Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mit látnátok szívesen a RiO-n? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hírek, cikkek, milyen cikkek, milyen hírek, milyen arányban?
Mi tetszik, mi nem, min változtassunk?

Nyitott és dinamikus csapat vagyunk (uhhh :D), amit kértek, az lesz (ésszerű keretek közt :D).

Parci

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Adi


Adi
senior tag

En peldaul a baratnodrol latnek szivesen meztelen fotokat. :D

ldm start-reconf primary

(#3) Parci válasza Adi (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hát azt nem csodálom :D.
De mintha neked is lenne barátnőd.... :)

Viszont: a téma nem erről szól, maradjunk komolyak, fontosak a válaszok!

Thx,
P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Adi


Adi
senior tag

Van, de nem vagyok vak. :)))

Amugy meg olvasd ezerrel a levelesladaidat, kuldom a bugpeccseket. :))

ldm start-reconf primary

(#5) Rozoga


Rozoga
csendes tag

Hát egy olyan hírt jó lenne látni, hogy " Gratulálunk Rozoga, nyertél egy MSI GeForce-t".
Király hír lenne. :-)

(#6) Parci válasza Rozoga (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:D

Képeket is tegyünk bele?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Rozoga


Rozoga
csendes tag

Aha. Lécci.
:-)

(#8) pampalini


pampalini
csendes tag

Én szeretnék sokkal több hardver tesztet látni az oldalatokon. SZVSZ a magyar tesztek ritkák mint a fehér holló. Valamint lehetne egy olyan rovat ahol mindenféle jótanácsal látjátok el a felhasználokat. Gondolok itt windows trükkökre, tippekre, BIOS infokra, stb...
Ja, és mégvalami! Lehetne egy olyan rovat is ahol egyhelyen megtalálható lenne a számítástechnikában előforduló szakkifejezések, rövidítések magyarázata, jelentése.

PEACE

(#9) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Miccólnátok egy Geforce generációkat összhasonlító cikkhez? Vala az Asus 6800 Deluxe, majd megteremté az NVidia az új chipet és lőn a 7700-as Asus. Őket követnén pedig színre lépett az új vas, melynek neve Asus 8200. Újítások a chipeken, MHz, mem. MHz, 3DMarks, Q3, TV kimenet ...
Nem a legnagyobb ötlet, de csak ez van! :)

(#10) Joltee


Joltee
aktív tag

Teljes mértékben egyetetértek pampalinivel! Nem is írom le tehát még1x amit ő... ;)

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#11) Zsiba


Zsiba
senior tag

1. Hardverteszt, hardverteszt, hardverteszt, hardverteszt...
2. Szoftverteszt, szoftverteszt, szoftverteszt, szoftverteszt...
3. Csajok, csajok, csajok, csajok :)))))))))))))))))))

''One Ring to rule them all...''

(#12) ka87


ka87
csendes tag

Én sokkal több tesztet, cikket szeretnék.

(#13) Zsiba


Zsiba
senior tag

Komolyra fordítva, bár az előző hozzászólásom is komoly :))) , csatlakozom Pampalinihez!

''One Ring to rule them all...''

(#14) LordX


LordX
veterán

Hé fiúk!
HHHHHHHHHÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEKKKKKKKK!!!!!!!!

Kicsit mintha kevés lenne...

Cikkből pedig tesztek, technikai részletek, vagy bármi ami kapcsolódik a Zinformatikához.
(Monnyuk szerintem a Bebebeee nem ide jön: az távközlés)

(#15) Parci válasza LordX (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Értettük. Egyelőre hárman vagyunk és teljes kapacitásunk határain túl dolgozunk, de a hosszabbtávú céloknál természetesen figyelembe vesszük a kéréseiteket!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) LordX


LordX
veterán

Segítenék, ha tudnék, de nem vagyok újságíró :(

(#17) Adi


Adi
senior tag

Szerintem a híreket ne erőltessük. :) Csak azt, ami igazán érdekes. Inkább az eddigi nívós cikkeket. Híreket mazsolázni ott van más site is az embereknek, ahol még van a fórum, mint fő attrakció, meg a hirdetések, nevet nem mondok. :D

Ja, meg modjuk lehetne indítani IMHO egy casemod galériát. Rögtön neveznék is a fekete gépemmel. :D

ldm start-reconf primary

(#18) Adi


Adi
senior tag

Azt elfelejtettem tegnap beírni, hogy le is nyomnék vele mindenkit, mint a rajzszöget. :D

ldm start-reconf primary

(#19) LordX


LordX
veterán

Gépház? az meg minek? :D

(#20) tsabus


tsabus
csendes tag

Nekem, mint kezdő usernek nagyon tetszik ez az egész. Csak az a bajom, hogy néha agyilag túl kevés vagyok egy-egy cikkhez/hozzászóláshoz, mert nagyon elmegy elméletbe.
Pl.: A RAID logikáját már kezdem érteni, DE mit jelent ez a gyakorlatban? Ha veszek egy RAID-es alaplapot és belehajítok 2 db Q LCT20-ast, max. milyen mértékű teljesítménynövekedést tudok elérni? Egyáltalán megéri?
Szal ilyen problémáim vannak...
Egyébként örülök, hogy vagytok!

