Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agressor1


Agressor1
tag

Sziasztok, azert nyitottam ezt a topicot, mert kivancsi vagyok a velemenyeitekre..

Kormanyvaltas, Doppingugy..

Milyen erzesekkel vagytok, mikor megszolal a Magyar Himnusz?
Buszkek vagytok e arra, hogy Magyarok vagytok?
Felvallaljatok e a szarmazasotokat?

MI a velemenyetek, javul vagy romlik Magyarorszag Erkolcsi, Tarsadalmi, Politikai megitelese az Eu-ban?

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Ühm... nem lenne szerencsésebb az indexen kutakodni ez ügyben...?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) lesaux


lesaux
veterán

Ajjaj! :U

(#4) Agressor1 válasza anaqer (#2) üzenetére


Agressor1
tag

Nekem lesujto velemenyem van sajnos.. Ahogy megitelik a Magyarokat kulfoldon .. majd kifejtem a velemenyemet.. 5. eve elek mar folyamatosan kulfoldon, sajnos nem pozitiv a velemenyem, de kivancsi vagyok, hogy ez csak nalam, velem tortenik, vagy Ti is igy latjatok?

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#5) BobMaster


BobMaster
senior tag

Pillanatra azt hittem, hogy az újságról van szó... flame-et jelez a reumám... :D

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#6) Tithian


Tithian
őstag

Javaslom a poltopikot, eléggé flamebait a téma.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#7) Agressor1 válasza Tithian (#6) üzenetére


Agressor1
tag

Hogy micsoda?.. flamebait?? Az mit jelent? Ja, hat sorry, hogy ha van egy kerdesem.. Csak egyszeruen kivancsi vagyok.. vagy mar olyan szornyu, hogy szinte sertesnek veszitek? :) errol beszelni? :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#8) BobMaster válasza Agressor1 (#7) üzenetére


BobMaster
senior tag

Akkor először is írd le kérlek a véleményed az általad feltett összes kérdésben...

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#9) anaqer válasza Agressor1 (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Nem sértés, csak... hát... nagyon szubjektív, indulatkeltő.
Márpedig az álmoskönyv szerint indulat = garantált flame.
Énszerintem meg flame = meló. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#10) Tithian válasza Agressor1 (#7) üzenetére


Tithian
őstag

Nem, nem, csak ilyen topikokban szoktak felbukkanni az elvakult, szemellenzős emberkék és elviszik a beszélgetést a propaganda, sértegetés, veszekedés irányába.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#11) Agressor1 válasza Agressor1 (#7) üzenetére


Agressor1
tag

Arrol is beszelhetunk, hogy kit milyen attrocitas ert kulfoldon.

Nekem volt egy olyan esetem, hogy a magyar rendszamu mazda 626-osommal alltam Zürich belvarosaban, azaz ejjel ott parkoltam es mikor reggel mentem le, a bal elso ajto ablakan egy hatalmas köpes nyoma volt.. Egyertelmuen direkt , hogy lassam, mikor majd megyek reggel..

Vagy peldaul masik eset:

Nemet autopalya.. Meglatnak magyar rendszammal, mindegy, hogy szarabb kocsiban ul a nemet.. akkor is megeloz es odall elem, raadasul nem megy gyorsabban, csak azert eloz meg, mert nem birja elviselni, hogy elotte megy egy magyar..

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#12) Divi válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Divi
aktív tag

Kezelhetnénk ezt a TOPICot mint egy tesztet.
Sokan sírnak, hogy a Prohardver szinvonala így-meg-úgy esik. Ha képesek leszünk kultúráltan kibeszélni ezt a -szerintem igenis érdekes- témát, akkor azt hiszem bármiféle szinvonal esési hisztéria teljesen alaptalan. :)

Az én véleményem:
- Kormányváltás: Nem értek hozzá, nem szólok hozzá. A dolgok mögé szerintem úgyse lát senki ezen a fórumon.

Doppingügy: Szerintem ha már az adott illető a legjobb egy adott sportágban, és az övé az ARANY akkor hugyozzá már tele azt a dögvedék poharat. Hogy sokan nem tették meg igen-igen szégyenbe hozták a többi magyar sportolót is :((( (MÉG ha tiszták is)

Én szeretem ezt az országot az összes nyavajájával eggyüt. Jelenleg nem tudnám elképzelni az életem folyását mint itt. Más országokban nagyobb a fizetés, hamarabb kijön az intelpentiumnégy legújabb csodája, De akkoris ez az ország ahol napvilágott láttam.

