Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#1501) fpeter07 válasza mad1 (#1499) üzenetére


fpeter07
veterán

kb 1 :)

(#1502) fpeter07


fpeter07
veterán

Azért jó hogy nem menti el az új rekordomat az egyik pályán mert leálltak a szerverek :F

(#1503) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez azért érdekes :D WR [link]
kicsit bugos lett a rendszer :U

[ Szerkesztve ]

(#1504) Croft-21 válasza fpeter07 (#1503) üzenetére


Croft-21
őstag

ilyet nekem is sokszor ír, nem tom láttad e pl a razzmatazz vidimet, ott is azt írta a végén h megdöntöttem a világ rekordot, közbe meg előtte rég megdöntötte pzyper...

(#1505) fpeter07 válasza Croft-21 (#1504) üzenetére


fpeter07
veterán

nekem most írta először

(#1506) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Érdemes megvenni ezt a játékot?
Jó cucc szerintetek? :)

(#1507) mad1 válasza dangerzone (#1506) üzenetére


mad1
veterán

Akkor igen ha nem csak vegigviszed,mert ahhoz rovid,viszont ha rakattansz,szinte megunhatatlan lesz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1508) Sipii


Sipii
csendes tag

hajhaj

[erre...]

Rendes poszter méretve van készítve amit akár nyomdába elvihetsz és kinyomtatják neked

[kép]
Íme másik 2 poszter bár ez A3mas mert nekem már sok game poszterem wan és spórolok a hellyel ;) (ennél 2xer nagyobb is lett nyomtatva 1db az is éles volt, eladtam már és nem tudtam lefényképezni sajnos :()

UT: az oldalon még GTA IV (pack) és COD MW2 Poszter is wan :)

Poker enthusiast and player, Designer, Paramore & The Script fan. Student once actor. TVD, TBBT, HIMYM, Mentalist. Grey's Anatomy viewer. FUCK'N everything up since 1993.

(#1509) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok!
Egy hete meghalt a gépem és újraraktam a windows 7et, de az játék mentéseket elfelejtettem lementeni. Valaki át tudna küldeni nekem egy olyan mentést ahonnan minden pálya elérhető, vagy minden pályáróll 1-1 metést?? ezt hogyan oldahatnánk meg? e-mail vagy van más módszer is?
Köszönöm előre is sokat segítene! :R
(Persze végigjátszás is segítene de ha fenn volt egy tucat játék a gépen nem bírok minddel egyszerre... )

[ Szerkesztve ]

(#1510) fpeter07 válasza Blood Mage (#1509) üzenetére


fpeter07
veterán

itt egy mentés

(#1511) Blood Mage válasza fpeter07 (#1510) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Nagyon köszönöm, remélem működik.... :)

(#1512) Blood Mage válasza fpeter07 (#1510) üzenetére


Blood Mage
senior tag

sajna nem megy! :( ha indítom a játékot csak új játékot lehet kezdeni, egyetlen pályát sem lehet betölteni

(#1513) Blood Mage válasza fpeter07 (#1510) üzenetére


Blood Mage
senior tag

na csak megoldottam fél óra alatt :((( össze vissza másolgattam mindent aztán végül sikerült. nem értem mi baja volt az elején.... mindenesetre thx! ,ár csak a red alert 3hoz kéne egy ilyen save game... azon az oldalon amit belinkeltél remélem találok.

(#1514) mattpaksi


mattpaksi
tag

Azt mondjátok meg, hogy lehet az hogy netes játékban 3x olyan gyorsan fut a legjobb mint én? cheat?