Úgy még sohasem volt, hogy ne lett volna valahogy...

(#21) pogacsa


pogacsa
csendes tag

hali,

nem tudom masnak is erdekes lenne-e, de a szerkesztoknek bizotsan :-) szal valahogy fel kellene merni, hogy a rio olvaso tabora milyen hardware-el rendelkezik. ertsd, cpu, alaplap, videokartya, ... (alkalmazott sw-ek, jatekok) konnyen lehet, hogy egy amd es ati lesz a befuto, mert ez erosen meghatarozna, hogy milyen hirekre fogekonyak az olvasok. Valami form formajaban kellene, de asszem nem eleg a baloldali panel :-( vagy a forum olvasoit lehetne felterkepezni, es akkor lenne egy resz ahol mindig beirogatod (ha akarod) az aktualis hw-edet. Aztan ez adna, hogy milyen driver frissitesek kellenenek... bla-bla. ertitek ti ezt :-)

(#22) pampalini


pampalini
csendes tag

Üdv a szerk.nek

Na a legfrisebb cikk az márt nem is olyan rossz. Nekem személy szerint tetszik!
Csak többet, többet, többet.
Értem én, hogy csak 3-an vagytok de azért heti 2-3 esetleg négy cikk nem férne bele? Az sem baj ha nem mindegyik ekkora lélegzetvételű...

További jó melót!!!

PEACE

(#23) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Köszi, jókat mondotok... (tényleg)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) Adi válasza tsabus (#20) üzenetére


Adi
senior tag

A RAID gyakorlatban azt jelenti, hogy a háttértár-rendszered gyorsabb és/vagy nagyobb hibatűrésű lesz. Ha két egyforma vinyót (IDE esetén persze lehetőleg két külön csatornára :) ) bekötsz RAID0-ba, akkor nagyon meglódul (majdnem duplája lesz a sebesség), viszont borul minden, ha meghal az egyik.
Ha RAID1-be kötöd, akkor meg az egyik vinyó halála esetén is tovább megy, viszont az írási műveletek garantáltan és valószínűleg az olvasási műveletek is valamelyest lassulnak.

Ha meg fontos dolgaid vannak azon a vinyón, akkor a RAID1 megéri, mert még a CD-re/szalagra lementett adatokat is macerás visszaszedni és egy vinyó mindig akkor szokott meghalni, amikor a legrosszabb. :)

ldm start-reconf primary

(#25) Adi


Adi
senior tag

Erről rögtön eszembe is jutott egy jó ötlet: az ilyen apró kifejezésekhez, betűszavakhoz pl. egy "szótár" biztos jól jön annak, aki bizonytalan benne.

ldm start-reconf primary

(#26) Rozoga válasza Parci (#15) üzenetére


Rozoga
csendes tag

Szóval ha ilyen problémákkal küszködtök /létszám/ akkor, el kell gondolkodni egy álláshirdetésen is.
:D :D :D

(#27) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Én pl. szivesen beállnék cikket írni ugy sincs semmi dolgom:)
És már annyi fórumot cikket hírt stb-t olvastam
hogy egy ilyen cikket a kisujjamból kiszopok:)
Najó azért nem:)
De ha egy picit figyelek biztos kibuki belőlem 1-2 cikk:)
Egyébként legyen több:
Összehasonlító teszt(ez segít a vásárlásban)
lehetne egyszer ilyen internet szolgáltató cikk is(sebesség,megbízhatóság,ár,stb)
Na ennyi:)
Nincs több ötlet:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#28) Parci válasza KERO_SAN (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Akkor kontakt me in email, és meglátjuk, tudunk-e neked annyi munkát adni, hogy besz*rsz, és elmegy a kedved :DD.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) Adi


Adi
senior tag

Ez hülyeség. Azért nincs a Rion elég cikk, mert Parci túl intenzív nemi életet él és már csak homályosan lát, meg remeg a keze és gépelni se tud. :DD

ldm start-reconf primary

(#30) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Hmm..
Ok!
Írok 10 cikket cserébe ha én nyerem az MSI 822 -őt:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#31) Hülyesamu


Hülyesamu
csendes tag

Hardvertesztet, összehasonlításokat minden mennyiségben !!! Meg mégtöbb ikont, fejeket, smiley-ket, meg mást is, mert az király.

