Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mi életed álma?

Hozzászólások

(#103) oceanearth


oceanearth
őstag

nekem az az álmom, hogy bárcsak nem velem történt volna meg ez az utolsó 3 hónap.

mod: illetve bocsánat senkivel ne történjen hasonló

[Szerkesztve]

(#104) Totyi


Totyi
őstag

Mi az életem álma?
Az hogy boldog legyek!!-innentől nem számít semmi,mert ha boldog vagy;akkor jó az életed!

(#105) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

360-al kenni a Monzai célegyenesben egy F1-es autóval:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#106) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

A nyugalom.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#107) _Blank_


_Blank_
aktív tag

Egészségben, boldogságban gazdag, ugyanakkor kicsit őrült életre vágyom. Olyan dolgokat csinálni amiről mások csak álmodoznak. Kijussak az Usába vagy Canadába, és megkapjam a zöld kártyát valamelyik országba.:)
Végigszáguldani a Route66-on vmi oldsmobile kocsival.
Az összes látványosság megtekintése a világban...még sorolhatnám.

De ugyanakkor Kalandor által említett életmódot is preferálom, tudom kicsit ellenkezik az előbb említett dolgokkal, de én ilyen vagyok:)). Valahogy biztos megoldanám.

[Szerkesztve]

(#108) LLKobe


LLKobe
veterán

Lehet hogy önző vagyok, de nekem legfőbb álmom és vágyam perpillanat hogy visszakapjam a barátnőmet.:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#109) WEBER válasza Totyi (#104) üzenetére


WEBER
tag

jah de azé nem árt egy kis pénz sem hogy ne halj éhen és igy tovább élvezhesd boldogságod.

de ahogy az egyik barátom mondotta: a pénz nem boldogít de azé nem mindeggy hogy egy trabiban vagy egy porséban vagy szomorú.

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#110) MarKoo


MarKoo
őstag

Visszamenni több mint 1 évet az időbe. :(

(#111) c*


c*
aktív tag

en 2 evet kernek . . .

(#112) Cathfaern válasza WEBER (#109) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

''de ahogy az egyik barátom mondotta: a pénz nem boldogít de azé nem mindeggy hogy egy trabiban vagy egy porséban vagy szomorú.''

Szerintem a barátod tévedet...tök mindegy.

(#113) neongorack


neongorack
senior tag

Nekem az az álmom, hogy a célokat amiket kitűztem magam elé azokat elérjem!
Sztem ez reális álom :)

(#114) Damage


Damage
senior tag

Az életem álma egy nagyon szép álom, amiből nem kelek fel 2090-ig....

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#115) cyanide

Ne legyek ekkora loser. Ne legyenek önértékelési gondjaim. És ne sz**jam el az életem.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#116) neongorack válasza Damage (#114) üzenetére


neongorack
senior tag

L-O-L :DDD

(#117) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Tökmindegy, ha megvalósul, ismét valami más lesz, az életem álma. Vagy az olyan dolgok amikre nagyon sokat vársz hogy megéld, megszerezd, a valóságban nem is nyújtanak akkora élményt, örömet, mint amikor ábrándoztál róluk, hogy milyen jó lesz, ha neked lesz olyanod.

Egyébként szeretném ha huss, egyik napról a másikra frankón tudnék gitározni, az tök jó lenne, meg azt is szeretném hogy ne a szüleimmel kelljen együtt élnem. Meg az is álat lenne, ha olyan világban élnénk, ahol nincsen senkinek semmilyen értéke, így nem lenne értelme (nem lenne mit) lopni, így nem lennének sem gazdagok sem szegények. Persze ez nem fog bekövetkezni... :)

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#118) Egon


Egon
nagyúr

Nagy általánosságban: legyek (én és a családom is) boldog és egészséges. Ha ez megvan, akkor már nagy baj nem lehet. Pl. igaz, hogy a pénz nem boldogít, viszont a hiánya boldogtalanná tesz, ergo ha bejön a kívánságom, nagyon csóró nem leszek...:D

Ha kicsit konkretizálni kell, akkor olyan életet szeretnék, mint amilyet Hugh Hefner él/élt (még ha meg is szólnának érte). Aki nem tudná: a fenti úriember a Playboy alapítója.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#119) crab


crab
senior tag

ne ébredjek fel holnap.

(#120) Husky


Husky
aktív tag

Az, amit ma délután is csináltam.