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#1515) mad1 válasza mattpaksi (#1514) üzenetére


mad1
veterán

Igen...ezert a sok csiitertol tudok hanyni.Az a legdurvabb hogy meg buszkek is ra.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1516) mattpaksi válasza mad1 (#1515) üzenetére


mattpaksi
tag

Sok értelmét nem látom hogy versengenek ki csinálja meg az egész játékot 1 perc meg 1 perc 10 mp alatt!!! :U

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#1517) fpeter07 válasza mattpaksi (#1516) üzenetére


fpeter07
veterán

Olyan mint az autóverseny csak itt futni kell :D Az első 10-ben mindig van legalább 4 csaló

(#1518) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

itt járok jelen pillanatban amikor a őszülőhajú bácsi jön és egy vascsővel a padlóra küld legalábbis nálam a filmben Faith megragadja a vascsövet és ő győz de hogyan ragadjam meg a vascsövet... jobb gomb bal gomb vagy mi? áhh vagy 6* megntem neki de nemtom mit csináljak...lehet amatőr kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#1519) mad1 válasza Janoo_07 (#1518) üzenetére


mad1
veterán

Jobb klikk,annyi hogy legyel gyorsabb a grizlinel.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1520) Janoo_07 válasza mad1 (#1519) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Én nyomkodtam a jobb kliket :D de nemakaródzot :D nah mind1 kösz akkor megpróbálom még1* :R :C

(#1521) fpeter07 válasza Janoo_07 (#1520) üzenetére


fpeter07
veterán

Akkor mikor világít a cső a kezébe, ez hardon érdekes mert nem világít semmi :D

(#1522) Janoo_07 válasza fpeter07 (#1521) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

megvan nyomkodtam a jobb gombot és hopp megfogta a csövet jee :D futhatok tovább :D

(#1523) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Üdv.

Nekem nem indul el a játék.

Windows 7 build 7100 64bit Ötlet?
Ati driver, a legfrissebb, drict-x frissítve. de semmi.

Üdv, Csaba

(#1524) Rusher válasza Nokedli92 (#1523) üzenetére


Rusher
őstag

Nem a Win7 miatt nem megy, mert nálam tökéletes...mit ír ki miért nem, mit csinál? Patchet felraktad? Eredeti? :B

[ Szerkesztve ]

(#1525) Nokedli92 válasza Rusher (#1524) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Üdv.

Nem, netről szedtem le a játékot.
Patch, fent van, crack is, és amikor elindítom a játékot, azt irja ki hogy: Mirror's Edge Működése leállt. Hibák keresése.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#1526) mattpaksi válasza Nokedli92 (#1525) üzenetére


mattpaksi
tag

nekem vistám van, egy darabig működött a játék, végig is vittem gyorsan :P , aztán ugyanígy
hibát írogatott! :((

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#1527) Rusher válasza Nokedli92 (#1525) üzenetére


Rusher
őstag

Ezezket a szavakat inkább kerüld a fórumon nem nagyon csípik a modik..... :N
Valószinüleg magával a játékkal nem stimmel valami....próbáld újratelepíteni, ha úgy sem akkor passz....meg kell venni 4K-ba kerül amúgy... ;)

(#1528) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Értem... köszönöm... háát, én csak kiakartam próbálni, annyira nem fontos a játék, van fontosabb dolgom is... De azért kiváncsi lettem volna rá, mert itt látom mindenki dícséri a játékot.

Üdv, Csaba

(#1529) fpeter07 válasza Nokedli92 (#1528) üzenetére


fpeter07
veterán

számomra az év fps-e :R

(#1530) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Milyen taktikával kell legyőzni azt a 2 embert, akikkel úgy a közepe/vége felé kell verekedni, kiérve egy liftből? Már vagy 100X próbáltam, elfutni se tudok és bármilyen keményen harcolok, mindig legyőznek. :))

(#1531) kdave9 válasza Jhonny06 (#1530) üzenetére


kdave9
tag

Ha írsz konkrétabbat a környezetről, talán tudunk segíteni, amúgy itt találsz videókat is

-H-U-N-T-E-R-

(#1532) brownus válasza Nokedli92 (#1528) üzenetére


brownus
veterán

a legjobb, mióta a 7 rc van fent nem is pakoltam vissza mást csak ezt:)

imádom ezt a lányt

(#1530) Jhonny06, több infot :)

ez az lehet amikor a spec rendőr egység emberei futnak utánad és ki kell iszkolni előlük abból a nagy teremből. ott ügyesen kell ugrálni-gyorsan futni, vissza se nézve

[ Szerkesztve ]

(#1533) Zsubi


Zsubi
őstag

Üdv srácok!

