Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) otto14


otto14
senior tag

Itt az idő, hogy eltároljam azt a rengeteg merengést, ami bennem végbemegy.. Leginkább IT ről lesz szó.

asd

(#2) otto14


otto14
senior tag

(#3) otto14


otto14
senior tag

(#4) otto14


otto14
senior tag

Reggelt! Ami azt illeti, korán keltem, még csak 8:33 itt Romániában... És máris ellentmondok nyitő hsz-nak. Most megy el 1 hangszórós kocsi, hangosan kiabálnak ki belőle, de 1 szót nem érteni és az összes kutya vonyít :W
Amúgy magamról: Szeretek egyedül lenni a házban, meg úgy általában is. Nem a kedvencem, mikor vendégek jönnek. Utálom a nők hisztizését és hogy mindenbe beleszólnak. Szeretem a semmit csinálni :D
-1998-07-05 születtem, barátnőm még nem volt/nincs, és nemhiszem hogy lesz, mer' minek? 1előre ennyi :)

[ Szerkesztve ]

asd

(#5) otto14


otto14
senior tag

És idézetek az okosoktól UAC

[ Szerkesztve ]

asd

(#6) otto14


otto14
senior tag

Best configs 2013

[ Szerkesztve ]

asd

(#7) otto14


otto14
senior tag

Meleg van... de legalább csinálhatom a Semmit :D
1tipp: mikor valakivel beszélgettek, értsetek mindent SZÓ SZERINT :C
De annál nincs jobb mikor valaki veszekedik veled de te számba se veszed! :DDD

asd

(#8) otto14


otto14
senior tag

(#9) otto14


otto14
senior tag

gtx 770/ hd 7970ghz?
gtx 760/ hd 7950?
Jó lenne a jövőbe látni hogy mi lesz? Meik lesz időtádllóbb, stb

asd

(#10) otto14


otto14
senior tag

Szervóra

asd

(#11) otto14


otto14
senior tag

Amikor Isten azt mondja, hogy NE TEDD, akkor mi miért mondjuk, vagy értsük azt hogy: DE, TEDD! :F

[ Szerkesztve ]

asd

(#12) otto14


otto14
senior tag

Már nagyon várom a Magyarhonból ideérkező hidegfrontot, remélem még marad belőle valami :)
és jó lenne 15év után már pc-n tolni :D

asd

(#13) otto14


otto14
senior tag

Ma is unalom+meleg. Volt 1½ órát tekerni haverral, jó nagy dombot "megmásztunk". Aztán jó lenne kicsit vékonyodni is. Ma tettem másik szoftot x8amra a froyopro helyett, már nagyon laggos volt. Most zencefil v17 CM7.1 van, ez megfelel PH! -ra. Valyon lenne még értelme egy logoutos cikknek a teórol :F Szerintem nem.. Ha kiváncsi rá valaki mire elég most a teló, dobjon PÜ-t. Mára ennyi :))

asd

(#14) otto14


otto14
senior tag

Ma lett 1 kis LYuk az "elülső belső gumimon a bringámom", aztán ½ perc alatt leereszt :W Aztán megtaaláltam régijó single+multis játékomat telómra amit még elbír: Skies of Glory :))
De még csütörtökig kánikula, de miért :F remélem azrán elmegy a csába!

asd

(#15) otto14


otto14
senior tag

Ma mentünk vásárolni hogy majd főzünk zakuszkát, aztán nem lett belőle semmi, minden olyan drága mint a méreg :W
Holnap asszem sütünk kenyeret :C és már várós a BF4

asd

(#16) otto14


otto14
senior tag

Ma sütottünk 2vkenyeret magunknak, másfél hétig elég :C Végre lejárt a kalapszezon, ugyanis nádból szoktunk kalapot kötni, nyáron jó, máskor nem kell :)
Most nincs semmi csemege aa hardverekről :( Már jöhetne a következő vidkari +proc széria az AMDtől. A következő fx procik vajon am3+ foglalatba lesz:F

asd

(#17) otto14


otto14
senior tag

Ma voltam nagyapámnak segíteni összeszedni a szénát. Kemény két órát ott voltam, de jó volt. Vettünk sajtot ma, aztán talán még lenne lehetőségem bootloadert nyitni a telómon. A szakik szerint 11w38 feletti számmal nem lehet. Nekem akku alatt 11w41 van, viszont az eredeti gyártási szám a telefon "alaplapján " van 1 fórumtárs szerint, mert neki sikerült 11w44, majd megnézem mit ír.