Továbbá a Magyar nemzet történelme szerintem páratlan hányattatásokon ment keresztül.
Ha már mindezt túl élte akkor csak tud valamit :D

Ezek egyszerű gondolatok. De szerintem ebben a témában nem kell ''komoly'' indokokat felsorakoztatni, hogy miért szereti valaki a hazáját. Szeressük és kész :D

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#13) Sick Boy válasza Divi (#12) üzenetére


Sick Boy
őstag

szép beszéd volt! Maximálisan együttérzek és egyetértek Veled!
Szerintem itt zárható is a topic.
Már várom Agressor1 bannolásának napját, remélem minél hamarabb eljön.
A neve viszont maximálisan illik a karakteréhez...




[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#14) Intelligencs válasza Sick Boy (#13) üzenetére

Hehe, igen, elég érdekes stílusban nyitogatja a topikokat. Szvsz provokátor egyébként. A nick-je is mutatja: nomen est omen.

The Amiga, Born a Champion

(#15) Sick Boy válasza Intelligencs (#14) üzenetére


Sick Boy
őstag

Beszabadul ide és provokatőőőr, jajjj, de nem bírom az ilyent...

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#16) joey7 válasza Agressor1 (#1) üzenetére


joey7
őstag

miért vagy kíváncsi a totyikolvasók véleményére ezekről a ''sikamlós'' témákról? :F

(#17) #54715584


#54715584
törölt tag

nos, csak egy röpke hozzászólás :)
bármennyire is magyar vagyok és jó(?) itt élni, és itt van mindenki, akit szeretek, ez az az időszak, amikor jó pár évre elhagynám az országot és nem jönnék vissza, csak kb. 10 év múlva... akkor talán tényleg azt mondanám, hogy milyen jó hazajönni... :)

(#18) divot


divot
veterán

Tipikusan az a kérdés, amit tök fölösleges föltenni. Az embernek vannak kötődései, pozitív és negatív élményei a hétköznapi életből, ezek határozzák meg az identitásdutatát. És ez mindenkinél más és más.
Persze a topicnyitó haragszik magyaráságára, mert úgy érzi, hogy a miatt nem jut előbbre az életben. Holott inkább azokra kellene haragudnia, akik nem adnak neki lehetőséget. És akárhogy is nézzük, azok nem a magyarok.

(#19) csabicsepp válasza #54715584 (#17) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Én inkább csak nosztalgiáznék, nem jönnék haza. Mint ahogy ht1080-z -t sem vennék már...
De lehet az országunk olyan, amilyenné tesszük.....

(#20) #54715584 válasza csabicsepp (#19) üzenetére


#54715584
törölt tag

ha olyan lenne, mint amilyenné én szeretném tenni, és ez rajtam múlna, akkor nem írtam volna le a #17es hszt... ;)

(#21) csabicsepp válasza #54715584 (#20) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Igaz, javítom: Olyan amilyenné a többség teszi :)

(#22) joey7 válasza divot (#18) üzenetére


joey7
őstag

''azok nem a magyarok''- hát kik? filippínók talán? ;]

(#23) Bash válasza joey7 (#22) üzenetére


Bash
őstag

Svájcban, Zürichben él Agressor1, tehát nyilván a svájciak.

http://bashtravel.com/

(#24) #54715584 válasza csabicsepp (#21) üzenetére


#54715584
törölt tag

ez igaz, csak a többség az buta, és nem tuggya mit akar, viszont szépen meg lehet etetni őket mindennel... nem gondolkodnak, csak követnek... és ez sajnos az élet egyéb területeire is érvényes... :(((

(#25) joey7 válasza Bash (#23) üzenetére


joey7
őstag

igazad van; figyelmetlenül olvastam el az előzményeket,egyből az itthoni helyzetre gondoltam.. ;)

(#26) divot válasza joey7 (#25) üzenetére


divot
veterán

Ugye-ugye... :)

(#27) joey7 válasza divot (#26) üzenetére


joey7
őstag

Néha a legnagyobbak is tévedhetnek... ;] hát még én! ;)

[Szerkesztve]

(#28) tildy


tildy
nagyúr

Engem Norvégiában nem ért a magyarságom miatt atrocitás.
Viszont külföldiként elég nehéz beilleszkedni, ez egy zárt közösség.

