Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Caparzo


Caparzo
csendes tag

Hi! nekem egy pio 107-d m van és csak azt szeretném megtudni h ki mit ajánl hozzá és hogy tud e valaki valami jo helyet ahol olcson lehet venni dvd-t.vagy ha valaki tud akkor irjon mailt ide : davidbeck18@hotmail.com
elöre is thx

(#2) Fade_Away


Fade_Away
őstag

megse szólalok......

(#3) Rolly


Rolly
veterán

a ritek alapú lemez jók és olcsók

(#4) Robaj válasza Caparzo (#1) üzenetére


Robaj
addikt

Aritat vettem 135-é, 10-ből 10 jó volt (kop-kop) :DD
pio 108-al írtam meg őket. :D

(#5) Rolly válasza Rolly (#3) üzenetére


Rolly
veterán

Ridisc, Ridata, ... elég sok lemez van aminek az alapja ritek
de nézd meg ezt az oldalt ott tesztel a srác dvd meghajtókat, lemezeket:
Bővebben: link

(#6) fokukac


fokukac
nagyúr

hmm, van már erre a témára egy topic, igen sok tapasztalattal :

Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7) shteer válasza Caparzo (#1) üzenetére


shteer
titán

nekem is 107-esem van - lemez: arita(Ritek G05) 8* - 8szorosan :D

..szerintem jónak tűnik

(#8) Caparzo


Caparzo
csendes tag

És milyet vegyek?+ , - ? mi a diff? Fibra jo dvd?ismeri valaki?

(#9) erdoke válasza Caparzo (#8) üzenetére


erdoke
titán

Kettővel előtted belinkelt témában ezekre is választ kapsz.

A legjobb aláírás a héten

(#10) Caparzo


Caparzo
csendes tag

Csak az a baj h nem tok mindent végigolvasni sajna meg a fibrárol nwem láttam semmit.csak az érdekelne h ki mit tud rola és h jo e.mert tudnék olcson venni és h érdemes e...

(#11) reddragon válasza Caparzo (#10) üzenetére


reddragon
aktív tag

Ne vegyél szart.Miért nem lehet +érteni a jót nem adják olcsón?Vegyél TDK-t,Verbatimot,vagy valami ritek g04-05 alapanyagú lemezt.Ezekkel nem lesz bajod

(#12) ugri21


ugri21
tag

a +os igazán filmre jó. Pl. TDK 8xos +os nagyon jó de én Ridatára és Verbatimra írok. Lekopogom.... kb 200Ridata (G04-G05) hiba nélkül. Pio 108as íróm van ami pl. a G05ös Ridatát simán írja 12xesen :D

Princot NE vegyél, nekem van kb 40db amit egy éve írtam és most már nem tudom begrabbelni! Lejáttsza még de ki tudja meddig..............

MSI p55-gd85, Intel i7 875K, Sapphire 5850 Toxic,Corsair Dominator Gt 4GB, Intel SSD 80GB, 2db Samsung 1TB,

(#13) ugri21


ugri21
tag

a +os igazán filmre jó. Pl. TDK 8xos +os nagyon jó de én Ridatára és Verbatimra írok. Lekopogom.... kb 200Ridata (G04-G05) hiba nélkül. Pio 108as íróm van ami pl. a G05ös Ridatát simán írja 12xesen :D

Princot NE vegyél, nekem van kb 40db amit egy éve írtam és most már nem tudom begrabbelni! Lejáttsza még de ki tudja meddig..............

MSI p55-gd85, Intel i7 875K, Sapphire 5850 Toxic,Corsair Dominator Gt 4GB, Intel SSD 80GB, 2db Samsung 1TB,

(#14) ugri21


ugri21
tag

a +os igazán filmre jó. Pl. TDK 8xos +os nagyon jó de én Ridatára és Verbatimra írok. Lekopogom.... kb 200Ridata (G04-G05) hiba nélkül. Pio 108as íróm van ami pl. a G05ös Ridatát simán írja 12xesen :D

Princot NE vegyél, nekem van kb 40db amit egy éve írtam és most már nem tudom begrabbelni! Lejáttsza még de ki tudja meddig..............

MSI p55-gd85, Intel i7 875K, Sapphire 5850 Toxic,Corsair Dominator Gt 4GB, Intel SSD 80GB, 2db Samsung 1TB,

(#15) Petes


Petes
tag

Nekem ezek nagyon bejöttek:
Bulkpaq
Fibra
meg a szokásos nagy nevek, pl verbatim tdk...

(#16) ugri21


ugri21
tag

Oops....Bocsi az előbb kicist beragadt :U
Arita, Traxdata is jók :D

MSI p55-gd85, Intel i7 875K, Sapphire 5850 Toxic,Corsair Dominator Gt 4GB, Intel SSD 80GB, 2db Samsung 1TB,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.