Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen középkategóriás kártyát vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23) DrSoul válasza Maso (#20) üzenetére


DrSoul
őstag

Maso: senki nem néz madárnak.
Te közép kategóriás kártyákról kérdeztél:a Radeon 9100 tudomásom szerint az. Amikről ti beszéltek (9500pro vagy 9700...)azok már inkább a felső kategóriához tartoznak. Vagy akkor mi nektek a felső kategória?Ami a legdrágább a boltban?NEm mindig...
Amúgy szvsz (és nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja) nincs értelme ennyit befektetned egy kártyába(50-60k): fél év múlva fele annyiba fog kerülni!Akkor van értelme?Ilyen piacon (ami ma a hardver piac)nem érdemes drága dolgokat venni. Inkább vegyél egy jól tuningolható, valóban középkategóriásat(nem rossz az a Radeon 8500=9100) gyors memóriákkal(nézegesd a boltban, pl.3,6 nanosec.-os már igen jó).

Ha persze teli vagy pénzzel, vegyél, amit akarsz, de akkor gondolom nem ''középkategóriás'' kártyákkal indítottad volna a topicot...

Inkább nézd át a konfigot, és vegyél még pl. Ramot. Szerintem egy Radeon 9100-essel, 1 Giga DDR 333-as Rammal nem leszel rosszabb, mint egy Radeon 9500-s 256, vagy akár 512Mb rammal.

Mindig az X jelöli a pontot...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen középkategóriás kártyát vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.