogalmam sincs, hogy 1-1 honnan esik, mindenhova meg még nem mehetek el.

A szókincsem meg fejlődik, "végre" tudom az olyan (videojátékos) szavakat, mint attack, defend, guard, hunt, fishing, to be careful, stb. Természetesen japánul.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94) boost válasza Mister_X (#93) üzenetére


boost
addikt

MH4 -be lehet szóban chatelni?

(#95) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#94) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem játszottam ugyan a játékkal, de valami olyat olvastam, hogy csak pötyögtetni lehet. Harc közben viszont nem tudom elképzelni, hogy ez működne, max a vadászatok közt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#96) Mister_X válasza boost (#94) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem láttam rá lehetőséget, mindenki textben nyomatja. Pedig szóban nekem is jobb lenne. Pötyögni szabadon ahogy elnéztem csak lobbiban lehet, vadászat alatt is van chat, de csak előre definiált dolgokat lehet közölni. De elvileg meg lehet adni egyedit is, ami szintén egy gombnyomás, pl. ha valaki meghal, akkor benyom egy "Sajnálom!"-ot, nekem eddig ahány player, annyi variáció volt a "Szard le, nem gáz!" kombinációra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#97) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu bammeg...kis regény :R
Majd megyek tovább is a topikba :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#98) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Heyhey!

Élesszük a topikot. Én napi szinten tolom, jó lenne pár magyar arc is. MH Generations - 3DS.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#99) Dr.F.E.R.I. válasza K1nG HuNp (#98) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nincs meg... :( Miután beleraktam 750 órát a 3U-ba, kipróbáltam a 4U-t is, de könnyűnek találtam, abbahagytam azon a ponton, amikor a karaván felkerekedik. Szóval nem nagyon messze az elejétől. A dögök nagyon hamar kimúlnak benne, valahogy nem volt akkora kihívás.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#100) K1nG HuNp válasza Dr.F.E.R.I. (#99) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A Genre megéri beruházni szerintem :) Bár mostmár várd meg az XX-et

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#101) Dr.F.E.R.I. válasza K1nG HuNp (#100) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az lesz, valószínűleg úgyis az marad az utolsó MH játék 3DS-re.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#102) K1nG HuNp válasza Dr.F.E.R.I. (#101) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Hátha nem:) Most jön ugye a stories is.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#103) Dr.F.E.R.I. válasza K1nG HuNp (#102) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

De a Stories egy körökre osztott RPG, szerintem a fő sorozatból az XX lesz az utolsó. Kíváncsi leszek rá, hogy a Switch-re átviszik a sorozatot vagy csak majd ha lesz egy hordozhatóbb változat belőle. Azt nem gondolom, hogy a Nintendo platformot otthagyja vele a Capcom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#104) snake78


snake78
tag

Sziasztok
Van itt (még) valaki aki ps4en jatszik a játékkal
És esetleg lenne kedve, ideje elmondani egy két dolgot nekem
Vannak dolgok amik nem tiszták a játékkal kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#105) Dr.F.E.R.I. válasza snake78 (#104) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szia, annak van egy saját nagyobb topikja: [link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#106) snake78 válasza Dr.F.E.R.I. (#105) üzenetére


snake78
tag

Ok
Köszönöm a gyors választ 👍

(#107) snake78


snake78
tag

Sziasztok!
Sikerült legyőzni Legiana át legyőzni
A kérdésem az lenne egyik ismerősömnek már van charm ja nekem meg meg nincsen
Pedig nagyjából ugyan ott tartunk
Mi lehet az amit én elhagytam, és hol lehet az amiért meg nekem nincsen
(Kérdeztem tőle, de választ nem tudott adni )
Válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#108) sp8787 válasza snake78 (#107) üzenetére


sp8787
addikt

Egyszeru! Nem vetted meg oket. Venni kell 1-1-et majd ha lesz hozza material akkor megin kell 1-1-et venni ,hogy a talonokat is meg tudd csinalni.

Egyebkent a MHWnek van sajat topicja.

[ Szerkesztve ]

(#109) snake78 válasza sp8787 (#108) üzenetére


snake78
tag

Azóta meglett
Az öregasszony adta oda közepén
Az aki a “leveses fazék” nál van
De köszönöm az infót

[ Szerkesztve ]

(#110) sp8787 válasza snake78 (#109) üzenetére


sp8787
addikt

Lehet nem ugyanarrol beszelunk akkor.
Ezeket ha jol emlekszem meg kellett venni.

Powercharm

Armorcharm

(#111) Dr.F.E.R.I. válasza sp8787 (#110) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

MHW-t nem játszottam, de a 3U-ban is venni kellett ezeket a piacon. Abban a Deviljho talon-nal fúzionálva lett belőlük Power/Armor Talon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#112) sp8787 válasza Dr.F.E.R.I. (#111) üzenetére


sp8787
addikt

Ugyanaz pepitaban csak Bazelgeuse talon kell hozza.Es ertelemszeruen stackelodnek tehat nem art mind a 4-et mindig magadnal tartani.

(#113) snake78 válasza snake78 (#109) üzenetére


snake78
tag

Ezek szerint én tettem fel rosszúl a kérdést
Amiért elnézést
Nem ezekre gondoltam
A forge menüben nekem meg nem jelent meg
De azóta már ott van
Most kezdtem pár napja
Aztán el vagyok benne veszve
Ez az első rész amivel játszom
Annyian dicsérték de ugyanannyian köpködték is
Gondoltam adok neki egy esélyt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.