Annyi kiegészítéssel, hogy ne kelljen tudat alatt azzal foglalkoznom hogy mit kell csinálnom ahhoz, hogy holnap is ugyanezt csinálhassam.

:DDD

[Szerkesztve]

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#121) pacs


pacs
csendes tag

Életem álma...inkább álmai,mert nem kevés van : boldog és higgadt embernek lenni,aki soha nem fél,aggódik,csalódik(ez elég ritka manapság),sok igaz baráttal,sportos tökéletes alakkal és rengeteg tudással . Ez az egyik,aztán pedig hogy legyek gazdag, aránylag egy kicsit befolyásos ember,akit amellett kedvelnek is . Persze monhatjátok hogy a pénz nem boldogít de ki ne vágyott volna már rá, meg sztem csak embere dönti el,hogy tud e bánni a pénzével vagy csak elszórni tudja...
Végül az utolsó,aligha lehetséges álom, hogy szűnjenek meg a pofátlan,aggresszív,kihasználó,hazug emberek és legyen egy normálisabb világ ahol mindenki nyugodtan és boldogan él......

mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, senki se önmagát

(#122) Sianis


Sianis
addikt

Életem álma: Barátnőmmel összeházasodni, 2-3 gyerek, házikó, 2 kocsi. Másik pedig munkahely. Szeetnék az informatikai sajtóban elhelyezkedni. Nem olyan nagyszabású munka, de engem ez érdekel, ezt szeretem.

(#123) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Életem egyik álma hogy nyissak egy jól jövedelmező éttermet Szentendrén vagy máshol.És hogy legyen pár gyerekem+ház+koocsi+a legűberebb gép

Original's never fit - Socket 370

(#124) Sianis válasza <MZ/X> (#123) üzenetére


Sianis
addikt

Ha összejön meghívsz....:F

(#125) <MZ/X> válasza Sianis (#124) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Persze.Egyébként Szeptemberben ha lejössz a Barcsay-ba akkor a szünetekbe vehecc tőlem rántott húsos szendvicset:B

Original's never fit - Socket 370

(#127) GombócArtúr válasza Kalandor (#126) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

ahha :) életpálya... de elég sablonosak. Miért mindenkinek ez a vágya? Tök unalmas? Mármint a lakás+kocsi+pénz+feleség+gyerek kombó. (szigoruan ebben a sorrendben)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#128) <MZ/X> válasza GombócArtúr (#127) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Szerintem ez így természetes.

Original's never fit - Socket 370

(#129) GombócArtúr válasza <MZ/X> (#128) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Távol álljon tőlem a kötekedés, de ha valamit természetesnek érzel, az nem lehet ''életed álma'' hiszen mivel természetes, majd úgyis eljön magától.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#130) Don Vittorio válasza Kalandor (#126) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az jobb, mint fotó nagy zsigatúrája...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#132) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

- A leendő kisgyerekem egészséges legyen.
- Annyi pénzem legyen, ''amennyi kell''.

(#133) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem egyenlőre 4 rövidtávú álmom van és hála istennek mindegyikre van kilátás!

Az egyik, hogy a nyári melópénzemből meglegyen az új gépem,
elmenjek sikeresen nyelvvizsgázni
eltudjam kezdeni a jogosítványt
ill. hogy minél jobban átmenjek az érettségin két év múlva.

Hosszútávon pedig,
olyan munkahelyem legyen amit szeretnék (webprogramozás, webgrafika, sajtó)
család
ház
kocsi
normális élethez elegendő pénz.. :)

(#134) _seth_


_seth_
veterán

Olyan 6 éves terv:
diploma, kocsi
egy jó melóhely pár évre
boltvezetői papír
saját vállalat
ház+család(feleség, gyerekek (2 szeretem a kis apróságokat :D))

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#135) amargo


amargo
addikt

Én per pill azt szeretném, hogy Kedvesem vizsgáinak eredménye továbbra is jól sikerüljenek!

És, hogy ebből a hétvégéből pár órát kitörülhesek..
Tartottunk egy loser hétvégét.. nem önszántunkból.. bár ilyen is kell :) gondolom

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#136) Don Vittorio válasza Kalandor (#131) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ja persze. Ez inkább amolyan hülye humor volt. Mert nem mindegy, hogy felmegyek hozzátok b@szni, vagy hogy b@szok felmenni hozzátok. (Bocsánat.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#137) Sianis válasza GombócArtúr (#127) üzenetére


Sianis
addikt

Európai körütazás, egy szál hátizsákkal.

