Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qdak


qdak
addikt

[link]

ez most igaz ? :( :O

michael jackson - billy jean

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2) sanyixXx válasza qdak (#1) üzenetére


sanyixXx
senior tag

bbc és cnn még nem erősítette meg. inkább nekik hiszek, mint valami celeb lapnak.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#3) R válasza qdak (#1) üzenetére


R
aktív tag

lehet

(#4) tildy válasza sanyixXx (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

A live cnn egyik pillanatban azt mondja, hogy igen tényleg meghalt, másik pillanatban azt, hogy még nem erősítették meg az orvosok...
pardon: most erősítették meg.
RIp. Egy legenda.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) macikos válasza R (#3) üzenetére


macikos
addikt

Inkább biztos: [link]

Tényleg, ennek most minek kellett topik? Remélem neki is lesz kiállítása, mint Diana-nak...

[ Szerkesztve ]

(#6) fordfairlane válasza qdak (#1) üzenetére


fordfairlane
veterán

Igen: [link]

x gon' give it to ya

(#7) gaborbol válasza sanyixXx (#2) üzenetére


gaborbol
őstag

Most mondta be a Balitmore-ri rádió is. 45 perce meghalt, valaki látta ,hogy tablettákat vett be mielőtt rosszul lett.Állítólag napi 5-7 órát próbált fellépésre a nagy visszatérés miatt. :(
Ennyit mondtak.

[ Szerkesztve ]

(#8) tibi666


tibi666
senior tag

remélem, hogy nem.
bár, ha már a cnn bemondja. :(
hatalmas művész.

(#9) proof88 válasza gaborbol (#7) üzenetére


proof88
addikt

:(

(#10) gaborbol válasza macikos (#5) üzenetére


gaborbol
őstag

Szerintem amekkora művész volt mindenképpen megérdemel a halála egy topicot.
Egy igazi ikon volt, szerintem legalább akkora mint ELVIS.

Emberileg nem mindíg tetszett amit csinált ,azt se tudom mi igaz belőle, de amit zeneileg alkotott az előtt le a kalappal. :R

(amennyi barmoság van itt, meg a minőségi "címlapos írások",ez bőven elfér itt)

[ Szerkesztve ]

(#11) Integra


Integra
titán

ha így lenne lotto ötösöm, mint ahogy ezt a topicot megtudtam jósolni....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) sanyixXx válasza Integra (#11) üzenetére


sanyixXx
senior tag

próbálkoztál már nehezebb dolgokat is megtippelni, mint 18:00 órakor azt, hogy 60 perc múlva 19:0 óra lesz?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#13) tibi666


tibi666
senior tag

nyugodjon békében!

(#14) Integra válasza sanyixXx (#12) üzenetére


Integra
titán

ennyi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) sanyixXx válasza Integra (#14) üzenetére


sanyixXx
senior tag

:DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#16) tiv83us


tiv83us
veterán

"CNN has not confirmed."

Ettol fuggetlenul 99%-ban biztos vagyok benne, hogy meghalt.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) Silent77


Silent77
veterán

R.I.P :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18) tiv83us válasza tiv83us (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, hirtelen szivmegallas.
Szerettem a zenejet, nyugodjek bekeben.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) R válasza tiv83us (#16) üzenetére


R
aktív tag

a CNN az atyaúristen vagy mi?

R.I.P

[ Szerkesztve ]

(#20) fekeandras


fekeandras
őstag

BBC

RIP

(#21) tiv83us válasza R (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah bocs. Akkor nezd a HirTV-t, az biztos pontosabb es naprakeszebb infot ad.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) Integra válasza tiv83us (#21) üzenetére


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Pala


Pala
veterán

WTF????? :Y:Y

1 perce mentem fel az Origora, erre jobboldalt a rövidhíreknél ott virít, hogy meghalt Michael Jackson! Először nem hittem a szememnek, csak pislogtam, de még utána sem hittem el!
Huh...

gaborbol: minden szempontból az abszolút elitbe tartozik. Lemezeladások alapján a legjobb 4 között van

[ Szerkesztve ]

(#24) Ndruu válasza Pala (#23) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mindenki meghal egyszer... Vagy ügyesen tűnik el...;) Főleg az ilyen nagy legendák képesek ilyenre.

