Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) mephi666 válasza Leeza (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

féloff: komolyan kész vagyok attól a zenétől... idegesítő monoton dob megy alatta... (hozzá értő ember gyorsabban összedob hasonló kaliberű "zenét" valami programmal, mint amennyi idő alatt le lehet játszani...) a szöveg meg aztán kriminálisan sz@r... a női hangot is torzítják kegyetlenül... és vevők rá az emberek, mert 1-2 óránként lejátszák... :W
a mai fiatalhülyítő tucatzenék sehol nincsenek a normális zenékhez képest... és ez nálam elég tág fogalom, mert a zene (nálam)=rendes hangszerekkel, igényesen "megkomponált" mű... amihez esetleg kapcsolódhat ének, aminek mondanivalója is van... ebbe bele fér egy komolyzenei hangverseny, de egy jól felépített trash metál is :) visszamenőleg a régi és a mostani "sztárokat" össze sem lehet hasonlítani... pl Queen, Jackson, Beatles... de nálam belefér simán az Iron Maiden, Metallica, Guns és még csomó együttes... (csak párat említettem a sok közül) ezekre szerintem 50év múlva is emlékezni fognak, a mai felkapott bandákra meg hónapok múlva se... jönnek folyamatosan az újabbnál újabb színvonaltalan sztárok, de soha nem érhetnek fel a nagyokhoz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.