Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, próbaképp nyitnám ezt a témát, mivel tele van a fórum ilyen-olyan jó cuccokkal, gondoltam, nézzük meg a dolog fordított oldalát. Azok írjanak ide, akik abban az ügyben kérnek tanácsot, hogy mások mit változtatnának egy adott konfigurációban. Pl. ha van egy erőgép, gyenge vga-val, akkor ki és milyen vga-t javasolna bele az aktuális helyett. Valami ilyesmi. Így próbaképpen beteszem ide az én gépemet, és akinek van ötlete, hogy mi a "leggyengébb láncszem" benne, írja be a véleményét.
Hangsúlyozom, nem új gépek összerakására gondolok, hanem meglévő, a fórumozók tulajdonát képező gépekben lévő, bele nem illő, túl gyenge, avagy túl erősnek vélt alkatrészek cseréjének tanácsolására.

(#2) HellGreg


HellGreg
őstag

És akkor itt is volna az első konfig (ugyan elégedett vagyok vele, csak példastatuálásnak):

ASUS m4a785td-v evo
Phenom II X2 550 BE@X3 3500
2*2 GB OCZ Gold 1333Mhz
ASUS EAH4870DK+AcceleroTwinTurbo
SBlaster X-FI Gamer
Chieftec 550W
Lite-on 524
640 GB WDblack
500 GB Samsung
Samsung 2232BW
Logitech Wave

(#3) HellGreg


HellGreg
őstag

Hoppá, :B :B
most látom, hogy rossz kategóriába tettem...
Kérném áttenni a megfelelőbe! Köszönöm

(#4) egykettő válasza HellGreg (#1) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ezt most kicsit nem értem, inkább az a kérdés te milyen műveletben, alkalmazásban érzed gyengének a géped? mire használod?mivel nem vagy megelégedve? vagy mihez képest kell megnézni a gyenge láncszemet?

Amúgy én semmit nem cserélnék le a gépedből mert az én céljaimra bőven megfelel mivel nem szoktam játszani. :)) de vajon mi az én célom egy géppel? :U :P

[ Szerkesztve ]

(#5) HellGreg válasza egykettő (#4) üzenetére


HellGreg
őstag

Látom, rosszul fogalmaztam. Az lenne a lényeg, hogy ha a tied lenne a gép, te min változtatnál benne. Pl. túl sok a memória a konfighoz képest, vagy gyenge a vga egy ilyen processzornak, vagy kicsi a táp, vagy fölöslegesen nagy stb stb. Ilyesmi. Az enyémet csak példaképp írtam ide, gondoltam, olyanok írjanak, akiknek vélhetően aránytalanul erős/gyenge egy alkatrész a gépükben... mellékelhetik, hogy mi a céljuk a géppel, aztán jöhet az okoskodás, hogy az adott cél elérése érdekében mit kellene cserélni és mire. Szóval valami ilyesmi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.