Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Mindenevő olcsó dvd-lejátszót keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Boolash


Boolash
aktív tag

Na nyitottam egy topikot akkor.Új dvd lejátszót szeretnék venni kb 20e ft-ért. Házi használat, szóval nem kell ilyen űberfasza (de ennyiért gondolom nincs is). A lényeg, hogy lejátszon DVD +/-R(W), mp3, jpeg,svcd hibátlanul(esetleg divx ha van ilyen árkategóriába)!! Nem kell, hogy a leg gagyibb lemezt is 4*esen megírva lejátsza (bár nem ártana) de legalább egy G04-est 2*-esen tökéltesen, vagy princot, vagy valamit, legyen legalább 1 olyan olcsóbb márka amire azt lehet mondani, hogy azt minden körülmények között lejátsza!!!
Nemtudom értitek e, remélem igen és tud vki segíteni!!!!
A Yamadáról sok jót hallottam, de nemtudom kb mibe kerül...
Látni mindíg a nagybevásárlókban (Auchan, Metro, Tesco stb.) ilyen (számomra) ismeretlen nevű lejátsszókat egész olcsóért, csak ki tudja, hogy használhatók e az előbb felsoroltakra. Mert az ok, hogy odaírják ezt meg azt (mp3, svcd, DVD-R), de ezeket, főleg a DVD-R rendesen (az elöbbiekben leírva) lejátsza....
Szoval nemtom. Hátha vki tud segíteni, ide főleg tapasztalatokat kérnék, meg esetleg jó árban lévő dvd lejátszókat(amelyek megfelelnek az előzőeknek)
Köszi!!

(#2) Zoltán


Zoltán
őstag

Ennyiér tGrundig vagy Dimarson. Nekem van 2 Dimarsonom, nincs olyan formátum, amit ne játszanának le és van magyar menüjük. Olcsók is voltak. De a régebbi már szarakodik, pedig alig több egy évesnél.

(#3) Boolash válasza Zoltán (#2) üzenetére


Boolash
aktív tag

Ezen divx-et is értesz esetleg?
Leírnád a pontos tipusát?

[Szerkesztve]

(#4) tomcs válasza Boolash (#1) üzenetére


tomcs
őstag

az a thomson amit el akarsz adni az az abban a topikban altalad emlitett hsz-ek alapjan tudja mindezt. akkor hogy is van ez?

..off

amugy a firmware frissites sikerult, de nem azt raktam fel amit linkelt valaki, talaltam 1 frissebbet

(#5) Zoltán válasza tomcs (#4) üzenetére


Zoltán
őstag

Hol találtál firmware-t? Csak mert egy ideje vadászok Dimarson formwaret, de nem találok, csak a forgalmazó honlapján, de ott meg pont az én tupusomhoz nincs.
Köszi

(#6) svédcsepp


svédcsepp
tag

YAMADA 17k a TESCOban.

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#7) Zoltán válasza Boolash (#3) üzenetére


Zoltán
őstag

Az egyik: Dimarson DM300, a másik: Dimarson DM611 (asszem) divx-et nemtudom, hogy lejátszanak-e, lehet, hogy nem, de SVCD-t biztosan. Nekem még nem volt olyan eset, hogy valamit ne vittek volna, de mondom, a divx egyáltalán nem biztos. És sajnos az sem segít, ha eladót megkérdezed a boltban, mert 2 eladó 3 félét mond ilyenkor tapasztalatom szerint.

(#8) Zoltán válasza svédcsepp (#6) üzenetére


Zoltán
őstag

Milyen Yamada? Mit tud? Tehát SVCD-t lejátszik?

(#9) Boolash válasza tomcs (#4) üzenetére


Boolash
aktív tag

Ez egy haveromnak lessz majd, a Thomson meg az enyém.

(#10) Boolash válasza svédcsepp (#6) üzenetére


Boolash
aktív tag

És ez tud ilyesmiket amit leírtam??Van tapasztalatod róla vagy vmi ilyesmi???

(#11) zotyesz01


zotyesz01
tag

A legolcsóbb, ami divX-et is tud, az a Loomax nevű játékos, legutóbb a Westend MM-ban láttam 29900-ért

(#12) Boolash válasza zotyesz01 (#11) üzenetére


Boolash
aktív tag

És az le is játsza rendesen? Mert én is láttam már 30e-ért, de akik vettek belőle csak rosszat mondtak róla... azt hoszem Roadstar volt.