Az a német meg egy bunkó volt, aki csak azért is melléd állt, stb.
Bunkó emberekre meg nem érdemes időt pazarolni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Nowhereman válasza tildy (#28) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hja a norvégok civilizáltnak mondhatóak(?) - viszont náluk ha valaki nem skandináv, akkor az ''barbár'' származású/talán a brittekkel kivételeznek/. A németeket például betegesen utálják. De persze számukra a barbár még civilizálódhat,/a német persze ebben is kivétel/ tehát az idegennel csak ovatosan, de nem utálattal.

Utánam a kondenzcsik!

(#30) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Hát a Magyar Nemzet??? Nehéz kérdés... a kormányról csak negatív vélemyényem van, amikor szóba kerül és arra gondolok, hogy mennyi pénzt fizetünk feleslegesen az államnak hát.. mit is mondjak ''enyhén'' vérlázító. Gondolok a parkoló órákra és zónákra, a benzin árára, az utak minőségére, és persze, amit szerintem mindenki utál a multikra....

(#31) Nowhereman válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Nowhereman
őstag

Milyen erzesekkel vagytok, mikor megszolal a Magyar Himnusz?
- az, hogy mi bedepresziózhatunk, mig mások fellelkesülhetnek a himnuszuktól!
Buszkek vagytok e arra, hogy Magyarok vagytok?
- Visszataszító az, ha valaki olyasmire büszke, amit erőfeszítés nélkül ért el.
Felvallaljatok e a szarmazasotokat?
- a fatheromat letagadnám, de a gyomrom eláruilja, hogy magyar vagyok/habár a csipős kaják iránti vonzalmambó valaki azt hihetné, hogy mexiko keményebb részéből jöttem.

MI a velemenyetek, javul vagy romlik Magyarorszag Erkolcsi, Tarsadalmi, Politikai megitelese az Eu-ban?

ha Viktor akciózik akkor inkább romlik. Hál égnek gyakran visszavonul, hogy kigondolja, hogy legközelebb mit csinál.
Minálunk azért húzósab népekl is vannak rég az unióban, mint a digók.

Utánam a kondenzcsik!

(#32) divot válasza Nowhereman (#31) üzenetére


divot
veterán

A Himnusz még hagyján, de vedd sorra a magyar népdalok szövegét. Minimum meghal valaki, és ha netalán szóba kerül a boldogság, vagy a szerelem, akkor a második sor arról szól, hogy de nemsokára úgy is vége. Ja, és a főhös általában úgy elmegy, hogy soha nem térhet vissza. :DDD Érdemes lenne egyszer egy jó alapos elemzést végezni e tárgyban :F

(#33) tildy válasza Nowhereman (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

AMiket mondtaka német megszállásról , hát nem csodálom, hogy utálják a németeket.(Megerőszakolások, stb....)
Egyébként teljesen egyetértek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) fokukac válasza divot (#32) üzenetére


fokukac
nagyúr

én szeretem a Himnuszt, és a népdalokat is. vessetek a mókusok elé ! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35) Agressor1


Agressor1
tag

Tobben se ertik, hogy miert nyitottam ezt a topicot... Illetve tobbek szerint en egy provokator vagyok, aki szegyelheti magat.

Furcsa volt ezt olvasni, ugyanis nem a temahoz vag :) es mi koze van a provokaciohoz a kerdesemnek? Ez kb olyan, hogy van e sapkaja a nyuszinak vagy nincs, igy is ugyis megverjuk..

Ez nem a provokalasert nyitodott, hanem mert valoban kivancsi vagyok, hogy objektiven vagy elfogultan latjatok a helyzetet.
Illetve kivancsi lennek, hogy van e olyan orszag, ahol a hazankrol pozitivan beszelnek.. meg akar ha egy kis azsiai orszag is, hogy akkor oda menjek nyaralni mondjuk :)

En csalodtam a sajat orszagomban, mindegy, hogy ott szulettem, ott eltem, ott nevelkedtem, semmit nem biztosit a sajat hazam szamomra. A szuleim meg emlekszem a 70-es evekben potom penzert megvettek egy belvarosi hatalmas csaladi hazat, igaz, kicsit ujra kellett rakni, de megis lehetoseguk volt, mindkettonek csak erettsegije van. Nekem, diplomaval is, milyen lehetosegem van, hogy egy belvarosi csaladi hazat vehessek a nullarol indulva???

