Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Monese

Hozzászólások

(#151) ACE- válasza sajtos365 (#150) üzenetére


ACE-
addikt

Hmm? Ez már meglévő klienseknek valami akció?

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#152) sajtos365 válasza ACE- (#151) üzenetére


sajtos365
tag

Úgy néz ki. Tavaly is volt egy 10-esért ilyen akció. Neked is ment?

(#153) ACE- válasza sajtos365 (#152) üzenetére


ACE-
addikt

Nem, beléptem az app-ba de nem láttam ilyen felhívást.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#154) anadroid válasza sajtos365 (#150) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem ma jelent meg a redőnyön, rákattintva az appban meg semmi erre utaló. Kipróbálta-e valaki?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#155) sajtos365 válasza anadroid (#154) üzenetére


sajtos365
tag

(#156) anadroid válasza sajtos365 (#155) üzenetére


anadroid
senior tag

Ma megérkezett az 5 € jóváírás.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#157) moneseVictim


moneseVictim
friss újonc

Sziasztok!

Jelzem, hogy nem free a Monese, mert nem elérhető az ingyenes simple plan.

Ebben az a szép, hogy sehol nincs feltüntetve, a terms is az EU változatban jön le, amiben benne van.

Csak az igazolvány ellenőrzés után miután már minden adatod náluk van, az alkalmazás indulása közben beugrik a se jobbra se balra, csak 4,16/hó/év vagy a 10,41/hó/év választása az egyetlen út.

Lezárni sem engedi, mert az app egyik funkciója sem elérhető, csak a csomag választás.

A fura, hogy 03.08. óta nem változott a "terms" amit betettek a levélbe.

Gondolom van aki azóta regisztrált és tudott simple plan-t választani...

Ilyen egy fair szolgáltató, vagy free bank, vagy minek nevezik magukat.

[ Szerkesztve ]

(#158) ACE- válasza moneseVictim (#157) üzenetére


ACE-
addikt

Nálam ezt mutatja:

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#159) Criminal017


Criminal017
őstag

Amúgy Revolut, Wise (és Curve) mellett van létjogosultsága a dolognak? Szerintem én megszűntetem a fiókom... :(

(#160) moneseVictim


moneseVictim
friss újonc

Kértem az "ügyfélszolgálatot", hogy töröljék. Valamint a személyes adataimat is kérem törölni, mivel még csomag választás előtt vagyunk, tehát nem történt semmi.

Négy nap után semmi válasz persze, visszaküldték az eredeti mail-t egy betű hozzáadott tartalom nélkül.
Csak egy kérdésük volt, hogy mennyire vagyok elégedett az ügyfélszolgálattal. Végül is érthető mivel nem csinált semmit mért ne lennék vele elégedett. :)

Komolyan egyetlen betűt sem tettek hozzá.

Aztán még nekem kellett indokolni, hogy most mért nem vagyok elégedett...

Ez komoly?

(#161) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

A mostani bónusz akcióban nem tudja vki, hogy mennyi a minimum amennyiért vásárolni kell a kártyával? :D Meghívottam már fizetett vele, az app-ban nálam kiírja hogy lehetséges bónusz és hogy az első tranzakció után küldik a pénzt amit még most se küldtek. Azt us írják hogy nem minden tranzakció számít, olvasd el az terms-t. Elolvastam, nem irnak róla semmit :DD jó korrekt banda

(#162) anadroid válasza #89874944 (#161) üzenetére


anadroid
senior tag

A fogadás (gambling) nem számít bele. Kb. 1 hét, amíg megkapjátok.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#163) sajtos365


sajtos365
tag

2×50€ promóció van, jól látom?

(#164) ACE- válasza sajtos365 (#163) üzenetére


ACE-
addikt

2x20€ majd 500€ elköltésénél még 2x30€, én azt látom.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#165) sajtos365 válasza ACE- (#164) üzenetére


sajtos365
tag

Tapasztalat esetleg?

(#166) ACE- válasza sajtos365 (#165) üzenetére


ACE-
addikt

Az nincs...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#167) Akivi válasza RevoneX (#1) üzenetére


Akivi
friss újonc

Sziasztok!
Mit tudok csinálni, ha lezárták a számlámat!
Május 16-án zárták le!
Azóta semmit nem írtak, én írtam még nem válaszoltak!

(#168) RoyalAirForc válasza Akivi (#167) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Én is így jártam. Semmi választ nem kaptam a miértre.

