Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pallmallka válasza b0unCe (#36) üzenetére


pallmallka
tag

Én is iram h hogy jártam ennek Lenére ugy döntöttem h keresem az igazit, és remelem h meg is találtam.
Nekem az asus nem ojan szinpatikus, sot kiráz tőle a hideg, bar ez valszeg csak egy rosz beidegzodes... De nem vennek asus lapot egyenlore, és ez nem azert van mert szar vagy akármi hanem azert mert nem... :)

Természetesen másoknak csak ajanlani tom ASUS-okatt mert nagyon megbízható, nagyon jominoségű középszerű ár/érték arányú lapok, picit gengebb tuningpotenciallal mint az ABIT. (<--ez a nagyáltalánosság szerintem)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a bináris számrendszert és aki nem...

(#53) Wolverine válasza Kalandor (#52) üzenetére


Wolverine
félisten

Kihagytad az Epox 8RDA3+-ot, amit még kapni is kishazánkban, meg a Chaintech 7NJL6-ot... Ezek közül válaszd azt, amelyiket nem tiltja a vallásod :DDD De az Abit talán kicsit rizikós, nem? Vagy már nincsenek kondigondjaik?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#54) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Msi k7n2?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#55) Christoph


Christoph
aktív tag

Elég nagy a kínálat, viszont óvakodj az abit nf7-től, az IDEkezelése siralmas, gondja van az nforce referencia driverekkel, csak keress rá nyugodtan, kismillió topic van, ami ennek a lapnak a hibáival foglalkozik.

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#56) sziszegő


sziszegő
senior tag

Epox -ot Soltek -et nem ismeri senki??
Esetleg még azok közül valami?

(#57) Torry válasza Christoph (#55) üzenetére


Torry
addikt

Viszont ha rendesen megy, és nincs vele probléma akkor a leggyorsabb lap!

Ezt se felejtsd el!

(#58) Christoph válasza Torry (#57) üzenetére


Christoph
aktív tag

Viszont ha rendesen megy... :C

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#59) GD válasza Christoph (#55) üzenetére


GD
őstag

Az NF7-S valóban zavaros lap. Nekem az ide és sata eszközöket hol látta, hol nem amikor vmi eszközt kikötöttem és visszaraktam. Volt hogy a bios be se jött. Pedig mindíg a legfrissebb gyári bios volt rajta. Az ide és sata vinyók közötti adatátvitel igencsak lassú. Valahogy a win se volt hosszú életü (1 hónap) rajta sosem. Elötte egy AN7 volt, azzal sem voltam bajnok, 2 hónap múlva a biosnál szétszemetelte a képernyöt, fullratyi volt.
Véleményem hogy az nVidia még dolgozzon pár évig a chipeken, nekem jó lesz a via is.. Abból most egy ASUS KT880, egyenlöre szépen muzsikál..

(#60) klewy


klewy
aktív tag

Hello!
Ha esetleg beéred egy VIA-s alaplappal akkor a neked megfelelő az ASUS A7V600. ISmered?

music4ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.