(#32) MC100


MC100
csendes tag

Tesztek közül nem a mennyiségre kell törekedni , hanem a minőségre.Ezzel eddig sem volt baj , de azért leírom... Valamint nagyon tetszik , hogy olyan tesztek vannak , amik nem csak a milliomos réteghez szólnak.Lásd azza p4 lap.Jó lenne egy butterfly kyro teszt is , mivel egy másik hw lapon csak felületesen tesztelték...

(#33) Adi


Adi
senior tag

Ja, Samunak igaza van, még több fej kéne a fórumba. :) Meg egy komputerház-galériát is, könyörgöm, hadd nyomjak le mindenkit a fekete gépemmel. :D

Celtic, ha "be találom festeni" :D a Chieftec miditornyomat és esetleg a trafó neadj'isten mégis bekrepál, akkor mi a helyzet az élettartam-garival? :)

A nyáron csak ez tartott vissza tőle, hogy ne csináljak vele valamit. :D

ldm start-reconf primary

(#34) Parci válasza MC100 (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hehe, rajta voltunk a kártyán, de egy másik lap hw tesztje után inkább átcsoportosítottuk az erőforrásokat :)... de lesz teszt, karib talán már fogott és érzett is egy ilyen csodaKyrót.

Addig elmondom, hogy épp a gépemben izzik egy 7k HUF-os Inno3D Savage2000 32MB-os dobozos cuccos, a Diamond drivereivel, és atomjó képe van. Ok, a cucc már nem nagy szám, de UT alatt király, DVD-re király, a 2D képe király, Quake3 alatt király, és 7k HUF. Szóval, ha a Radeon LE egy best buy, akkor ez nemtom micsoda :)... de tudom: a jövő hét hardvere :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) lesaux


lesaux
veterán

Bazz! :))
Ez is egy qrva jó topik... vót valamikor. :DDD

(#36) Skica


Skica
őstag

Csak feledésbe merűlt. :C:C:C

Pedig elkelt volna még pár kérés!

Pl:Több női tag. :))

.: No Comment Grp:.

(#37) lesaux


lesaux
veterán

És pont a szülinapomon indult a topic. :DDD Ezt észre se vettem.

(#38) Skica válasza lesaux (#37) üzenetére


Skica
őstag

Meglehetősen fiatal vagy!

:C:C:C

.: No Comment Grp:.

(#39) Chip válasza Skica (#38) üzenetére


Chip
aktív tag

Off

Ma vagy harmadjára jártam úgy, hogy megnyitottam 1 topicot és legalább a 10. hsz-nál voltam amikor észrevettem mér rég nem aktuális.

On

(#40) engusz válasza Parci (#1) üzenetére


engusz
veterán

Levelezzük már le az uccsó elötti menüpontot. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#45) ftc


ftc
nagyúr

Nah hogy is irjam le?
Egy olyan táblázatra gondoltam ahol le lenne irva mi a különbség 2 proci,vga között.Itt gondolok gyártástechnologia sebesség stb... és ott lenne még egy belinkelt teszt is.
Remélem érthetöen irtam le:)
Talán ezzel megelőzhető lenne pár topik nyitása:F

(#46) orbano


orbano
félisten

Én meg tuning ranglistára gondoltam, ami pl a thelab.gr-en van (super pi 32m ranglista) :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#47) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Nekem a szíven végya a játék tesztek. Hardver cikk van elég(csak arról nincs amiről nekem kénePl.: AN8 Fatal1ty:)).A tesztek eddig is nagyon színvonalasak, csak így tovább.

Original's never fit - Socket 370

(#48) VladimirR válasza ftc (#45) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ilyesmikre gondolsz?
Bővebben: link
Bővebben: link

valoban jo lenne valkahol osszegyujteni ezeket vga-khoz, cpu-khoz, csipkeszletekhez, egyebekhez

(#49) ftc válasza VladimirR (#48) üzenetére


ftc
nagyúr

Jah igen ilyesmire gondoltam... meg mondjuk aláirni a fontosabb megmagyarázásokat

(#50) ftc válasza ftc (#49) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha gondoljátok összeszedem az adatokat:)
most lépek szerdán vagyok

(#51) orbano válasza ftc (#50) üzenetére


orbano
félisten

Én is gondolkodom, hogy összeszedem a tuning és egyéb infókat a memóriákról és processzorokról/processzormagokról. Al74 hazajön göröghonból és nekiülünk...

Nem kéne esetleg ennek egy külön topik?

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Mit látnátok szívesen a RiO-n? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.