Egy szép írás: [LINK]

asd

(#18) otto14


otto14
senior tag

Szombat este a haverom tápja bebizonyította, hogy nem a legjobb (Floston). Burnoutozok, aztán egyszercsak semmi. Majd reboot(olna), de kiir valamiket hogy nyomjam meg az f1et a továbblépéshez, megnyomom, aztán bedob biosba. Utólag már sajnálom hogy ne néztem szét, mert egyből kiléptem :(
Vasárnap végre lejött nagyapám és lekaszálta a füvet. Már nagyon csúnya volt.
Éss: bátyám a családjával el volt utazva valahova dolgozni, aztán rámhagyták a virágokkat hogy öntözzem. Mikor hazajöttek, adott bátyám 100 román lejt (kb 600-800 huf) hogy kb másfél hónapig rendeztem.

asd

(#19) otto14


otto14
senior tag

https://www.humblebundle.com/
Szerintem megéri megvenni

asd

(#20) otto14


otto14
senior tag

No nem kéne úgy hanyagolni az írogatást :(

Ma anyám vett 12kg szilvát, valamikor azt is eltesszük. Nemsokára leteszi a sofőrvizsgát, majd 50-60 km/h a nyílegyenes úton :W Haverral voltam Szabédon (3kb emelkedő+ 4kb ereszkedő, majd visszafele ) kb másfél órát mind tekertünk.

Telón most gingerdx v21 (nem 31/31b) romot használok, ez elég jol gazdálkodik a rammal. Majd megválik hány hétig lesz stabil és hogy előjön majd a klasszikus gingerdx bug ami.az uj verzióknál biztosan jelen van.

asd

(#21) otto14


otto14
senior tag

Unalmas az élet, de attól még nem várom a sulit. Remélem délutánra felszárad az út mertt haverral mennénk biciklizni 2-3 órát. Másik haver amerikából vesz magának pc-t, már várom hogy itthon összeszereljük :))

Teló még jól bírja, nem szorakozik velem.

asd

(#22) otto14


otto14
senior tag

Esik az eső. Délután 5körül Cazan Vasile, a marosvásárhelyi filharmónia igazgatója balesetet szenvesett. Meghalt feles3ge és még 2 férfi aki vele volt. Kamionnal ütköztek. :(

Holnap lejár anyám szabadsága, ő is a filharmóniánál énekesnő :)

asd

(#23) otto14


otto14
senior tag

Ma is esett... az eső. Lejárt a bicikli szezon :( Aztán kéne végre pc. Majd összejön valamikor. És jó lenne a jövőbe látni. Kéne már másik teló is. Ha nyernék a valahol kb 100millát, az minden anyagi ptoblémát megoldana.

Anyu mikor facebookozik a telómon, meglássa valakinek a képét: Na aztán, ez is fenn van? :W:W még jó hogy nem tudja használni :C

[ Szerkesztve ]

asd

(#24) otto14


otto14
senior tag

fm2 konfig:
-cpu:AMD A8 5600K -22.5k
-lap: Asus F2A55-M LK2 PLUS alaplap -15k
-ram: Kingmax 2x2GB DDR3 1600MHz
memória -10.5k
-hdd: Western Digital WD5000AAKX 500GB
16MB SATA3 merevlemez -12.5k
-haz: Fractal Design Core 1000 fekete
számítógéphaz -9k
-tap: Corsair 450W VS450 CP-9020049-EU
tápegység -10k
-ssd: SSD: Samsung 840 EVO 120gb
ossz: ~107k Ft pcx.hu -n