Igazabol irigylem azt a korosztalyt, imadom a kutyakat es igazabol sosem lehet nekem kutyam, mert nem birok egy rohadt kerteshazat osszekaparni, vagy ha ossze is birok leszek majd 50 eves.. :(
A szuleim meg voltak annak idejen 25 evesek.. Na mindegy, nem kesergek, csak rohadt egy dolog, hogy ilyen szar az elet.

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#36) fokukac válasza Agressor1 (#35) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, szar az élet.

de még így is jobban élsz, mint az emberiség 95 %-a. ha mondjuk nem ide születtél vlna, hanem Eitreába, akkor mit biztosítana számodra az állam? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Tessék csak büszke lenni...

http://www.webenetics.com/hungary/

Aláírás

(#38) divot válasza fokukac (#34) üzenetére


divot
veterán

Miért, hol olvastad, hogy én nem :F

(#39) kapcs-ford válasza Nowhereman (#31) üzenetére


kapcs-ford
őstag

''ha Viktor akciózik akkor inkább romlik. Hál égnek gyakran visszavonul, hogy kigondolja, hogy legközelebb mit csinál.
Minálunk azért húzósab népekl is vannak rég az unióban, mint a digók.''

Hogy kerül ez a szoci szöveg most ide?? Ha Viktor nem lenne akkor még az únió határán sem lennénk.
Továbbá tessék megnézni most a kormányt. A kassza ´már megint üres.. miért is bukott a meggyes-rétes?...

Aláírás

(#40) Nowhereman válasza tildy (#33) üzenetére


Nowhereman
őstag

Azt azért elhiszed, hogy a németek úriemberként viselkedtek Norvégban, összevetve azzal, amit keleten műveltek. És norvégiában össze akarták gyüjteni a német katonaapák gyermekeit, és hazapostázni őket németbe. Atoknak a lányoknak, akik összeálltak a németekkel, meg idővel sem tudtak megbocsátjani. Tehát azért elhiheted, ott sem minden ok./Egyébbként a svédek is betegesen rühhelik őket/és a svájciak is/ pedig oda nem is tették be a lábukat...
Hja - és a katolikus egyházzal is ki lehet belölük váltani egy komoly immunválaszt...

Utánam a kondenzcsik!

(#41) kretenallat válasza kapcs-ford (#39) üzenetére


kretenallat
senior tag

szerintem olyan kormany kene amelyik nem vmelyik oldal hive. es olyan emberek is. a jo otleteket kell nezni nem azt h kitol jon. es szvsz eddig minden elnokunk meglehetosen gyengen teljesitett. vagy erkolcsbol vagy allamvezetesbol.


egyebkent: magyar vagyok es buszke vagyok ra. vallalom barhol es barmikor. ha valakinek nem tetszik akkor odaebballok. azzal ha megverem nem hiszem h jobb szinben tuntetem fel a hazamat.

a Himnusz hallatan buszke leszek arra amit veghezvittek regen, de elkeserit az ami a jelenben zajlik. kiarusitjuk az orszagot, a magyarok idehaza hatranyba kerultek a kormanyaink dontesei miatt a kissebbsegekkel szemben.


NEM vagyok szkinhed mielott vki ilyesmit mondana. a kissebbsegekert sem vagyok oda de a kopaszokat meg jobban megvetem. hogy miert? mert azzal h ok magyarnak nevezik magukat, de nemet jelszavakat gagyognak, hogy egy magyart is megvernek azert mert tornacipo van rajta, azzal hogy a legtobbjuk iskolazatlan bunko es tenyleg birka mod kovetnek embereket lejaratjak a magyarsagot. meg a sajat hazankon belul is. es ok a jobb oldal sok fiatal szemeben, nem csak egy szeloseges politikai iranyzat kovetoi. ez elriaszthat szerintem sok kolykot.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#42) Nowhereman válasza kapcs-ford (#39) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nézdd, ha kivonnád a lakáshitel&társai terhei kvázi kiteszik azt, amit hiányolsz a költségvetésből. Csak nem gondolod, hogy ha Horn maradt volna kormányon, akkor nem lennénk az EU-ban?

Viktor meg - miféle ember az, aki idehaza a nemzet megmentőjének szerepében tetszeleg, másutt pedig el akarja hitetni, hogy kishazánkhoz képest Észak-Korea Hawai

Utánam a kondenzcsik!