Feltelepítettem újra a játékot, mert barátnőm játszani szeretne vele és elkezdet fagyni a game.
PhysX-et használok, egy 96GT mellett egy 88GTS 320Mb-os kártyát PhysX számolásához.
Próbáltam felrakni az 1.01-es patchet és ezt a hibaüzenetet kapom: [link] :F
Esetleg a játék újra telepítése megoldaná a problémát :U

(#1534) fpeter07 válasza Zsubi (#1533) üzenetére


fpeter07
veterán

Physicstől csak lassabb lesz a játék :) próbáld meg ujrarakni

(#1535) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Az miért van amikor elérek egy Checkpointbe ekezd menteni elmenti kidob a menübe és csak a Continue-re tudok rámenni és ujrakezdi a jelenetet, de néha továbbenged.. :F
Fennvan az 1.01-es patch? Mi okozhatja?
Köszi :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1536) mad1 válasza luw2win (#1535) üzenetére


mad1
veterán

Nekem a pachtol rosszabb lett...Nem lehet hogy neked is,,csak ebben a formaban nyilvanult meg?
Probald ujrarakni pach nelkul....1probat meger.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1537) luw2win válasza mad1 (#1536) üzenetére


luw2win
őstag

Azlesz,
apropó, kihasználja a játék a 4 magos procikat, mert az én kis E8500-m full grafon 90-100% között van sőt inkább 100%

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1538) luw2win válasza mad1 (#1536) üzenetére


luw2win
őstag

Nem jó :F Lehet hogy a windows 7 a hibája?
Már 5x megcsináltam a küldetést és mindig tölt és continue és ujra... valamit nem csináltam meg azért dobna vissza? v nem értem

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1539) luw2win


luw2win
őstag

erről van szó - feltöltöttem xfire videók közé :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1540) mad1 válasza luw2win (#1539) üzenetére


mad1
veterán

Tolts le 1 mentest es ugord at a palyat. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1541) vallas


vallas
őstag

ma meglett origiba a game, 576-KB-ban, 4 k-t hirdették, mondom ennyit megér, kérem, mondják 2000 lesz, mert +akcióba tették a hét végéig, szóval aki hajt rá annak itt az idő, ennél jobb ára már nem lesz....

most végre letolhatom a DLC-t is

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#1542) v!ct0y válasza vallas (#1541) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ma 3,75 a steamen :)

(#1543) #41133696


#41133696
törölt tag

No, sikerült végigjátszani, hogyan lehet le backupolni, ohgy új win esetén már egyből lehessen nehéz fokozaton játszani vele ?

(#1544) Rusher válasza #41133696 (#1543) üzenetére


Rusher
őstag

C:\Users\Felhasználónév\Documents\EAGames\Mirror's Edge- mappát kell kimásolni. :K

(#1545) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok.. Lenne egy kis problémám.. Nem tudom miért, de ennél a küldetésnél tartok, befejezem, beszállok a liftbe hogy menjen fel a tetőre, és visszalép a menübe, majd ha arra nyomok hogy játék folytatása, akkor visszarak oda ahonnan kezdtem az egészet.. Ez miért van? Nagyon tetszik a játék, de rettentő idegesítő hogy nem tudok tovább menni.. A pope meggyilkolása utáni menekülés..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1546) mad1 válasza gamerkiller (#1545) üzenetére


mad1
veterán

Pu ment.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1547) gamerkiller válasza mad1 (#1546) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1548) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na, sikerült minden rendben van.. A helikopteres résznél amikor vadul lő 3* izzadtam le a csatornában.. Nem semmi..:D Miért emlékesztet ez a játék engem folyamatosan a jamakasi-ra..:D bírom..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1549) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Istenem 143432*ra próbálok valamit csinálni ott ahol a nagydarab volt birkózóval találkozok, mindig ledob a háztetőről.. Tényleg nem tudom.. Se leguggolni nem tudok, se megütni.. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#1550) 7 válasza gamerkiller (#1549) üzenetére


7
addikt

Amikor feléd rohan a vascsővel, fegyverezd le. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.