Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Dicker #80235 üzenetére

    A Z50-75-ösöknek a kijelzőjével többek szerint színmegjelenítési problémák vannak (csúnya a kép), bár lehet hogy valamiféle szoftveres gond. a Z50-70-eseknél nincs ilyen állítólag, bár alapvetően más vas.
    Ha robosztus gépet keresel, ASUS K53U-ról van tapasztalatom. Még mindig működik az elmúlt évek után, ami nem semmi tekintve hogy lassan csak a szentlélek tartja össze. A teljesítmény az más kérdés de én alapvetően munkára használom.
    Lecserélném még idén és a Z50-75 FX7500-ban gondolkozom, de zavarba ejtően nagy eltérések vannak az árban attól függően hogy HHV, FHV, 9HV, AHV, stb. áll a típusjelzés végén. Nem találtam rá típusmagyarázatot. Tudja valaki mit jelentenek?

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Dicker #80235 üzenetére

    Látom menőnek gondolod magad pedig nem így van, nem fogja összecsinálni magát a szerviz attól, hogy meglát, mástól sem történt meg ;)

    Elállni első 14 napban tudsz, utána meg majd várd, hogy megcsinálják szépen ;)
    Szerviz változhat de ha egy jó ideje nem változott miből gondolod, hogy fog? Vagy mondjuk vársz a gariztatással fél év évet hátha jobb lesz?

    (#80240) hörcsi77:
    Szia

    Mivel 17,3-as gépek amin játszani lehet úgy majdnem dupla áron indulnak, így bármelyiket veszed egyikkel sem jársz jól. Ja és egyik kinézett gépen sem fog elmenni a játékod max 640x480-ban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés