Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

Egy rendszer install után,mindent úgy raktam fel ahogy szoktam de néhány progi megmakacsolja magát és nem indul el,pl:vdub,shrink,total commander,mac stb ha ismételten feltelepítem egy darabig minden oké,és még úgy sem indul el ha a saját könyvtárában ráklikkelek az exe file-ra.Sőt az egyik progi frissítése sem indult el.
Az oprendszer 98SE és eddig ilyen problémával nem találkoztam pedig 6 éve használom.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) Bass


Bass
addikt

Úgy néz ki hogy valamilyen vírust kaptam be asszem valami jefoo vagy mifene és egy csomo exe file-t fertőzött meg svchost.exe-t is kb már 300file-t talált de már egyre több dolog adja meg magát

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3) Hikvision


Hikvision
senior tag

Bizony, Nekemis Ezvolt aztán Feltettem a Kaspersky-t és cirka 784Virust talált:Y Azt letöröltettem vele csak azvolt a gond hogy egy csomo mindenbe beletörölt. De azóta Belátom hogy kell virusirto a gépre:))

20 éve a PH-n.

(#4) Bass válasza Hikvision (#3) üzenetére


Bass
addikt

A trend micro is töröl mindenemet mert ha jól veszem ki a hibaüzenetböl hogy tisztítani nem tudja ,nem tudsz esetleg olyan progit ami tisztítani is tud mert minden progim oda lesz és sírok:((

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#5) Hikvision


Hikvision
senior tag

nemtom hogy van e olyan progi én próbáltam Norton AntiVirussal És kaspersky-vel de ha nemengedtem törölni akkor vagy átugrotta és a virus maradt vagy ''karanténba'' zárta és ugyis ugrott az adott exe vagy doc vagy akármi. tehát azt tudom tanácsolni hogy ezután legalább minden vasárnap nyomass végig egy Kaspersky-t és akkor nemlessz annyi fertözött file.

20 éve a PH-n.

(#6) Bass válasza Hikvision (#5) üzenetére


Bass
addikt

PE_JEEFO.A a neve és karanténba zárja de a könyvtárakból tünnek el az exe file-ok de az a laegnagyobb gond hogy egy dvd-rw-re szoktam kiírni a progikat amiket használok de most csak a vinyómon volt fent mert muszály volt letörölnöm a dvd-rw-t úgyhogy most az összes progit szerezhetem vissza:((((((((((((((((((AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7) ollie válasza Bass (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem használsz állandó tűzfalat és vírusírtót? Asszem ez kemény lecke volt.

***

(#8) Bass válasza ollie (#7) üzenetére


Bass
addikt

Hát az,2 napja raktam újra a wint(zonealarmot szoktam de most már annak is annyi) és azóta nem raktam fel semmi ilyesmit mert nem volt bennem félsz gondoltam majd a héten megcsinálom (most már méreg van bennem) amúgy semmim sem maradt az összes felhasználói progimat szét..eszte ez a sz.r 1 gb cucc és nem volt kiírva rw-re:((((((((((((((((((((((((((((((((((( az összes exe file eltünt a d meghajtómról szívás mi:(( csak azt lenne jó tudni hogy honnan a francból kaptam de végülis a végeredmény a lényeg:((

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#9) ollie válasza Bass (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tűzfal nélkűl pár perc online kapcsolat elég, hogy megtelepedjen egy féreg a gépeden (saját tapasztalat).

***

(#10) Jim Tonic válasza ollie (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bizony. Aláírom. Ráadásul olyan szépeket lehet beszedni, amit utána le sem gyógyít semmi.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) ollie válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én eddig mindent eltávolítottam, pedig néha a hajam is égnek állt, hogy miket találtam a haverok gépein, de hozzá kell tennem, hogy van amit csak kézzel sikerűlt.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.