Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#465) petya0426


petya0426
tag

Sziasztok. Segítsetek légyszi, mert elvesztem a sok lehetőség között.
Adott egy szezonális jellegű (évi 5 hónapot nyitva lévő) élelmiszerbolt/lottózó, és nem tudom, hogy kitől igényeljek POS terminált a továbbiakban. Korábban Fizetési Pont terminált használtunk 2018 és 2022 között, de velük felmondtam a szerződést, illetve eddig ev.- voltam, most már kft-t alapítottam. A vállalkozói számlámat az Erste-nél vezetem, a legcélszerűbb az lenne, ha arra lennének jóváírva a tranzakciók, így nem kéne egy újabb vállalkozói számlát létrehozni (Fizetési Pont-nál ugye kell, aminek elég magas a költsége). Ha az Erste-től hozom ki, akkor szintén viszonylag magas költségről beszélünk, illetve ott különbséget tesz Visa/Mastercard illetve üzleti és magán kártyák között, eltérő a tranzakciók utáni jutalék összege. Nézegettem a Sumup-ot, a NovoPayment-et, a Teya-t, de nem tudom, hogy melyik a legmegbízhatóbb. Egy erősebb napon nem ritka a 100 db tranzakció/nap feletti összeg, illetve ez valószínűleg az idei évben csak növekedni fog. Pontos kosárértéket nem tudok mondani, de egy szezon alatt kb 30 m forint körüli összeg kerül(t) elfogadásra.

Köszi szépen a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.