(#13) Notting Hill


Notting Hill
csendes tag

Jóreggelt Sorstársak!

Nekem van egy thomson scenium dth 460am. Tudtok rá olyan szoftverfrissítést, hogy a +/- os írott dvdket is lejácca?

(#14) Notting Hill


Notting Hill
csendes tag

Jóreggelt Sorstársak!

Nekem van egy thomson scenium dth 460am. Tudtok rá olyan szoftverfrissítést, hogy a +/- os írott dvdket is lejácca?

(#15) tomcs válasza tomcs (#4) üzenetére


tomcs
őstag

en thomson firmwaret talaltam :(

amugy ha kell valakinek felrakom szivesen. dth220/210 nalam 210es van es siman jatssza a most irt +rw lemezt is, -r -t is.

topicinditotol tovabbra is kerdezem miert kell eladni a - latszolag tokeletesen jo - thomsont es venni 1 olcsobbat?

(#16) Boolash válasza tomcs (#15) üzenetére


Boolash
aktív tag

9. üzi: ez egy haveromnak lessz, a Thomson meg az enyém...

(#17) tomcs válasza Boolash (#16) üzenetére


tomcs
őstag

aha..

gondolkoztam hogy jelentkezek a thomsonra mert igy nezegetve eleg jonak tunik, meg most hogy van irom kene 1 asztali is. viszont nem igazan van most meg ra az anyagi keretem, hiaba adod akarmilyen jo aron :( ha par hetig nem birod eladni majd meg meggondolom

(#18) Boolash válasza tomcs (#17) üzenetére


Boolash
aktív tag

Igazából én sem tudom még mikor adom el mert csak akkor akarom amikor már meglessz az új.

(#19) Boolash


Boolash
aktív tag

Na de térjünk vissza az eredeti témához!!:) Tud valaki vmit?

(#20) Dufresne


Dufresne
addikt

OFF
Az lenne a kérdésem, hogy ez a firmware dolog hogy működik az asztali lejátszóknál? Egyáltalán miben javítja fel ez a lejátszót??
ON

(#21) Boolash válasza Dufresne (#20) üzenetére


Boolash
aktív tag

Pl eddig nem tudott lejátszani svcd-t fw frissítés után már igen...olvas dvdrw...vagy csak kiírja a kijelzőre, hogy hol tart a film...vagy semmi......

(#22) Dufresne


Dufresne
addikt

DiVix-en ez nem tud segíteni? :)

(#23) Boolash válasza Dufresne (#22) üzenetére


Boolash
aktív tag

Megeshet.

(#24) Dufresne


Dufresne
addikt

És hogy tudod frissteni az fw-t??

(#25) Boolash válasza Dufresne (#24) üzenetére


Boolash
aktív tag

Mindegyik lejátszóhoz más, ahonnan letöltöd a progit oda mellékelnek egy útmutatót.

(#26) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Az ismerősöm most vett a Szegedi Metróban ELTA MP4 8883 tipusú Divx-es lejátszót van rajta minden 5.1 es analóg kimenet és digitális viszi az összes Divx formátumot és az Xvidet is és ami szerintem fontos nem szaggatott és gyönyörű a képe egy hátránya van hogy Divx es filmek esetén nem kezel felíratot de őt nem zavarja mivel csak szinkronosokat néz illetve DVD-t amin esetén a felírat műkszik szóval lehet hogy énis veszek 1 ilyet mert tényleg jól műkszik és ez nem kamú mert amit csak bele tettem azt mind vitte a 3.11 es divx töl a legújabb ig illetve kezeli az OGG hang formátumot is és játsza a WMA és a WMV formátumot is gond nélkűl azt is leteszteltem hogy ha 1 DVD lemezre több avi-t írok azt viszi e és a teszt sikerűlt ( ezt azért csináltam mert van az ismeredségemben JAMADA az nem ment rendesen kiakadt és szaggatott) szóval ha a Divx esetén a felírat nem fontos akkor merem ajánlani a készűléket mert tényleg jó!
A LOOMAX esetén vigyárr mert a szomszédomnak az van és egyre több vele a gond sokszor kifagy és azt a tipust csak manuálisan ( távirányítórol nem ) tudod kikapcsolni ellenben az ELTA ott minden megy az írányítórol. :C

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#27) Bass


Bass
addikt

DTH 211-es Thomson 19900ft ez elég jó? ratyit meg ne vegyen ilyenem volt nekem is frankó kis gép

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#28) Boolash válasza zsolt501 (#26) üzenetére


Boolash
aktív tag

És mennyibe kerül,???
Írt dvd filmmel is mebírkózik, gyorsabban írt filmekkel, rosszabb minőségű lemezre, meg ilyesmi..??