R.I.P., a régi zenéit és az akkori munkásságát tisztelem. :R

Harrrr!!!!

(#25) Pala válasza Ndruu (#24) üzenetére


Pala
veterán

Na jó, de akkor is! Azért mégiscsak meghökken az ember, mikor hirtelen arcul vágja a hír valami portálon.
Tiszteletére berakok egy kis Billie Jeant! :K

(#26) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én nem szeretem a zenéjét, de egy legenda volt már életében is, az biztos. Nyugodjon békében!

(#27) Tom5


Tom5
addikt

R.I.P :(

(#28) Pala


Pala
veterán

Youtube-on szédületes sebességgel emelkedik a Jackson videók látogatottsága!

(#29) #72042496 válasza Pala (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Fél órája már a Wikipedia is lehozta a szomorú hírt. :(

(#30) johnny82


johnny82
őstag

Nyugodjon békében!

(#31) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Nagy kedvencem végül beadta a kulcsot :(
Nyugodjon békében!

(#32) pohár


pohár
félisten

Én már csak azért is szerettem és tiszteltem, mert szalagtűzőn 4 zenéjére táncoltunk, R.I.P. :( :O
És más nme tudta olyan jól a moonwalk-ot mint ő :)

A temetése is durva lesz szerintem... Annyi ember lesz ott...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33) Ice!?


Ice!?
őstag

Nyugodjon békében! :( Egy legenda.

(#34) R válasza Integra (#22) üzenetére


R
aktív tag

(#35) Kidus


Kidus
őstag

Ellentmondasos figura volt, aki igen nagyot alkotott, nagyot mert almodni, valtozni, es erosen meg lett hurcolva nem egyszer.
Imadtam a zenejet, foleg mikor meg gyerek voltam. A moonwalkert lattam vagy tizszer.
A legutolso, ami kijott es nalam utott, a History volt.
Nem tudom, mire keszult mostanaban, de biztos nem lett volna mindennapi az sem :)
Csendes tisztelges, es koszonet neki.

Assuming Control

(#36) gaborbol válasza Kidus (#35) üzenetére


gaborbol
őstag

Erre készült:

"Az évek óta való találgatások és csönd után Michael talpra állt, és 2009. március 5-én bejelentette, hogy 10 koncert erejéig visszatér, és elénekli azokat a számokat, amiket rajongói szeretnének. Később ez a szám 30, majd 50 lett a hatalmas érdeklődés hatására. Beállított két újabb rekordot: egy embert ennyien nem láttak még egy helyen fellépni (O2 Aréna), és az ő koncertjeire keltek el leghamarabb a jegyek az egész világon, a Guiness Books of World Records mérései szerint minden másodpercben 2 jegyet adtak el."

[wikipedia]

[ Szerkesztve ]

(#37) Kidus válasza gaborbol (#36) üzenetére


Kidus
őstag

Folyamatosan rola megy a kozvetites a CNN-en, osszeallitasok az eleterol, a tervezett turnerol, latni a sok embert akik osszegyultek, mutatnak regebbi riportokat, felveteleket, stbstb....
Sajnalom, hogy az utolso nagy terv nem jott mar ossze.....

Assuming Control

(#38) tiv83us válasza Kidus (#37) üzenetére


tiv83us
veterán

Hogy lehetsz te is ilyen luzer, hogy CNN-t nezel, mennye oszt nezze ma falu tv-t.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39) Kidus


Kidus
őstag

Jam
:R

Assuming Control

(#41) shankeesham


shankeesham
tag

50 éves volt, sokaknak legenda, egy popikon, aki megjárta a mennyországot és a poklot is. Azt gondolom, hogy a sok hercehurcának, ami az elmúlt évtizedben zajlott körülötte, annak a fele sem volt igaz. Őt is lehúzták anyagilag, amennyire lehetett. Egy biztos, hogy Michael Jackson-ról is kiderült, hogy nem halhatatlan, de, amit a zenei iparban letett az biztos, hogy maradandó.