(#43) kretenallat válasza Nowhereman (#42) üzenetére


kretenallat
senior tag

hagyjatok abba a politikat. inkabb szidjuk kozosen az egyhazakat.

a flamerek menjenek a politopikba vagy mechwarriorozni. :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#44) csabicsepp válasza fokukac (#36) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

A halált.

(#45) Josh


Josh
tag

Néhány külföldi honfitársunk tanácsait szertném kérni. A mondás szerint, ha Rómában jársz, csináld azt a amit a rómaiak. A nyáron lehet, hogy lesz lehetőségem, kimenni Ausztriába, egy kisvárosba a svájci és a német határ közelében. Mi az ami nagyon eltér a két nép között, mármint közéletben, és miket ne csináljak ahhoz, hogy ne mondják rám, hogy ''Ez is csak egy magyar'' Azért mert magyar vagyok, nem szeretném lejáratni magam, továbbá a két nép eltérő szokásai miatt nem szeretném bajba sodorni magam.

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#46) Josh


Josh
tag

Nem kellene átrakni a fáradt gőzbe?

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#47) benyo


benyo
tag

én csak azt láttam külföldön(N.o),a melóba, meg úgy egészében, hogy talán mi vagyunk az egyetlen nemzet, aki mindig azt nézi, h tud a másik alá tenni, semmi összetartás:(
sajnálja a másiktól a lóvét vagy mittomén, de ez lesújtó élmény vala..
a másik cucc meg az, hogy nem tudunk még hosszú távon(ban) gondolkodni, mindig csak az hogy másnap mi lesz, minél hamarabb, minnél több pénzt szedjenek ki ebből és ebből(pl.:politika)..
de ez gond visszavezethető a történelmi pályafutásunkra...
szal tömören, szubjektíven ennyi:(((

HAÉRTMIGO

(#48) Uzmany válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Uzmany
őstag

'S a sírt, hol nemzet sülyed el,
Népek veszik körül

Szerintem lassan igazzá válik. Elég csak a születések-halálozások statisztikai adatait alapul venni :( Ha ez nem változik meg, akkor a kérdéseid is elvesztik jelentőségüket. De, ez nem kimondottan hazai jelenség. Az egyik leglátványosabb példa Németország. A betelepült törökök népszaporulata többszörösen meghaladja a németekét.
De visszatérve a kérdésedhez, természetesen felvállalom magyarságom.
Bár, a Himnusz hallatán nekem mindig az idézett Szózat sorai jutnak eszembe :(

® visions created with passion

(#49) Foobar válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Foobar
tag

Hát ha úgy vesszük a magyar nemzetet, hogy a magyar emberek, akkor az a véleményem, hogy abszolút nem lehet általánosítani, vannak itt is jófejek meg bunkó állatok, mint minden más országban :) Elvagyok azér.
Kormány(váltás): én ehhez nem értek igazán, nem foglalok állást abban, hogy jó-e vagy rossz, azt főleg nem tudhatjuk, mit hoz majd ez a kormány reloaded. Hát annyit azért elmondhatok ha nem baj, hogy nekem ez a Gyurcsány nem igazán szimpi, de... a Fideszt meg úgy ahogy van, nem bírom, Viktorral az élen. Az egész politikai paletta bár cserélődne ki, ezt kívánom, persze ez csak utópia.
Doppingügy: nem tom kinek szabad hinni ebben a dologban, attól tartok senkinek. Dunsztom sincs, mi az igazság, szerintem nem is fog kiderülni teljesen :( Nem foglalok állást se Annusék mellett, se ellenük.
Magyar himnusz: én szeretem, szerintem szép zene és van benne valami felemelő, pedig én aztán nem vagyok nagy hazafi (sportokban azért drukkolok persze nagyon a mieinknek). Királyul megírta Kölcsey+Erkel.
Büszke vagyok-e rá, hogy magyar vagyok? Nem érzek semmi büszkeséget, de nincs vele bajom se amúgy. Semleges érzés nekem. A nyelvünket viszont elég különlegesnek, érdekesnek és szépnek tartom.
Felvállalom-e a származásom? Hát mi mást tehetek?:C Ez van. Nem zavar, mint mondtam, ha meg valaki külföldön esetleg emiatt lenéz, akkor egy rasszista barom az illető, vannak ilyenek mindenhol.
Utolsó kérdésedre: passz, ebben tényleg nem vagyok otthon... én csak egy eccerű hardverőrült vagyok, nem igazán politizálok ;)

(#50) Vikthor válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

érdekes téma este írok ide

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.