(#169) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

A Monese UK kártyákat állít ki? Olyan kártyára lenne szükségem ami UK BIN-es.

Virtuális kártyát nem fogadta el a UK App Store és Apple Pay-hez sem tudtam hozzáadni.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#170) John09


John09
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Lehet Paypal-ról feltölteni hozzájuk Eurót?
Illetve van még 3 hónap ingyenes prémium tagság?
Vagy bármilyen promóció?
Még nem regisztráltam. Ha valaki tudna segíteni, akkor az ő kódjával regisztrálnék.
Írjatok privátban.

(#171) Kissriccsike


Kissriccsike
friss újonc

Sziasztok monese kártyát kaptam mindent megcsinaltam mar hozzá is adtam goggle playhezz.
De visszont nem tudok vele se fizetni se atm nel használni tudna valaki segíteni mit hogy merre?

(#172) whbear válasza Kissriccsike (#171) üzenetére


whbear
senior tag

Aktiválás megvolt az appban?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#174) whbear válasza sajtos365 (#173) üzenetére


whbear
senior tag

Igen, kaptam emailt. 12 hónapja inaktív fiókok havi 1 EUR-t fognak fizetni. Ezt írták. Úgyhogy le is zárom mert nem sok értelme volt már így sem itthonról.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#175) szabi__memo válasza whbear (#174) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha jól láttam arról meg nincs semmi infó az appban, hogy mikor is jár le szerintük az 1 év :(

(#176) Boond


Boond
addikt

A fentiekből leginkább az inaktív számla díja az érdekes, hiszen valószínűleg Magyarországon is nagyon sok olyan felhasználó van, aki korábban regisztrált a Monese szolgáltatásra, viszont azt már nem használja, akár régen be sem jelentkezett az alkalmazásba. Ez a későbbiekben gondot okozhat számára, hiszen havonta díjat számolhat majd fel a szolgáltató ezért.

A fizetős Classic és Premium díjcsomagok a továbbiakban is kínálnak díjmentes ATM használatot, külföldi valutában való költést, illetve helyi átutalásokat.

Ha van Monese fiókod, de nem tervezetd azt használni a jövőben, javaslom, hogy zárd le a számládat, ezzel elkerülheted az inaktív számla díjat.

Tavaly hasonlót lépett meg a paypal, de ott adtak pár ezer forintot, ha újra belépsz és elfogadód az új afszt ami már tartalmazta, ha nem lépsz be x ideig akkro felfognak számolni költséget inaktív számla címén.

(#177) spileraaa válasza sajtos365 (#173) üzenetére


spileraaa
senior tag

még mázli hogy benéztem
itt a segítség ha valaki nem kapná hogyan kell megszabadulni tőlük

ezek után hogy minden annyira meglett drágítva nem tudom kik maradnak

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#178) szabi__memo válasza spileraaa (#177) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondolod ha nem záród és nem használod akkor abból lesz valami? :U

(#179) spileraaa válasza szabi__memo (#178) üzenetére


spileraaa
senior tag

Nem igazán értem a kérdést. Hogy értve lesz valami?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#180) szabi__memo válasza spileraaa (#179) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kár, hátrány.

(#181) spileraaa válasza szabi__memo (#180) üzenetére


spileraaa
senior tag

A linkbe írja ha 1 évig nem használod lesz díja. Na én nem vártam meg az 1 évet. Az új díjakat nézve úgyse fogom többet használni bőven elég a revolut! . (eddig se használtam valami sokat)

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#182) szabi__memo válasza spileraaa (#181) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha van rajta pénz akkor persze van mit bukni. Egyébként nincs

(#183) RoyalAirForc válasza spileraaa (#177) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Köszönöm a segítségedet! Kb. 2 éve minden magyarázat nélkül felfüggesztették a fiókomat, és a kártyámat, aztán már nem is foglalkoztam vele. Mostanáig. Írtam nekik, egyből válaszoltak - előtte 2 évig egyszer sem. Kérdezték, hogy miért akarom lezárni a fiókot, meg írták, hogy ha van rajta lóvé, nem tudják lezárni. Erre leírtam nekik, hogy mivel anno felfüggesztették a fiókomat, azt sem tudom, mennyi pénz maradt, ha maradt, de szüntessék meg nyugodtan. Szerintem amúgy vagy semmi, vagy 10 euró maradhatott kb. Most írtak, hogy akkor most lezárták a fiókomat. Érdekesség, hogy azt most sem írták meg, hogy anno miért függesztették fel....

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Monese
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.