ssd-n lehet spórolni ha 64 gb-at vesztek, úgy
kijön 100k ból

asd

(#25) otto14


otto14
senior tag

Nos, ma asszem egésznap egyedül "leszek" itthon, ma van Cazan Vasile feleségének a temetése. Majd átmegyek haverhoz, "elszórakozgatunk "majd. Nem várom a sulit, egyáltalán :(

asd

(#26) otto14


otto14
senior tag

Ezz nagyon LYÓÓÓ

asd

(#27) otto14


otto14
senior tag

Nah, tegnap kb 5 órát voltam krumpliszedni, jó vót, már 20perc után éreztem a derekam, de lesz mivel tömjem magam a télen :) Aztán kigyulladt a HYNIX gyár [LINK] éss mért ndm írnak róla PH-n :F :W Ezt muszály leírjam:
*Dove Cameron*
annyira szép lány ...

asd

(#28) otto14


otto14
senior tag

Még van 1 hét vakáció, aztán suli :((( Aztán a szomszéd kutyája eszi meg a tyúkjainkat :W Holnap talán megyünk nekem vásárolni, aztán hétfőn lekéne szedni a törökbúzát, me' minggyá megeszik az egerek. Anyám meg le kéne tegye a sofőrvizsgát...

asd

(#29) otto14


otto14
senior tag

Na aztán egyiket sem csináltuk meg... Ha sikerül holnap 8:30kor felkelni, akkor megyek felkészülni a sulira :D ( Romániában csak 16ikán kezdődik a suli most megyek 9be... Tegnap segítettem nagymamámnak zakuszkát főzni, reggel 10től ottvoltam du. 4:30ig, el is fáradtam rendesen. Ma voltunk haverral Rucsiu határan biciklivel, asszem megvolt a 15km heggyel, mindennel együtt.

asd

(#30) otto14


otto14
senior tag

Aztán ruhát vett anyám, én nem vótam sehol. Hétfőn HA megkezdődik a suli, akkor megveszem a "kellékeket". Valami nincs rendben velem... Valamiért nem érzem úgy magam, mintha fontos lennék valakinek is azért 1 barátom van Nem szeretem ezt az érzést, már 2 napja bennem van, és már 3ik éve érzem ez csak időszakos, szerencsére Ami miatt ez van, amit félek kimondani/félek tőle, az a Magány.

asd

(#31) otto14


otto14
senior tag

Ma megkezdődött a suli, fasza osztályfönökünk lett, hím. 29en vagyunk, 1 csávót ismerek.az osztályomból... Automatizálás szakot tanulom, majd megválik hogy mi az, de jó lesz szerintem :K

asd

(#32) otto14


otto14
senior tag

Már 6kor ébredtem, 6:23kor keltem... :W Tegnap nem vót magyar óra... Legtöbb nap 3ig vagyok, csak szerdán 2ig :( Mist hogy megkezdődött a suli, legalább nincs időm.foglalkozni az érzelmeimmel :K

asd

(#33) otto14


otto14
senior tag

Tegnap találkoztam a volt osztálytársammal, aztán este megkérdi hogy járok gyúrni? Mondom Nem! Aztmondja csak azért, mert úgy nézek ki mint 1 kugyúrt boxoló...

Aztán nem volt németórám, és csak 10perc "szak" órám. Angoltanárnak fasza kiejtése van, legtöbbet még angolul sem értem :W

asd

(#34) otto14


otto14
senior tag

Nos, taknyos vagyok és fáradt. Tavaly sokkal jobban bírtam a sulit :((( Nomeg fáj a talpam is... Ma is 3ig vagyok, 5re hazaérek, szal szuper. Utálom ahogy vihognak a lányok :W Mára ennyi, nincs semmi érdekes :)

asd

(#35) otto14


otto14
senior tag

[link] [link] [link] Csak most, csak nekem ;]

asd

(#36) otto14


otto14
senior tag

Ez igen :C

asd

(#37) otto14


otto14
senior tag

Hülye reklánok (tv) egyiknek sincs logikája/vagyvtúl nagy a ferdítés :W

Újabban már :c-ről tolom, w8-cal. Csütörtök, pénteken nem lesz suli :C Haver vett hörcsögöt, vagy miaz, aztán nappal akszik, este sportol a jerekében...