(#138) Gero


Gero
tag

oktoberben egeszsegesen jojjon a baba

boldogan elni az aszonnyal, meg meg gyartani egy-ket gyerkocot :)

eleg love, hogy mindezt fedezni lehessen, plusz, hogy a csaladomat es a heverokat is surun meg tudjuk latogatni

cramstuff.com

(#140) Don Vittorio válasza Kalandor (#139) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Itt nálam, írásban. Utánvéttel küldi a titkárság. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#141) GombócArtúr válasza Sianis (#137) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ez már izgalmasan hangzik! Tetszik!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#142) Sianis válasza GombócArtúr (#141) üzenetére


Sianis
addikt

Lehet, hogy idén nyáron össze is jön!

(#143) GombócArtúr válasza Sianis (#142) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nannneeee! :) Mivel fogsz közlekedni? Mennyi idő áll rendelkezésedre, és kivel mennél? Ha teljesen független leszek (egyelőre a szüleimmel élek) énis belevágnék egy ilyenbe, megfelelő emberekkel. Mondj már konkrétumokat! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#144) Sianis válasza GombócArtúr (#143) üzenetére


Sianis
addikt

Vonat, esetleg stopp. Eddig két barátom mondta, hogy jönnek. Egy nem egésen teljes utat tervezünk, de Párizs és a szép Itália mindenképpen. Még nincsenek túl sok konkrétumok, de vay aug eleje, vagy közepe körül mennénk. Addigra sikerülhet megszervezni a dolgot. Amúgy lehet, hogy repülő is szóba jöhet, mert a fapadosok nagyon kedvező áron vannak, bár nem 10k a ''nagy'' utazás...

(#146) Andie


Andie
őstag

Szerintem az embernek idöröl idöre változnak az álmai. Föleg a rövidtávúak. De ha már ittvagyok, énis megosztom veletek :

Rövidtávú :
- egy 5 literes V8as mustang (lehetöleg fekete, cabrio)
- nyár végén valami fergeteges nyaralás, kárpótolva azért, hogy nem tudtunk hamarabb menni (bnöm próbaidös az új cégnél). Mondjuk Kanári szgtk, Seychelles, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy napi 3 órát tudjak merülni.
- öszre végre kijutni külföldre dolgozni (usa, német o)

Hosszútávú:
- egy olyan országban élni és dolgozni, ahol pénzt kapok a munkámért, és ne kelljen éveket spórolni egy normális kocsira, házra.
- 40 éves korom után már nem dolgozni, csak amihez kedvem van, a kamatokból, jól menö vállalkozásból utazgatni, világot látni, élni.
- bejárni a világ összes fontosabb zugát, egy jachton, tengerröl.
- eltölteni néhány hetet egy lakatlan szigeten, valahol mindentöl távol, egy bombanövel (esetleg kettövel)
- egy aston martin, mondjuk v12.

Néhány elrugaszkodott, de igen nagy álmom :
- egy idegen bolygóra lépni (szerényen : Holdra, Marsra, nagyravágyóan : valami élővilággal is rendelkezőre, még ha nincsenek is inteligens lények)
- felvenni a kapcsolatot egy idegen civilizációval
- új lényeket létrehozni, génprogramozással. (Impossible Creatures)

Hát ennyi. :DD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#147) ShadowX válasza GombócArtúr (#127) üzenetére


ShadowX
őstag

Nekem csak részben sablonos. Szeretnék még barátnőmmel nagyon sok kellemes napot eltölteni (kb. olyat, mint az elmúlt hét)-->ez ergo nem álom, ert csak rajtunk múlik, illetve hihetetlen nagy álmom, hogy legyen szerencsém is. Szerintem két kezemen meg tudom számolni, hányszor volt szerencsém az életemben a 19 év alatt. :)) :O

(#148) Csazsol


Csazsol
aktív tag

Nagyon egyszerű: Gyermekemet látni felnőni, egészségben... CSAK ENNYI.

Vagyok

(#149) Don Vittorio válasza Csazsol (#148) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ez fontos.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#150) lapa


lapa
veterán

''nem kéne ezt az egészet újrakezdeni valami más állatfajjal?''

valami ilyesmi. lehet, hogy betegen hangzik, de nem vagyok oda attól amit művelünk. még saját magam megszűnését is el tudnám fogadni.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mi életed álma?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.