Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

?

Tudjatok olyan ez, hogy veszel ma 1 asztalit DVD-t kenyezteted vigyazol ra meg minden es mondjuk 5 ev mulva a fiad szet fogja barkacsolni :D
Hiaba semmi nem orokeletu!

Szirintetek mikor fog ez bekovetkezni? Esteleg jon valami feltorekvo kinai ceg es bekebelezi, vagy lenyomja mindkettot?

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#2) Sanya válasza Bobojsza (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Remélem soha, mert akkor nem lesz versenyhelyzet és az rossza a vásárlók(mi) szempontjából

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Egon válasza Bobojsza (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezt lehetetlen megjósolni. Mindenesetre, amennyiben van egy kis esze az Intelnek, úgy nem fogja a csődbe hajszolni az AMD-t: ha mégis úgy tesz, akkor szvsz nem tudja majd elkerülni, hogy monopolvádakkal illetve bíróság elé citálják (a la Microsoft), az meg szerintem nem hiányzik senkinek sem.
Mióta az Ati egy laza mozdulattal átvette a vezető szerepet az nV-től (még ha a piacvezető szerepet nem is sikerült - egyelőre?), én már semmin se lepődöm meg...:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) Petya válasza Egon (#4) üzenetére


Petya
tag

Hááát.. azért ez nem teljesen ugyanaz. Rengeteget csúszik a hammer, reméljük mire kijön még viszonylag jó proci lesz. Másik dolog meg hogy az NV35 igen brutál lesz hogy megkapja a tisztességes memóriavezérlőt. Szerintem visszavezik a vezetést ezzel simán. Bár ugy hallani a pocsék anizotropikus szűrés megmarad, de ez végigkíséri az nVidia pályafutását. Ugyse veszi észre senki. :)

(#6) Den


Den
veterán

Nem fogja az amd-t bekebelezni az intel. Az ő szempontjából nem sok vizet zavar, és kell a francnak egy trösztellenes per.

www.simson4t.hu

(#7) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Ne is mondjatok ilyet! Már a gondolat is rémisztő. Az lenne a szép, ha egy 3. is felütné a fejét. :)

Az AMD elég sok gonddal küzd, de már temették párszor. Remélem talpon marad.
Szerintem se venné meg az Intel. Inkább hagyná, hogy az enyészeté legyen.

A felvásárlás eredménye látható volt a hangkártya piacon. Creativ és MS padlóra küldték annó a Gravist, utánna meg Creative megvette (és szélnek eresztette) az Aureal-t és lőttek az A3D tovább fejlesztésének és a Vortex chippeknek.

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.