Nyugodjon békében!

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#42) Bikerman


Bikerman
aktív tag

kicsit Ndruuu-ra utalva... kíváncsi leszek, hogy ez is olyan temetés lesz-e, mint 2pac-é... mert ugye őt látták már ausztráliában...

ragazzi della curva...

(#43) mephi666


mephi666
nagyúr

emberileg lehetne sokat kritzálni Jacksont, viszont amit a zenében letett az szerintem olyan örök lesz, mint pl Elvis zenéi vagy a Beatles-é... nyugodjon békében!

ui: a helyi rádió már kapásból ráugrott a "témára", mert 10-15percenként elmondják, hogy meghalt Jackson és leadnak 1 zenéjét... sok lesz ez mára szerintem, ha 8 óra alatt 40-50 zenéjét leadják... :( hülyén csinálják nagyon... (igaz mit várjak olyanoktól, amik ugyanazokat a zenéket nyomatják egyébként nonstop... ilyen idegölő lédigágá-t óránként és társait :( )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#44) Ádyka


Ádyka
őstag

R.I.P. :O
Nagy kedvenc volt. Rajta és Modern Talkingon nőttem fel.

Dirty Diana
Earth Song

Nyugodj Békében! :(

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#45) kételkedem válasza Integra (#11) üzenetére


kételkedem
addikt

2821 nappal a hátad mögött ezt el is várjuk! ;)

Michael Jackson zenéje örök. Az élete nem lehetett egyszerű. A sorozatos botrányok, a betegségei állandó beszédtémát jelentettek. Nyugodjon békében!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46) dokar válasza tiv83us (#21) üzenetére


dokar
addikt

(#47) Leeza válasza mephi666 (#43) üzenetére


Leeza
tag

Lédigágá, boááá... :o

Természetes, hogy játsszák és még fogják is sokáig... Egyébként nem térek magamhoz.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#48) 7


7
addikt

És mindamellett, hogy tényleg nagyot alkotott zeneileg, tegyük hozzá, hogy hihetetlenül jól tudott előadni és táncolni. Rengetegszer bámultam tátott szájjal, hogy miket vitt "színpadra", és hogyan mozog.

[ Szerkesztve ]

(#49) lúzer válasza tiv83us (#21) üzenetére


lúzer
veterán

Te USA-ban élsz, persze hogy a CNN-t nézed.
Mi meg itt, és nem azt.

M.J.:
R.I.P.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#50) mephi666 válasza Leeza (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

féloff: komolyan kész vagyok attól a zenétől... idegesítő monoton dob megy alatta... (hozzá értő ember gyorsabban összedob hasonló kaliberű "zenét" valami programmal, mint amennyi idő alatt le lehet játszani...) a szöveg meg aztán kriminálisan sz@r... a női hangot is torzítják kegyetlenül... és vevők rá az emberek, mert 1-2 óránként lejátszák... :W
a mai fiatalhülyítő tucatzenék sehol nincsenek a normális zenékhez képest... és ez nálam elég tág fogalom, mert a zene (nálam)=rendes hangszerekkel, igényesen "megkomponált" mű... amihez esetleg kapcsolódhat ének, aminek mondanivalója is van... ebbe bele fér egy komolyzenei hangverseny, de egy jól felépített trash metál is :) visszamenőleg a régi és a mostani "sztárokat" össze sem lehet hasonlítani... pl Queen, Jackson, Beatles... de nálam belefér simán az Iron Maiden, Metallica, Guns és még csomó együttes... (csak párat említettem a sok közül) ezekre szerintem 50év múlva is emlékezni fognak, a mai felkapott bandákra meg hónapok múlva se... jönnek folyamatosan az újabbnál újabb színvonaltalan sztárok, de soha nem érhetnek fel a nagyokhoz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.