asd

(#38) otto14


otto14
senior tag

Ma ellátogattam a régi sulimhoz, ottmaradtam zenetori órán, jót beszélgettunk a régiekkel ;)

asd

(#39) otto14


otto14
senior tag

Minél tobb a Tudás,
annál kisebb az Egó.
Minél nagyobb az Egó,
annál kisebb a Tudás

Albert Einstein

asd

(#40) otto14


otto14
senior tag

Csutortokon és énteken azaz tegnap és ma szabadnapom volt. A sulinkak most van a 40ik évfordulója :C Tegnap anyunak volt koncertje, csak este 11re ért haza...

asd

(#41) otto14


otto14
senior tag

+1

asd

(#42) otto14


otto14
senior tag

[link] :C

Tegnap nem volt fizikám, vagy azelott, már nem tudom, és már megint új órarendem van:(((

[ Szerkesztve ]

asd

(#43) otto14


otto14
senior tag

Ház ranglista

Uncsi a suli, nincs idom semmire, kén e csináljak egy lejátszási listát a zenéimrol is, már osszegyult pár és maradjon meg az utókornak :)) A ****** románból 7.4 et írtam, nem adta meg a 7.5ot hogy kapjak egy 8ast :W Aztán valahogy kéne szerezzek 4 csavart hogy fogjam fel azt a ventit is... meg jó lenne tobb info óra, no mjd jovore, vagy azután...

asd

(#44) otto14


otto14
senior tag

Húú pénteken alig álltam a lábamon, pedig semmit nem ittam :F

Ezt megjegyzem:
Full házi fázisceruza: 1,5-ös tömör réz vezeték, szigetelt + 1 db E27 égőfoglalat + 1 db 230 V legkisebb hagyományos égő. 24 V-ra dettó így. Esetleg krokodilcsipesszel és sodrott réz vezetékkel extrázhatod a 12-24 Váos verziót. De könnyen találhatsz ledes feszmérő kapcsolást a neten, had ne keressem meg neked. :K

asd

(#46) otto14


otto14
senior tag

Ma félegykor hazaengedtek, mert délután gólyabál -.- Aztán tegnap megint teló nélkul voltam délután 5ig, mert nem éltóztatott feltoltodni az akksi... Azthiszem tegnap vagy azelott volt valamilyen koncert vásárhelyen, ha igaz akkor 180k euro volt...de hogy minek csinálták?

asd

(#47) otto14


otto14
senior tag

OHM torvényéhez némi útmutatás, amíg megjegyzem :D [link]

Juteszembe: a gólyabál utáni buli rosszul sult el. Az egyik gyerek túl részeg volt és nem engedték be a klubba, aztán elment valamerre és beleesett valami vízgyujtobe, és beleflladt... 11.E osztályos volt azthiszem

[ Szerkesztve ]

asd

(#48) otto14


otto14
senior tag

Ma írtam fizikából... vót 4 feladat, végig csak egyet tudtam, az is rajz volt. Jovohéten írok foldibol, toribol... meg el kell készítsem a tesztapnelt is elekro órára, pénteke. -.-
Most nemtidom, hogy oruljek annak amilyennek szulettem...mert szerintem jó helyre szulettem... mármint érdekes egy figura vagyok, nem vagyok túl társasági lény, és még csodálkozom hogy tok magányos vagyok. Talán túl nagyok az elvárásaim :W

[ Szerkesztve ]

asd

(#49) otto14


otto14
senior tag

(#50) otto14


otto14
senior tag

Na bejott egy olyan, hogy jovohéten már írjuk románbol a félévi dolgozatot, 2hét múlva a magyart, majd mateket, fizikát... asszem ennyi... Már nem a tanár donti el hogy mikor íratja meg, hanem az iskola minden osztálya meg kell írja egy bizonyos héten, szal fasza. Volt egy nyereményjáték a pc garage,ro-n hogy hátha nyerek egy vidkarit hd 7750/7770/7850/7870 aztán csak nem én nyertem... majd máskor. Így nem túl érdekes a suli, hogy nincs egy lány sem az osztályomban :(

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.