[Szerkesztve]

(#29) Boolash


Boolash
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Tag lettemm:DD:DD:DD

(#30) Notting Hill


Notting Hill
csendes tag

Tehát eladó thomson scenium dth 460, dobozával, használati útmutatóval 23900.

(#31) zsolt501 válasza Boolash (#28) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bruttó 35e Ft és szó szerint mindent vissz lett több tipusú lemezzel tesztelve és nem volt gond ( PRINCO, Traxdata, Universal, SKC, Verbatim, ) vitte az újra írhatót is a + os és a - os lemezeket is nem volt probléma a gyorsan írottal sem és a másoltal sem.

[Szerkesztve]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32) Dufresne


Dufresne
addikt

Nekem DTH 212-es van és egyenlőre mindent megevett, amit beleraktam és van köztük pár noname írott film is... szerintem 25e-t megért:)

(#33) Boolash


Boolash
aktív tag

Na, ha valaki tud még ilyen kaliberű lejátszókat, vagy hasonló akciókat akkor lécccci írja le!!!!

(#34) Boolash


Boolash
aktív tag

Nos?? Senki semmi??

(#35) Boolash


Boolash
aktív tag

Nos?? Senki?? Pedíg sűrgős lenne, ezen a héten szeretnék venni.Mindenféle
akciók érdkelnek!!

(#36) Dufresne


Dufresne
addikt

Nézz el pár supermarketba és lehet választani:))

(#37) Boolash


Boolash
aktív tag

Voltam a Media Marktban:
Yamada DVD5520- 16e ft-ért. Ez olyan amilyet keresek??
Vagy Dimarsion dmp-p 360 20e ft??

(#38) Boolash


Boolash
aktív tag

Vagy esetleg samsung, hasonló árban?

(#39) Boolash


Boolash
aktív tag

Meg Philips dvd728

(#40) Boolash


Boolash
aktív tag

Mert vki azt mondta, hogy a pana meg a philips a legjobb ilyen szempontból.
A yamada milyen?

(#41) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nézd meg ezt:
[L]http://jatekosok.speier.hu/[/L]
A fentebb ajánlott ELTA 8883 tényleg nagyon jó.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#42) Agyzuzo válasza Boolash (#40) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Pana-k is szinte mindent megesznek, kellemes a menüjük, több fokozatban is tudnak zoom-olni, ajánlott kategória.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#43) Boolash


Boolash
aktív tag

A Yamadáról sok jót olvastam, vszínű azt fogom megvenni!!

(#44) Dufresne


Dufresne
addikt

Vedd azt, nem rossz kis cucc:)

(#45) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én Yamadát nem vennék két ismerősnek is az volt és vissza vitte mert szar volt a képe

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#46) Boolash válasza zsolt501 (#45) üzenetére


Boolash
aktív tag

Máshol, is utánna néztem és jókat mondanak róla, nem panaszkodnak a képminőségre...
Van egy másik jelölt Philips dvd628 (Metro) 20e ft. Namost oké, hogy ez philips meg márka, de nekem valaki azt mondta, hogy a márkás (és főleg olcsóbb) lejátszók csak a márkás dvd lemezeket viszik... ami nekem nem jó!!! Ez igaz??
Mondom, a lényeg az, hogy vigye a gagyibb lemezeket is gyorsabban írva, és szép képe legyen!

[Szerkesztve]

(#47) Boolash válasza zsolt501 (#45) üzenetére


Boolash
aktív tag

Meg az is lehet hogy más tipusú készüléke volt, nem dvd5520

(#48) zsolt501 válasza Boolash (#46) üzenetére


zsolt501
nagyúr

És a 20e Ft. os DVD viszi a Divx-et? ( nem hinném )

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#49) Boolash válasza zsolt501 (#48) üzenetére


Boolash
aktív tag

Nem de nekem a dvd-R kell, azt viszi?

(#50) zsolt501 válasza Boolash (#49) üzenetére


zsolt501
nagyúr

amit én ajánlottam az viszi tökéletesen

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Mindenevő olcsó dvd-lejátszót keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.